ziedo

    Dāvaniņu, gardas Suitu maizes un čigānu deju zīmē pagāja skaists un sirsnīgs pasākums Daudzevā, kurš bija domāts Daudzevas senioriem....

    Šodien bija tā diena, kad devos ciemos uz Daudzevu, lai iepriecinātu seniorus ar skaistu koncertu, dalītos ar tikko ceptu un gadu maizi un dāvinātu Ziemassvētku vecīša darbnīca 2016/2017 projektā sarūpētās dāvaniņas. Uz pasākumu bija ieradušies stiprākie ļaudis (ap 30), jo daudziem veselība to neļāva izdarīt. Seniori bija saposušies šodienai un ar nepacietību gaidīja, kas nu būs :)  Kopskaitā dāvaniņas tika sarūpētas 90 cilvēkiem. Tiem, kuri nebija pasākumā, dāvaniņas tiks nogādātas uz mājām, par ko pasūpēsies Valijas kundzes čaklā komanda! :)
    Pasākumu atklāja čigānu deju priekšnesums, ar kuru priecēja ĢKC Dzeguzīte komanda. Krāšņi, skaisti tērpi, skaista deja, lielisks uzmundrinājums pasākuma apmeklētājiem. Skanēja aplausi un dzirdēju aiz muguras senioru čalošanu: cik skaisti! kāda skaista mūzika! ļoti patīk!
    Pēc deju priekšnesuma, Valija Lucāne (pensionāru padomes vadītāja) nolasīja skaistu dzejolīti, kas viņai bija atsūtīts labdarības projekta "Eņģeļa pasts" ietvaros. Šī vēstulīte bija viņu ļoti uzrunājusi un viņa vēlējās to nolasīt visiem dzirdot.
    Labus vārdus ļaudīm teica arī Jaunjelgavas novada sociālā dienesta vadītāja Evija Elksne.
   Pasākuma gaitā notika simboliska dalīšanās ar maizi. Maizes dalīšana pasākumā simbolizēja pārticību, kopā būšanu, ģimeni, labklājību, savstarpēju atbalstu un to sagriezt tika aicināti paši Daudzevas ļaudis, kā arī Sociālā dienesta vadītāja un pensionāru padomes vadītāja.

   Tika dāvinātas sarūpētās dāvaniņas un līdz ar viņām, pie cilvēkiem aizceļoja Eņģeļa pasta vēstules, kuras tika saņemtas vēl decembra beigās un janvāra sākumā. Cilvēku acīs bija redzamas asaras, neviltots prieks un izbrīns.
   Pēc pasākuma svinīgās daļas, visi tika aicināti nobaudīt pašceptas smalkmaizītes, pašu sietu sieru un kvasa dzērienu, par ko bija parūpējusies Valijas kundze. Tāda kopābūšana satuvina cilvēkus!

   Patiesībā jau vajag ļoti maz, lai liktu manīt, ka par cilvēku rūpējas, viņu atbalsta, viņu iepriecina..... patiešām maz, bet tam visam jābūt no sirds un no laba prāta darītam, jo tikai tas radīs pozitīvo enerģiju un pateisi iepriecinās.

    Esmu gandarīta par paveikto un tas varēja notikt pateicoties Labajiem Rūķiem, ĢKC Dzeguzīte komandai, Suitu maize - Marekam Reķim un Eņģeļiem no visas pasaules, kuri sūtīja vēstulītes šiem ļaudīm.

Līga Uzulniece

VIDEO
1. Ceļā uz Daudzevu pie senioriem
2. Čigānu dejas Daudzevā
3. Ceļā pēc pasākuma no senioriem - dejoju pie stūres :)

Bildes no NSUS biedrības un Laikraksta Staburags arhīva

NSUS staburags Daudzeva

Komentāri (0)

Par šo rakstu vēl nav komentāru

Atstājiet savu komentāru

Komentējiet, kā viesis. Reģistrējaties vai ienāciet savā kontā.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location