ziedo

Kā pagāja NSUS Ziemassvētku projekts? Ieskaties!

    Liekas, ka tik tikko ir bijis 2017. jūlija mēnesis, kad tika publicēts projekta "Ziemassvētku vecīša darbnīca 2017/2018" raksts, kurā lēnām sākām gatavoties 4. Ziemassvētku vecīša darbnīcai. Kā saka - "ragavas vasarā, ratus ziemā". Tad nu gatavošanās ir nepieciešama laicīga, lai viss izdotos, kā iecerēts.
    2017/2018 projektā savu dalību pieteica 23 aprūpes centri, pansionāti, veco ļaužu mājas, bērnu nami, speciālās internātskolas, kā arī tika pieteiktas trūcīgās un maznodrošinātās ģimenes no Bauskas, Jelgavas, Tukuma un Engures. Kopskaitā tika pieteiktas ap 1300 dāvaniņas. Tas bija liels izaicinājums NSUS biedrībai, ja salīdzina ar 2016/2017 gadu miju, kurā tika pieteiktas 514 dāvaniņas. Nekad nevar zināt, vai izdosies iecerētais, vai pieteiksies visām dāvaniņām Rūķi, kā arī centros, projekta gaitā, cilvēki un to skaits ļoti mainās.

Ziemassvētku vecīša darbnīca 2017/2018

  nsuszsv2017web

Jaunākais komentārs

Liga Uzulniece ir komentējis rakstu NSUS biedrība plāno atteikties no SLO statusa

Ir atsaukusies vēl kāda biedrība, kura bijusi sēdē 2007. gadā, piedzīvojusi to pašu, par ko rakstīts rakstā un kurai ir atteikts šis statuss. Un šādu biedrību ir un būs vēl dzudz. Tas nozīmē, ka visu šo gadu laikā sistēma un attieksme komisijai pret jaunajiem censoņiem nav mainījusies un netaisās mainīties.

Gaidam arī Tavu viedokli, ja tāds ir uz e-pastu: liga@nsus.lv