Projekts aktīvs no 22.03.2017.davana02

    NSUS labdarības biedrības atbalsta projekta senioriem «Tu neesi viens!» ietvaros, izveidots projekts Eņģeļa pasts- «.... arī vecie cilvēki sapņo!» - piepildi kāda veca cilvēka sapni un viņš būs no sirds pateicīgs par to! Liktenis ne vienmēr ir taisnīgs un diemžēl pansijās un aprūpes centros, līdztekus vecajiem cilvēkiem, dzīvo arī jaunāka gada gājuma cilvēki ar īpašām vajadzībām.....iepriecināsim arī viņus.
    Šis projekts ir publicēts NSUS projekta "Eņģeļa pasts" Facebook lapā, jo tas iet līdztekus vēstuļu sūtīšanai. Ļoti daudz Enģeļi, projekta laikā tika izteikuši vēlēšanos līdz ar vēstulīti nosūtīt arī kādu dāvanu kasti vecajam cilvēkam, tad nu šī būs lieliska iespēja to izdarīt.

Mums kopā viss izdodas un izdosies! :)

Līga Uzulniece
NSUS biedrības vadītāja
Projekta idejas autore un vadītāja
26667444, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Informācijai: Projekts "Eņģeļa pasts"

Tiem, kuri izrādījuši interesi par ziedojumiem finanšu jomā šim projektam, lūgums ziedot:
Biedrība NSUS
40008232913
LV23HABA0551039592287
Pamatojums: Ziedojums
______
PayPal: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

NSUS sadalosaa josla 02

Projekta noteikumi:
1. Izvēlies jebkuru senioru un viņa sapnīti un obligāti paziņo par to, nosūtot info (nokopējot visu rindiņu un pierakstot kurš centrs) uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
2. Kad esi saņēmis atbildi uz e-pastu, ka sapnītis "Atzīmēts", tad sagatavo sapnīti un nosūti pa taisno uz norādīto adresi (konkrēts centrs)
3. Sūtīt tikai jaunas mantas un saldumus, kuriem ir garāks termiņš.
4. Lūgums, Latvijā dzīvojošiem, sapnīti sagatavot un nosūtīt, ne ilgāk, kā vienas nedēļas laikā (patiešām būtiski). Ārpus Latvijas - sapnītis sagatavojams un nosūtāms tādā laika posmā, kā iespējams. Reģistrējot sapnīša pieteikumu, aiz pieteicēja tiek ielikts datums, kurā sapnītis ir rezervēts. Ja tas kavēsies divas nedēļas, rezervācija bez brīdinājuma tiks noņemta un sapnītis gaidīs jaunu Eņģeli piesakamies. Paziņo, ja notikusi kāda aizķeršanās!
5. Lūgums pievienot klāt kartiņu ar kaut ko mīļu un uzmundrinošu. Variet arī norādīt savu informāciju (ja vēlaties), ja gadījumā seniors vai centrs vēlēsies pateikties personīgi (vārds, pilsēta, telefona numurs)
6. Šis sūtījums netiks pārbaudīts biedrībā, kā citi projekti (jo tiek sūtīts pa tiešo uz centru), tapēc esiet ļoti atbildīgi par to, ko nosūtiet senioram.
7. Lūgums OBLIGĀTI 100% apmaksāt sūtījumu, jo centri uz pēcapmaksu sūtījumus/pakas nepieņems. (tas no pieredzes no 2016. gada, kad uz centriem nāca sūtījumi ar iespēju izņemt pastā ar pēcapmaksu, tas nozīmē, ka sūtītājs nesamaksāja).

Aizliegtie priekšmeti
Lūdzu, pārliecinieties, ka sekojošās vielas un priekšmeti neatrodas dāvanu kastēs:
• pārtikas produkti un šķidrumi (izņēmums šokolāde un citi saldumi ar garu termiņu)
• medikamenti un priekšmeti kas satur dzīvsudrabu
• ar karu/vardarbību saistītas lietas un priekšmeti
• politiska vai reliģiska satura literatūru
• plīstoši priekšmeti
• viegli uzliesmojoši šķidrumi un pirotehnika

Nepieciešamā agriezeniskā saite no pansijām un aprūpes centriem sekojoša:
1. Tiklīdz saņemts "Sapnītis", tā jānosūta informācija uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., nokopējot visu sapnīša rindu un iekopējot e-pasta vēstulē.
2. Pēc iespējām jānofotografē "sapnīša" saņēmējs, ja protams cilvēks piekrīt un bildes jāatsūta uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
3. Ja mainās cilvēku saraksts "+" vai "-", tad par to jāpaziņo nekavējoties uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
4. Nepieciešama operatīva informācijas apmaiņa

