ziedo

    NSUS biedrībā ik pa  laikam notiek un notiks dažāda veida tikšanās un šo pasākumu turpmāk saukšu par NSUS Domātavu.
    NSUS biedrība aicināja visus NSUS Eņģeļus (biedrības atbalstītājus), kuri piedalās biedrības projektos, kā arī centru darbinieku komandas, kuriem ir tuva Uģa Kuģa (Uģis Kuģis) filozofija un dzīves uzskati, atvēlēt laiku sev un tikties NSUS domātavā, lai padiskutētu par tēmu - «Iemācies priecāties par dzīvi un saskati sevi tajā!».

ugis kugis web
    Mēs ļoti bieži par sevi nedomājam, nespējam vai nemākam vairs priecāties par dzīvi un līdz ar to nedzīvojam harmonijā ar sevi. Iespējams, ka šāda tikšanās lika paskatīties uz savu dzīvi un ikdienu ar citām acīm un padomāt .......

28.06.2017. pl.: 18:00, Ķekavā, Doles namā, Rīgas ielā 26
Ieeja par ziedojumiem, kuri tiks novirzīti dažādiem labdarības projektiem.
Par pasākumu operatīvā informācija Facebook

NSUS sadalosaa josla 02

    PATI TIKŠANĀS
    Šodien NSUS domātāvā tikāmies ar Uģi Kuģi un runājām par to, kā iemācīties priecāties par dzīvi, būt sievietei tā vārda īstajā nozīmē, vīrieša būtību un citas interesantas tēmas. Šis ir tas gadījums, ka izstāstīt Jums nekādi nevarēšu. Varu pateikt tikai to, ka daudz smējāmies, tika uzdoti jautājumi uz kuriem Uģis meklēja atbiles, kā arī dalījāmies ar savām domām par tēmu.
    Mēs esam tik dažādi, ar dažādu skatījumu uz dzīvi, notikumiem tajā, bet tam visam pāri mums gribās būt vienkārši laimīgiem.

    Liels paldies Uģim par laiku, ko veltīja mums, kā arī paldies visiem, kas atnāca uz tikšanos. Ticu un ceru, ka tā bija vērtīga, pārdomu pilna un pozitīva katram no mums.
    Liels paldies Doles Tautas namam un Andai Kirilovai par iepspēju izmantot bezatlīdzības telpas, lai notiktu šis seminārs.

VIDEO - izkustēšanās pēc semināra

Līga Uzulniece
NSUS biedrības vadītāja

Komentāri (0)

Par šo rakstu vēl nav komentāru

Atstājiet savu komentāru

Komentējiet, kā viesis. Reģistrējaties vai ienāciet savā kontā.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location