ziedo

"Der zināt!" - bērnus un jauniešus, kā arī centru komandu izglītojošais projekts. Sarunās ar bērnu namu vadītājiem un ne tikai, bieži vien izskan domas par to, ka bērniem derētu noorganizēt dažādas informatīvas tikšanās ar dažādu jomu speciālistiem, jo šāda informācija būtu izglītojoša, noderīga, bērniem saistoša un pat ļoti motivējoša perspektīvā.

Šis projekts NSUS biedrībā darbojās arī 2015. gadā un 2016. gadā. Projekta ietvaros tika organizētas tikšanās ar dažādu jomu speciālistiem vai apmeklēti muzeji, lai bērni iegūst ne tikai zināšanas skolā, bet arī ārpus skolas. Tikšanās bija interesantas, jo klātienē redzēt, dzirdēt, aptaustīt, izpētīt, jautāt un saņemt atbildes, ir kas cits - daudz noderīgāk un atmiņā paliekošāk.

Labprāt bērni un jaunieši dotos arī uz speciālista darba vietu un tiktos klātienē. Kā arī paši centru darbinieki (vadītāji, aprūpētāji, sociālie darbinieki, fizioterapeiti) vēlētos atsvaidzināt zināšanas, kā arī iegūt jaunu pieredzi un informāciju.

Aicinu pieteikties dažādu jomu pārstāvjus, kuri labprāt tiktos ar bērniem, jauniešiem, centru konamdām, kādā pēcpusdienā uz 2-3 stundām (arī klātienē bērnu namos) un padalītos ar jauno paaudzi ar savu ikdienu, pieredzi, novērojumiem.

Līga Uzulniece
NSUS biedrības vadītāja
26667444
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Komentāri (0)

Par šo rakstu vēl nav komentāru

Atstājiet savu komentāru

Komentējiet, kā viesis. Reģistrējaties vai ienāciet savā kontā.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location