Apzīmējumu nozīme, pretī katram senioram:
1. "Drīz būs zināms sapnītis" - centrs vēl nav iesniedzis seniora sapnīti
2. "sarūpēs Eņģelis piem: Elīna" - tas nozīmē, ka jau kāds pieteicies gatavot tieši šo sapnīti
3. "Seniors ir pateicīgs" - seniors ir saņēmis dāvaniņu/sapnīti personīgi un saka paldies Jums

senioru sapni. webpng

Projektā piedalās sekojoši aprūpes centri un pansijas: Ģimenes krīzes centrs "Dzeguīte" (39 cilvēki); Veco ļauži mītne "Cerība" (44 cilvēki); Ērgļu novada sociālais aprūpes centrs - 2. māja (49 cilvēki) un 1. māja (47 cilvēki); Vispārējā tipa pansionāts "DERPELE" (72 cilvēks); VSAC "Zemgale", filiāle "Jelgava" (34 cilvēki); Mārcienas pansionāts (46 cilvēki); Rīgas sociālās aprūpes centrs "Stella maris" (25 cilvēki); Ķekavas novada sociālais aprūpes centrs (54 cilvēki); veco ļaužu un invalīdu pansionāts "Ābeles" (48 cilvēks); Sociālais aprūpes centrs "Baldone" (29 cilvēki); Krustpils “Jaunāmuiža”- pansionāts (66 cilvēki); Vispārējā tipa pansionāts "Preiļi" (42 cilvēki); Svētās ģimenes māja (10 cilvēki); SAC "Ziedugravas" (124 cilvēki); Rūjienas senioru māja (3 cilvēki); Aprūpes nams Urga (57 cilvēki); Ķeguma novada SAC “Senliepas” (29 cilvēki); Cesvaines novada sociālās aprūpes nodaļa (15 cilvēki); sociālais aprūpes centrs "Rugāji" (27 cilvēki); Sociālais aprūpes centrs "Pļaviņas" (28 cilvēki); sociālais aprūpes centrs "Tērvete" (160 cilvēki); Barkavas pansionāts (35 cilvēki); SIA "Pansionāts Rokaiži" (120 cilvēki); Viļakas sociālā aprūpes māja (29 cilvēki); Šķilbēnu siciālā aprūpes māja (22 cilvēki); ..... būs vēl :)

Vitamīnu kompleksi nepieciešami pilnīgi visiem cilvēkiem centros, jo centriem tie nav jāiegādājas un pašiem cilvēkiem nepietiek finansiālu līdzekļu, lai iegādātos paši. Ne vienmēr visi cilvēki par tiem paši paprasa, tapēc tie ir pievienoti papildus, publicējot sarakstus. Paldies par sapratni.

1050 sapnīši jau tiek gatavoti/saņemti (arhīvs) no 1276

NSUS sadalosaa josla 02

Viļakas sociālās aprūpes mājas cilvēciņu sapnīši
UZMANĪBU:
piemērs, kam jābūt uz pakas:
Natālija K. 74 gadi (OBLIGĀTI iekavās uz pakām papildus - Līna Barovska)
Viļakas sociālā aprūpes māja, Parka iela 2, Viļaka, Viļakas novads, LV-4583
kā arī uz kastes jābūt papildus adresei rakstītiem atslēgas vārdiem - NSUS "Eņģeļa pasts"

Saraksts iesniegts 03.08. 2017.

