ziedo

Projekts aktīvs!

    Ļoti nepieciešami aktivitāšu dēļi - cilvēkiem (gan jauniem, gan veciem) ar roku kustību traucējumiem (pēc insultiem, jeb iedzimtām kaitēm), lai atjaunotu un/vai palīdzētu uzturēt pirkstu, roku kustības, kas savukārt ļaus cilvēkam būt patstāvīgam un sevi aprūpēt.

aktivitates

    Lai tos izgatavotu, nepieciešams - furnitūra, gan meistars, kurš to visu var apvienot vienā veselā «bildē»,  kā arī neiztikt bez finansējuma.

Nepieciešams:
    Furnitūra un virsū piestiprināmās lietas atrunājamas konkrētā sarunā - durvju ķēdīte, piekaramā atslēdziņa, krampītis, aizbīdnītis, kurpju šņores sasiešana, laukumi ar dažādu tekstūru, gaismas slēdzis (mazs), dažādi klucīši (uz skrūves) kas grozāmi ap savu asi, ritenītis, mini skaitāmkauliņi, bumbas - ezītis, rāvējslēdzējs, rozete ar kontaktdakšu, dažādas savienojamas ķēdītes, koda piekaramās atslēdziņas.

Finiera pamatnes biedrībā jau ir.
Sākumam nepieciešami 20 aktivitāšu dēļi

NSUS sadalosaa josla 02

Aktivitāšu priekšautiņi kundzēm un kungiem ar roku un pirkstu kustību traucējumiem.
Ja vari tādus uzšūt un dāvināt biedrībai, būšu par to pateicīga to cilvēku vārdā, kuriem tādi nepieciešami ikdienā. Priekšautiņi var būt darināti no audumu atgriezumiem un tādā veidā padarīti krāsaini un dzīvespriecīgi.

Sākumam nepieciešami 20 aktivitāšu priekšautiņi

aktivitasu prieksauts

NSUS sadalosaa josla 02

Tiem, kuri izrādījuši interesi par ziedojumiem finanšu jomā šim projektam, lūgums ziedot:
Biedrība NSUS
40008232913
LV74PARX0016440550001
Pamatojums: ziedojums aktivitāšu priekšautiem un dēlīšiem
______
PayPal: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Līga Uzulniece
NSUS biedrības vadītāja
26667444
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Komentāri (2)

Uz šodienu, diemžēl, neviens aktivitāšu dēlītis un priekšautiņš vēl nav nonācis biedrībā.

  Attachments
 

Priecīga ziņa, jo projektā jau piesakās čaklie dalībnieki! Piesakies arī Tu, ja šāda veida darbiņi ir Tavs hobijs, jeb ikdienas darbiņš

  Attachments
 
Par šo rakstu vēl nav komentāru

Atstājiet savu komentāru

Komentējiet, kā viesis. Reģistrējaties vai ienāciet savā kontā.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location