ziedo

    Turpmākai sadarbībai ar NSUS labdarības biedrību būs jānoslēdz Vienošanās, kuras ietvaros atrunāta dažādu datu, kuri nepieciešami labdarības projektu ietvaros, iesniegšana, izmantojamība un aizsardzība.

    Vairums no esošajiem sadarbības partneriem to jau ir izdarījuši 2017. gadā un arī šī gada sākumā. Tie, kuri vēl nav izdarījuši, lūgums to paveikt. Ja vienošanās forma vēl nav saņemta, tad lūgums pieprasīt izsūtīt.

vienosanas nsus 2018 1

    Piedalīšanās publiskajos NSUS labdarības biedrības projektos būs iespējama tikai pēc vienošanās noslēgšanas, jo projektos tiek izmantota informācija, kuras publicēšanai nepieciešama piekrišana.

Līga Uzulniece
NSUS biedrības vadītāja
26667444
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Komentāri (0)

Par šo rakstu vēl nav komentāru

Atstājiet savu komentāru

Komentējiet, kā viesis. Reģistrējaties vai ienāciet savā kontā.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location

Jaunākais komentārs

Liga Uzulniece ir komentējis rakstu NSUS biedrība plāno atteikties no SLO statusa

Ir atsaukusies vēl kāda biedrība, kura bijusi sēdē 2007. gadā, piedzīvojusi to pašu, par ko rakstīts rakstā un kurai ir atteikts šis statuss. Un šādu biedrību ir un būs vēl dzudz. Tas nozīmē, ka visu šo gadu laikā sistēma un attieksme komisijai pret jaunajiem censoņiem nav mainījusies un netaisās mainīties.

Gaidam arī Tavu viedokli, ja tāds ir uz e-pastu: liga@nsus.lv