1. Natālija K. 74 g. – sapņo par rokas pulksteni ar lielāku ciparnīcu un grāmatu par akupunktūru (krievu vai latviešu valodā), vitamīnu komplekss (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi. Staigājoša, daudz lasa latviešu un krievu valodā.
2. Anna L. 88 g. – sapņo par skaistu galvas lakatu vasarai un ziemai, skaistu krūze, skaistu ziepju trauku ar šķidrām  ziepēm, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi. Mazrunīga, bet aktīvi piedalās visos pasākumos.
3. Leonīds I. 76 g. – sapņo par ierīci, kas sagatavo jonizēto ūdeni un mazo televizoru sev istabā, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi. Ievēro veselīgu dzīvesveidu, daudz pastaigājās.
4. Annele K. 90.g. - sapņo par lielu, pūkainu plecu lakatu, Ziemassvētku dekoru logam, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi. Ļoti aktīva, patīk publiski pasākumi.
5. Pjotrs P. 73 g. – sapņo par nakts lampu pie sienas un rokas pulksteni, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi. Katru dienu spēlē uz akordeona, ļoti dzīvespriecīgs.
6. Mirdza Ķ. 94 g. – sapņo par skaistu krūzi tējai, pie sienas pieliekamo gleznu ar dabas motīviem, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi. Maz staigā, patīk klusums un miers.
7. Dzintars A. 52 g. – elektrisko tējkannu, šķīstošo kafiju, mobilo telefonu ar lielākām pogām, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi. Staigā ar grūtībām, ļoti grib, lai pie viņas atbrauc ciemiņi.
8. Lidija S. 79 g. – sapņo par skaistu plānu pledu, pie sienas pieliekamu glezna ar ziediem, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi. Nestaigā, bet smaidīga un optimisma pilna.
9. Vilis A. 70 g. – sapņo par gada abonementu „Latvijas avīze”, nakts lampu pie sienas, Ziemassvētku svečturi elektrisko uz palodzes, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi. Nestaigājošs, ļoti runīgs, patīk pieņemt ciemiņus.
10. Maija L. 67 g. – sapņo par gumijas iešļūcenēm 40 izm. (Crocs tipa) , Ziemassvētku dekoru logam vai  sienai, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi. Lasa avīzes, žurnālus.
11. Raisa M. 79 g. – Sapņo par skaistu pledu un mobilo telefonu ar lielākām pogām, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi. Nestaigā, patīk ciemiņi un aprunāties ar tiem.
12. Valentīna C. 79 g. -  sapņo par pie sienas pieliekamu svētbilde (katoļu), ortopēdisko spilvenu, rokas pulksteni, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi. Guloša, runas traucējumi.
13. Antija B. 79 g. – pie sienas pieliekamo gleznu, Ziemassvētku svečturi elektrisko uz palodzes, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi. Patīk dziedāt, apmeklēt pasākumus.
14. Marija S. 82 g. -  sapņo par radio aparātu, kādu dekoru sienai, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi. Mazkustīga.
15. Anatolijs V. 84 g. – sapņo par sienas pulksteni ar lielu ciparnīcu, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi. Gulošs.
16. Nikolajs A. 84 g. – sapņo par rokas pulksteni ar lielu ciparnīcu, sienas nakts lampu, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi. Staigā ar grūtībām, bet piedalās visos pasākumos, pat uzdejo.
17. Ludmila S. 91 g. -  siltu pledu ar ziedu motīviem,  košu tējas krūzi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi. Nestaigā, pārvietojas ar palīdzību ratiņkrēslā, ļoti patīk pavadīt laiku svaigā gaisā.
18. Jānis D. 62 g. – sapņo par vīriešu rokas pulksteni, elektrisko tējkannu, vīriešu odekolons, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi. Staigā ar grūtībām, labprāt piedalās pasākumos.
19. Ņina J. 89 g. – sapņo par puķu vāzi, nakts lampu pie sienas, svētbildi (pareizticīga), galda spogulīti, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi. Pārvietojas ar staiguļiem, ļoti draudzīga, patīk pavadīt laiku svaigā gaisā.
20. Elizabete B. 72 g. – sapņo par radio, nakts lampu pie sienas, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi. Staigā ar palīdzību, daudz lasa grāmatas latviešu un krievu valodā (detektīvi, romāni).
21. Jeļena G. 61 g. -  sapņo par sienas gleznu, smaržīgiem mazgāšanas līdzekļiem  - ziepes, dušas želeja, šampūns, matu balzāms, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi.  Staigā ar palīdzību. - sagādās Eņģelis Inna R. 100817 - Seniors ir pateicīgs
22. Janīna S. 89 g. – sapņo par svētbildi (katoļu), ziemassvētku svečturi elektrisko uz palodzi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi. Patīk mazas sieviešu rokas somas.
23. Anna S. 86 g. – sapņo par skaistu, plānu galvas lakatu, istabas puķi, mīksto rotaļlietu – kaķi (līdz 50 cm), vitamīnu komplekss (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi. Ļoti kustīga, aktīva, izpalīdzīga.   
24. Marija K. 86 g. – vēlās dekoru pie sienas, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi. Guloša.
25. Mihails K. 90 g. – sapņo par uzliekamu uz galda mākslīgo ziemassvētku eglīti, spilgtās krāsās gultas veļas komplektu 2.gab. - sev un sievai, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi. Daudz laika pavada ārā, dzīvespriecīgs, kopj sievu, patīk dalīties ar atmiņām.
26. Roberts M. 86 g. –  sapņo par elektrisko bārdas skujamo aparātu, odekolonu pēc skūšanas, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi. Ar visu apmierināts vīrietis, labi kontaktējas gan ar iemītniekiem, gan ar personālu.
27. Jekaterina J. 78 g. –  sapņo par mīkstu paklājiņu pie gultas, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi. Lasa grāmatas, skatās TV.
28. Antons L. 88 g. – sapņo par rokas pulksteni, elektrisko tējkannu, elektrisko bārdas skujamo aparātu, siltu cepuri, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi.  Aktīvs, garšo medus.
29. Herta P. 89 g. – sapņo par sienas pulksteni ar lielu ciparnīcu, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi. Herta ir labsirdīga un dzīvespriecīga.

