Funkcionālo mēbeļu un iekārtu galerija

Visu mēbeļu un iekārtu statuss ir "LIETOTS". Iespējams, ka perspektīvā būs nepieciešams kāda releja, elektrības vada, koka detaļu remonts vai nomaiņa.

2. NSUS multifunkcionālo mēbeļu krava 02/2017

     PROJEKTS AKTĪVS

    Francijā tiek plānota uzkrauties 2. NSUS biedrības multifunkcionālo mēbeļu krava šajā gadā ar Francijas kravas Numuru ____ / NSUS krava Nr. 4.     Krava ceļos uz Latviju un plānota tieši NSUS biedrības noliktavā. Kravā būs multifunkcijonālās gultas, matrači, krēsli, funkcionālie galdi, skapīši, mīkstās mēbeles, ratiņkrēsli, atbalsta ierīces, podkrēsli, elektriskie ratiņkrēsli, ēdamgaldi, pamperi un citas lietas, kuras ļoti nepieciešamas centru ikdienā.

Multifunkcionālo mēbeļu piedāvājums 070417

NAV AKTUĀLS!
Ir ienācis jauns multifunkcionālo mēbeļu un citu iekārtu piedāvājums. Skatīt bildēs.

Pieejamās funkcionālās mēbeles NSUS biedrībā

Šajā rakstā Jūs varat skatīt tās multifunkcionālās mēbeles, higiēnas preces, mīkstās mēbeles un citas lietas (izcelsme Francija), kuras pieejamas NSUS biedrībā, jeb pie sadarbības partneriem un patlaban ir piedāvājumā. Pieejams ir tas, kas redzams bildēs un sarakstā. Mēbeļu un iekārtu statuss "Lietots". Kā arī, ja esi čakls un vari šo to nedaudz pielabot un atsvaidzināt, mēbeles kalpos vēl ilgi.

Guļošu cilvēku aprūpe mājas apstākļos

    NSUS biedrība, kopš 2016. gada beigām un līdz šim brīdim, atbalstot privātpersonas un saprotot, to, cik sarežģīti ir aprūpēt mājas apstākļos tuvos cilvēkus, ja nav pienācīgu mēbeļu iekārtu (gultu, galdiņu, utt), ir piešķīrusi bezatlīdzības lietošanā jau 3 multifunkcionālās gultas (t.sk. matracis) vadāmas ar pulti, kā arī funkcionālos galdiņus, lai ikdiena guļošajam cilvēkam un aprūpētājam kļūtu daudz vieglāka.