ziedo

Projekts slēgts
NSUS biedrība, sadarbojoties ar zvērinātu advokāti Līgu Šimi advokatūras dienās, vienojās par kopēju sadarbību arī turpmāk biedrības atbalsta projektā "Tavs jurists".

    Sadarbības mērķis: sniegt konsultācijas trūcīgajām ģimenēm/cilvēkiem sociālo jautājumu jomās -  palīdzēt šiem cilvēkiem neapmaldīties pienākumu un tiesību labirintos. Ikdienā, šiem cilvēkiem ir daudz un dažādi jautājumi par elementārām tiesībām, kā arī neskaidrības par pienākumiem, jo izprast likumus, normatīvos aktus un citu dokumentācija nav nebūt viegli. To visu ir nepieciešams paskaidrot saprotamā, elementārā valodā un pārliecināties vai cilvēks turpmāk būs spējīgs aizstāvēt pastāvīgi savas tiesības saskaroties ar dažādām institūcijām sociālajā jomā un ne tikai.

 

liga sime

Zvērināta advokāte sniegs bezmaksas pirmreizēju juridisku konsultāciju šādās jomās:
1. Civiltiesības, tajā skaitā ģimenes, saistību un lietu tiesības;
2. Parādu piedziņa;
3. Darba tiesības;
4. Administratīvās tiesības;
5. Komerctiesības;
6. Juridiskās un fiziskās personas maksātnespēja.

    Konsultācijas atkarībā no jautājuma sarežģītības un apjoma tiks sniegtas elektroniskās saziņas veidā vai, tiekoties klātienē, NSUS biedrības telpās, Nākotnes ielā 2, Ķekavā.

    Perspektīvā tiek domāts arī par iespēju izbraukt uz Latvijas novadiem, lai sniegtu primārās konsultācijas dažādos juridiskos jautājumos.

Lai pieteiktos uz pirmreizējo konsultāciju, jums jānosūta savs jautājums uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai zvaniet +371 26667444

Līga Uzulniece
NSUS biedrības vadītāja

Komentāri (0)

Par šo rakstu vēl nav komentāru

Atstājiet savu komentāru

Komentējiet, kā viesis. Reģistrējaties vai ienāciet savā kontā.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location