Pašam centram un visiem iemītniekiem kopā
* Neslīdošās zeķes 37-43 izmērs
* Siltās neslīdošās čības 37-43 izmērs( vīr. un siev.)
* Ziemassvētku dekori
* Foto rāmīši (10*15)
* Lielās grīdas vāzes
* Kancelejas preces: karstās līmes pistoles / biezais aplikācijas papīrs / šķēres  / krāsojamās grāmatas

NSUS sadalosaa josla 02

Šķilbēnu sociālās aprūpes mājas cilvēciņu sapnīši
UZMANĪBU:
piemērs, kam jābūt uz pakas:
Lucija P. 89 gadi (OBLIGĀTI iekavās uz pakām papildus - Līna Barovska)
Šķilbēnu sociālās aprūpes māja, Rekovas iela 11, Rekova, Šķilbēnu pagasts, Viļakas novads, LV-4587
kā arī uz kastes jābūt papildus adresei rakstītiem atslēgas vārdiem - NSUS "Eņģeļa pasts"

Saraksts iesniegts 03.08. 2017.

1. Lucija P.  89 gadi – sapņo par siltu pledu, sienas pulksteni,vitamīnu komplekss (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi. Maz staigā, patīk vērot dabu caur logu.
2. Pēteris K.  55 gadi – sapņo par šķīstošo kafiju „Jacobs”, Latvijas brūno bišu cukuru, rokas pulksteni, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi. Staigājošs, skatās TV, atsaucīgs un izpalīdzīgs.
3. Ludmila D. 63 gadi – labprāt saņemtu jogurtus un mazās suliņas ar lielo glabāšanas termiņu, mitrās salvetes, krēmu jūtīgai ādai, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi. Guloša - pilnā aprūpē.
4. Zinaida L.  88 gadi – sapņo par mīksto rotaļlietu (lācis, kaķis, suns, līdz 50 cm), nelielu suvenīru uz nakts galdiņa, krēmu sausai un jūtīgai ādai, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi. Guloša – pilnā aprūpē.
5. Berta I. 92 gadi - sapņo par mīksto rotaļlietu (suns, kaķis, lācis, līdz 50 cm), vitamīnu komplekss (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi Ziemassvētku sienas dekoru. Guloša – pilnā aprūpē.
6. Jevgēņijs L. 85 gadi - sapņo par svētbildi (katoļu), priekšautiņi, Ziemassvētku dekoru sienai vai logam, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi. Nestaigā, runas traucējumi.
7. Jānis V. 68 gadi - sapņo par naģeni spilgtā krāsā, elektrisko bārdas skujamo aparātu, odekolonu, lielu krūzi ar zīmējumu, šķīstošo kafijas, rokas pulksteni, istabas puķu podu, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi. Ir īsts džentelmenis - izpalīdzīgs, labsirdīgs, patīk puķes. Loti patīk t-krekli baltā krāsā.  
8. Jānis K. 74 gadi - sapņo par vīriešu odekolonu, krēmu pēc skūšanas, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi. Pēc traumas nerunā.
9. Pēteris P. 85 gadi – sapņo par mobilo telefonu ar lielākām pogām, blociņu ar skaistu pildspalvu, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi. Ļoti sabiedrisks, daudz lasa, raksta stāstus, pārzin vēsturi, staigā uz bibliotēku.
10. Ādolfs L. 78 gadi - sapņo par sienas pulksteni, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi. Nestaigā, mazrunīgs.
11. Stefānija S.  86 gadi - sapņo par katoļu kalendāru 2018.gadam, skaistām spilvendrānām 2.gb., vitamīniem acīm (1-3 mēnešiem) un gardumiem. Staigā ar grūtībām. Patīk pieņemt ciemiņus, parunāt.
12. Viktors S. 82 g. - sapņo par elektrisko bārdas skujamo aparātu, pēc skūšanas līdzekli, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi.  Slikta redze, sarunājas tikai krievu valodā.
