ziedo

Eņģeļa pasts projektā sapnīšus bieži vien piepilda tieši dažādu uzņēmumu komandas un viena no tām  -  LU Infrastruktūras departamenta komanda, kura sarūpēja 3 sapnīšus un papildus visiem 45 mītošajiem cilvēkiem sagādāja kādu personīgu gardumiņu.

Sapnīšu sarūpēšana komandas ietvaros apvieno kolēģus, kuru gatavi darboties citu labā, radot prieku un pārsteigumu. Kā arī bieži vien komandas pašas nolemj doties uz centriem un nogādāt sapnīšus personīgi, kas ir lieliski un pat ieteicami. Komunikācija klātienē ir daudz personīgāka un rada neaizmirstamas emocijas abām pusēm.

Komandas NSUS biedrībai iesūta arī fotogrāfijas un stāstus par to, kā pagāja tikšanās konkrētā centrā. Šoreiz sanemtas fotogrāfijas no ciemošanās Subatē, kuras iesūtīja Sanita Baklāne.

Paldies par atbalstu!

Līga Uzulniece
NSUS biedrības vadītāja

Komentāri (0)

Par šo rakstu vēl nav komentāru

Atstājiet savu komentāru

Komentējiet, kā viesis. Reģistrējaties vai ienāciet savā kontā.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location

Jaunākais komentārs

Liga Uzulniece ir komentējis rakstu NSUS biedrība plāno atteikties no SLO statusa

Ir atsaukusies vēl kāda biedrība, kura bijusi sēdē 2007. gadā, piedzīvojusi to pašu, par ko rakstīts rakstā un kurai ir atteikts šis statuss. Un šādu biedrību ir un būs vēl dzudz. Tas nozīmē, ka visu šo gadu laikā sistēma un attieksme komisijai pret jaunajiem censoņiem nav mainījusies un netaisās mainīties.

Gaidam arī Tavu viedokli, ja tāds ir uz e-pastu: liga@nsus.lv