ziedo

    Kopš NSUS biedrības dibināšanas brīža ir lolota ideja par pansionāta izveidi. Gandrīz 4 gadu laikā, uzkrājot pieredzi, apciemojot citus pansionātus un aprūpes centrus visā Latvijā, komunicējot ar dažādu centru vadītājiem, piegādājot multifunkcionālās mēbeles pansionātiem, ir tapis skaidrs, kāda ir ikdiena centros un vīzija par to, kādam būtu jābūt NSUS biedrības radītajam sociālajam centram.

    Jau 2017. gadā NSUS biedrībai tika piedāvāti esoši īpašumi Latvijas reģionos, kuros varētu izveidot pansionātu, nedaudz vai vairāk pielāgojot esošo īpašumu sociālo pakalpojumu sniegšanas institūcijai. Ņemot vērā NSUS biedrības obligātos uzstādījumus, lai izveidotu pansionātu, piedāvāto īpašumu īpašnieki nebija gatavi operatīvai īpašuma pārveidei / pielāgošanai, līdz ar to NSUS biedrība attiecās no turpmākas sadarbības.

    NSUS biedrība turpina meklēt un apzināt īpašumus un to saimniekus, kuri būtu gatavi sadarboties un kopējiem spēkiem izveidot pansionātu, radot mājvietu senioriem un senioriem ar īpašām vajadzībām, lai tas atbilstu "Cienīgas vecumdienas" un "Māju sajūta" būtībai.

    Ja Tavā īpašumā ir ēka / māja / muiža, šodienā neredzi īsti viņai pielietojumu un kurā Tu labprāt redzētu sociālo pakalpojumu sniegšanas vietu, esam gatavi satikties un aprunāties par plāniem un iespējamo sadarbību. Kā arī, ja ir kāds īpašums, kurš atrodas pašavaldību pārvaldībā un patlaban stāv tukšs, labprāt tiktos un aprunātos par tēmu "pansionāts".

    Tas ir nopietni apdomājams un izvērtējams, kā arī ilgtermiņa sociālais projekts.

Līga Uzulniece
NSUS biedrības vadītāja
26667444
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Komentāri (0)

Par šo rakstu vēl nav komentāru

Atstājiet savu komentāru

Komentējiet, kā viesis. Reģistrējaties vai ienāciet savā kontā.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location