ziedo

Projekts uz laiku slēgts, jo nav finansējuma!

    NSUS labdarības biedrības, veselības veicināšanas projekts "Tavas veselības diena!", kura ietvaros cilvēkiem būtu iespēja izmērīt asinsspiedienu, noteikt cukura līmeni asinīs, uzdot svarīgus jautājumus un rast atbildes par savu veselību.

    Ne visiem ir iespēja nokļūt līdz ārstam, ne visiem ir laiks stāvēt garās rindās, ne visiem ir finansiāli līdzekļi, lai apmaksātu šādas vizītes. Mēs varam atbalstīt šos cilvēkus un radīt šādas Veselības dienas un dot iespēju šiem cilvēkiem tik sadzirdētiem un parūpēties par viņiem kaut nedaudz.

Aicinu uz sadarbību:
* ģimenes ārstus
* terapeitus
* kardiologus
* fizioterapeitus
* citus profesionāļus
lai varētu sarūpēt veselības dienas dažādās Latvijas pilsētās, kurās seniori, maznodrošinātās ģimenes varētu veikt profilaktisko veselības apskati un saņemt atbildes uz sev svarīgiem jautājumiem.

    Nāk pavasaris/vasara un ziemas periodā esam zaudējuši daudz vitamīnus un tos nepieciešams atjaunot, lai pavasaris sākas moži un ar mundrumu. Par šo un to tad arī varētu aprunāties šajās tikšanās reizēs ar speciālistiem.
   Speciālistu komanda arī varētu doties uz pansijām un apciemot seniorus.

    Pirmā, šāda veida Veselības diena plānota Ķekavā. Ja esi gatavs nākt talkā un radīt šādu veselības dienu citiem, dari to zināmu! Komentāru sadaļā vari atstāt informāciju par savu piedāvājumu, ja vēlies atstāt ziņu šim projektam.

Līga Uzulniece

p.s. Šāda veida projekts (veselības veicināšanas) notika arī 2015. gadā un 2016. gadā, kad uz bērnu namiem brauca ciemos daktere-ginekoloģe Inese stāstīt par reproduktīvo veselību.

Projekts www.arsts.lv vietnē

Komentāri (1)

Droši vari paļauties uz manu Fizioterapeita atbalstu ??????

  Attachments
 
Par šo rakstu vēl nav komentāru

Atstājiet savu komentāru

Komentējiet, kā viesis. Reģistrējaties vai ienāciet savā kontā.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location