Ķekava / Atbalsts māsai un brālim

    NSUS Biedrībā 31.08.2017. ienāca lūgums, ka nepieciešama palīdzība diviem jauniešiem no Ķekavas.
    Divi jaunieši, brālis un māsa dzīvo bez vecāku apgādības (Ķekava). Puisis ir 18 gadus vecs, meitene ir 20 gadus veca. Jaunieši ir ļoti pozitīvi, mācās internātskolā un skolu apmeklē regulāri. Finansiālu apsvērumu dēļ nevar sev nopirkt visas nepieciešamās lietas, kā arī viņiem nav radinieku, kas varētu palīdzēt. Nedēļas nogalēs braucot no skolas uz savu dzīvesvietu, jauniešiem nav televizora, ko skatīties, kā arī radio, ko klausīties. Viņiem nav arī datora. Skolai nepieciešamos darbus pilda bibliotēkā vai ar roku raksta.

Pulkarne / Tikai nedaudz palīdzēts .... un prieks...

    Apmēram pirms divām nedēļām, palūkojos pa biroja logu un ieraudzīju uz ielas kundzi, kura salīkusi, atbalstoties uz elkoņu kruķiem, lēnām gāja savu ceļu....

    .... un te, kā bulta, iešāvās doma - apjautāties, kā varu palīdzēt?! Izskatījās, ka elkoņu kruķi nav tas īstais, kas šai kundzei palīdz pārvietoties, izskatījās, ka tas viņu moka un mugura no tā ir arvien līkāka un staigāšana ļoti apgrūtināta. Raitā solī devos pie kundzes, kamēr viņa nav nozudusi no mana redzes loka. Kundze bija izbrīnīta, ka es svešiniece nāku klāt un kaut ko jautāju.......

Daugmales seniorus iepriecina suņu meitenes

    Šodien beidzot pienāca tā ilgi gaidītā diena, kura tika plānota jau šī gada sākumā, kad devos ciemos pie Daugmales senioriem ar nelielu prieka kravu. Šodien ne tikai saulaina un silta diena bet arī prieka diena, jo Daugmalē, Dienas centrā "Adatiņas" pulcējās seniori, kurus uzrunāju ar Ķekavas novada sociālā dienesta palīdzību un tieši pateicoties Līgai Voldekai.

Ciemos pie Daugmales senioriem

    Šodien, NSUS birojā tika sagatavotas 23 dāvaniņas (dāvanu kastes), kuras NSUS atbalsta projekta "TU NEESI VIENS" ietvaros tiks dāvinātas vientuļajiem, trūcīgajiem, saskumušajiem senioriem - 19 kundzēm un 4 kungiem Daugmalē (Ķekavas novads), lai iepriecinātu un uzmundrinātu un padarītu viņu ikdienu nedaudz krāsaināku.

Krimuldas novads / Veco ļaužu mītne "Pēterupe"

    NSUS biedrību uzrunāja Veco ļaužu mītnes "Pēterupe" ārsta palīdze Sandra Liniņa. Centram nepieciešama palīdzība multifunkcionālo mēbeļu jomā, aprīkojuma jomā un ikdienas atbalsts. Ticu, ka sadarbosimies perspektīvā un radīsim atbalstu un prieku šiem pansijas cilvēkiem.