13. Tamāra B. 76 gadi  - vitamīnu komplekss (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi, matu sprādzes. Slikta redze un dzirde, sarunājās tikai krievu valodā.
14. Juris L.  73 g.  - sapņo par sienas pulksteni ar lielu ciparnīcu, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi. Pārvietojas ratiņkrēslā.
15. Anna V. 87 g. - sapņo par mobilo telefonu ar lielākām pogām, skaistu dekoru pie griestiem, istabas puķi podā, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi. Labprāt pieņems ciemiņus, patīk, lai istabā daudz ziedu, rotājumu un dekoru.
16. Anna S.  58 g. - sapņo par dziju adīšanai, dārza inventāru (kaplis, spainis 5-10l., lejkanna), vitamīnu komplekss (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi. Labprāt atrastu vēstuļu draugus, aktīva. Ziemas laikā nodarbojas ar adīšanu.
17. Ausma I. 82 g. - sapņo par īrisa diegiem tamborēšanai (baltā krāsā), cietināšanas līdzekli, rokdarbu (tamborēšanas) žurnāliem (var vecus, padomju laiku un jebkurā valoda), kokvilnas diegiem tamborēšanai, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi. Bijusī rokdarbu skolotāja. No baltiem diegiem vēlās uztamborēt Ziemassvētku dekorus.
18. Ārija J. 79 g. - sapņo par istabas hortenziju sarkanā vai ceriņu krāsā, gada abonementu žurnālam „Ieva”, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi.  Nestaigā, var sēdēt, lasa avīzes un žurnālus. Labsirdīga, runīga, skatās TV, dievina puķes. - sagādās Eņģelis Madara J. 100817
19. Renāte V. 53 g. - sapņo par sporta apaviem 38.izmēra ļoti platai kājai, smaržīgiem mazgāšanas līdzekļiem, lūpu krāsu tumši brūnā tonī bez perlamutra, krēmu sejai, izsmidzināmo dezodorantu, smaržām (viegls nesalds ziedu aromāts), vitamīnu komplekss (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi. Staigā ar palīglīdzekļiem, piedalās nodarbības un pasākumos.
20. Roberts P.  45 g. - sapņo par skaistu krūzi ar attēlu, kladēm, zīmēšanas blokiem, zīmuļiem, flomāsteriem, pildspalvām, krāsojamām grāmatām, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi. Roberts ir īpašs, raksta dzejoļus, prot lasīt, patīk spēlēt paslēpes.
21. Anna R. 86 g. - sapņo par radio, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi.  Nestaigā. Maz runā.
22. Jānis P. 50 g. - sapņo par vīriešu smaržām, istabas gaisa atsvaidzinātāju, mūzikas diskiem latviešu un krievu izpildītāju (pop mūzika - 80-90 g.), vitamīnu komplekss (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi. Patīk muzikālie centri, magnetofoni un klausīties mūziku.
      
Pašam centram un visiem iemītniekiem kopā
* Neslīdošas zeķes 37-43 izmērs
* Siltas neslīdošas čības 37-43 izmērs (vīr. un siev.)
* Dekori dažādiem svētkiem – Lieldienas, Ziemassvētki, Jāņi u.c.
* Nagu kopšanas instrumenti
Kancelarijas preces: karstās līmes pistoles / biezais aplikācijas papīrs / šķēres  / krāsojamās grāmatas  / pildspalvas

NSUS sadalosaa josla 02

SIA "Pansionāta Rokaiži" cilvēciņu sapnīši
UZMANĪBU:
piemērs, kam jābūt uz pakas:
Kristaps L. 32 gadi (OBLIGĀTI iekavās uz pakām papildus - Edīte Lasmane)
SIA "Pansionāts Rokaiži", Rokaiži, Kazdangas pagasts, Aizputes novads, LV-3456
kā arī uz kastes jābūt papildus adresei rakstītiem atslēgas vārdiem - NSUS "Eņģeļa pasts"

