ziedo

Projekts uz laiku slēgts, jo nav finansējuma!

    NSUS biedrībā dzimis projekts "Svēta vieta / Kapella - mieram, sev un dvēselei", kura ietvaros un iespēju robežās ierīkosim nelielas kapellas pansijās, sociālajos centros, kur cilvēki varēs pabūt mierā un klusumā, sarunās ar Dievu.

    Altaris

    Projekta ietvaros apzināsim tās vietas-centrus, kur vēlas šādas nelielas kapellas un kur tam varētu tikt paredzēta telpa. Tajā pat laikā notiks sarunas ar baznīcu pārstāvjiem un aprīkojuma piedāgi/iegādi.
    Jau ir notikušas sarunas ar centru pārstāvjiem un atzīts, ka tāda vieta būtu ļoti nepieciešama. Ir centri, kur tādas jau ir ierīkotas, bet nepieciešams uzlabot un padarīt pieejamāku un plašāku.
    Pansiju seniori nespēj aizbraukt, jeb aiziet uz baznīcu, jo vairumā gadījumu to liedz veselības stāvoklis, bet šādi mēs radītu pieejamu šo vietu centra ietvaros un tas būtu lielieski.

Vari ziedot šim projektam:
Biedrība NSUS
40008232913
LV23HABA0551039592287
Pamatojums "Kapella"

Cerībā uz izdošanos,

Līga Uzulniece

Komentāri (0)

Par šo rakstu vēl nav komentāru

Atstājiet savu komentāru

Komentējiet, kā viesis. Reģistrējaties vai ienāciet savā kontā.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location

Jaunākais komentārs

Liga Uzulniece ir komentējis rakstu NSUS biedrība plāno atteikties no SLO statusa

Ir atsaukusies vēl kāda biedrība, kura bijusi sēdē 2007. gadā, piedzīvojusi to pašu, par ko rakstīts rakstā un kurai ir atteikts šis statuss. Un šādu biedrību ir un būs vēl dzudz. Tas nozīmē, ka visu šo gadu laikā sistēma un attieksme komisijai pret jaunajiem censoņiem nav mainījusies un netaisās mainīties.

Gaidam arī Tavu viedokli, ja tāds ir uz e-pastu: liga@nsus.lv