ziedo

Dzeguzītes cilvēku sapņi piepildās

    Ģimenes krīzes centra "Dzeguzīte" ļaudis (39 cilvēki) piedalās NSUS biedrības atbalsta projektā "Eņģeļa pasts" - «.... arī vecie cilvēki sapņo!», kura ietvaros centra iemītnieki darīja zināmus savus mazākos un lielākos sapnīšus un savukārt biedrības atbalstītāji - Eņģeļi tos sapnīšus realizēja.

Mēbeles jau kalpo

    Projekts pabeigts!

    Ģimenes krīzes centrs Dzeguzīte, 2016. gada nogalē saņēma divas multifunkcionālo mēbeļu kravas no NSUS biedrības sadarbības parntera (Francija). Uz šo dienu vairums no mēbelēm (multifunkcionālajām gultām, galdiņiem, krēsliem, skapīšiem) ir atradušas savu jauno vietu centra istabiņās un uzsākušas savu kapošanu centra iemītniekiem.

Izstāde "Eņģeļa pasts" Dzeguzītē

    Ģimenes krīzes centrā Dzeguzīte 26.01.2017. pasākumā "Dziedošais Eņģeļa pasts" notika arī izstāde, kurā nama iemītnieki izrādīja savas saņemtās vēstulītes un apsveikumus  NSUS vispasaules lapdarības projekta "Eņģeļa pasts" ietvaros.

Ilzes Kalvānes gleznas Dzeguzītei

    Projekts pabeigts!

    NSUS biedrībai 2016. gada nogalē, māksliniece Ilze Kalvāne uzdāvināja 9 jaukas gleznas. Šīm gleznām paredzēts nonākt bērnu namos, pansijās, aprūpes centros, kur tās priecēs bērnus, jauniešus un seniorus.

Dāvanas un Eņģeļi

Projekts pabeigts!

    .... pa baltu sniegu brien Eņģeļi ciemā un baltas domas un prieku nes ......

    Šodien ĢKC Dzeguzītē bija Eņģeļu sanākšana, kopīga dziedāšana, skanīga muzicēšana, pasaku lasīšana, dejošana un dāvaniņu pasniegšana. Jau otro gadu pēc kārtas, Dzeguzītes iemītnieki sagaida ciemos arī tos cilvēkus - Eņģeļus, kuri viņus atbalstījuši visa gada garumā un pateicas viņiem par atbalstu.