ziedo

    NSUS labdarības biedrības izglītojošā projekta "Der zināt!" ietvaros tiek plānota tikšanās/seminārs ar sertificētu fizioterapeiti Inetu Zaharevsku, kura bija viena no nominatēm 2016. gada balvai medicīnā un saņēma atzinības rakstu šīs Gada balvas ietvaros.
    Uz šo semināru aicināti pieteikties sociālo aprūpes centru, pansiju un bērnu namu komandas (vadītāji, aprūpētāji, sociālie darbinieki, fizioterapeiti), jo atsvaidzināt zināšanas noder ik pa laikam, lai savukārt ikdienā veiksmīgāk palīdzētu atlabt centra iemītniekiem - bērniem, senioriem, cilvēkiem ar īpašām vajadzībām.

    Ineta Zaharevska, sertificēta fizioterapeite - veselības aprūpes speciālists, kas atjauno kustību brīvību, to kvalitāti un uztur kustību potenciālu. Ar padziļinātām zināšanām anatomijā, fizioloģijā un par to, kā funkcionē cilvēka ķermenis, fizioterapeits ir eksperts muskuloskeletālu, neiromuskulāru problēmu izmeklēšanā un ārstēšanā, kas ietekmē cilvēku spēju kustēties un pilnvērtīgi veikt ikdienas aktivitātes.

Patlaban tiek saskaņots semināra saturs ar Inetu Zaharevsku
Pieteikšanās līdz 31.03.2017. sūtot pieteikumu ar cilvēku skaitu (vēlams amatu) uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., vai zvanot 26667444

Seminārs plānots Ķekavā
20.04.2017.
pl.: 13:00-15:00
Rīgas iela 26, Ķekava

Ieeja par ziedojumiem

Līga Uzulniece
NSUS biedrības vadītāja

Komentāri (0)

Par šo rakstu vēl nav komentāru

Atstājiet savu komentāru

Komentējiet, kā viesis. Reģistrējaties vai ienāciet savā kontā.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location