Visi šie cilvēki dzīvo vietā, kur ikdienā nodarbojas ar dabīgo saimniecību, katram no viņiem ir savs darbiņš, ko var un ko vēlas darīt. Paši rūpējas par to, ko liks galdā. Tā ir sava veida "darba terapija", kas ļauj jebkura vecuma cilvēkam un ar jebkura veida kustību traucējumiem un veselības problēmām tomēr izkustēties, justies vajadzīgam, darboties svaigā gaisā, socializēties un nepazaudēt dzīvē iegūtās prasmes. Vecuma grupas ir dažādas un katram no viņiem ir savs mazais sapnītis un mēs nešķirosim šoreiz - jauns vai vecs.

Saraksts iesniegts 30.06.2017.
1.Kristaps L. (32g.v.)  - MP3 pleijeris uz baterijām, kafija, Zelta Zivtiņas papildināšanas karte (vienalga kādā summa), dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši)
2. Uģis B. (24g.v.) - saulesbrilles, kafiju, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi - sagādās Eņģeļi Dmitrijs, Armands, Juris, Nikita 020717
3. Jānis B. (37g.v.) - MP3 pleijeris ar radio un austiņām (uz baterijām), vitamīnu komplekss (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi - sagādās Eņģeļi Dmitrijs, Armands, Juris, Nikita 020717
4. Aldo S. (37g.v.) - saulesbrilles, kafija, MP3 pleijeris uz baterijām, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši)
5. Aija B. (42g.v.) - pleds (košā krāsā), saulesbrilles, kafija, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši)
6. Jevgeņijs K. (47g.v.) - kokteiļu glāze ar salmiņu, radioaparātu, kafija, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi - sagādās Eņģeļi Dmitrijs, Armands, Juris, Nikita 020717
7. Andrējs Š. (48g.v.) - cepure ar nadziņu, izturīgas istabas čības 45 izmērs, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi - sagādās Eņģeļi Dmitrijs, Armands, Juris, Nikita 020717
8. Ināra M. (51g.v.) - grāmata (romāns latviešu valodā), matu gumijas un sprādzes, priekšauts, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši) - sagādās Eņģeļi Anna un Linda 280717 - Seniors ir pateicīgs
9. Sergejs G. (54g.v.) - naudas maks, kafija, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši)
10. Sarmīte G. (54g.v.) - liels naudas maks košās krāsās un plecu lakats neitrālā krāsā, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi
11. Gunvils Š. (56g.v.) - klades (A4, A5, rūtiņu un līniju), pildspalvas krāsainas, lineāls, vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi - sagādās Eņģelis Līga J. 300617 - Seniors ir pateicīgs
12. Gvido D. (56g.v.) - skaista krūze 0.5l, apavu lāpstiņa, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši)
13. Mihails K. (58g.v.) - suņa attēls pie sienas pieliekams (reprodukcija, glezna), kafija, vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi - sagādās Eņģelis Agija J. 140717 - Seniors ir pateicīgs
14. Arnis L. (59g.v.) - grāmatas – detektīvi, vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi.
15. Andrējs I. (60g.v.)  - kafija, skūšanās piederumi, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši)
16. Stasīs K. (60g.v.) - elektriskā bārdas dzenamā mašīna, odekolons, vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi
17. Aivars Š. (61g.v.) - termo krūze, saulesbrilles, vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi - sagādās Eņģeļi Arta, Sarma, Laura L. 010717 - Seniors ir pateicīgs
18. Māris E. (61g.v.) - āra termometrs, kafija, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši)
19. Edvīns L. (61g.v.)  - spilvens (50*70 cm, vidēji ciets)+2 skaistas spilvendrānas, kafija, kartupeļu mizojamo nazīti, vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi - sagādās Eņģelis Marta G. 040717 - Seniors ir pateicīgs
20. Skaidrīte Š. (63g.v.)  - kafija, pleds, krūze, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši)
21. Mihails K. (64g.v.) - krustvārdu mīklas krievu valodā, vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi - sagādās Eņģelis Julianna A. 300617 - Seniors ir pateicīgs
22. Raimonds P. (64g.v.) - kafija, skūšanās piederumi, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši)
23. Ivans K. (65g.v.) - rokas pulkstenis (lielākiem cipariem), vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi
24. Ēriks V. (65g.v.) - spilveni (2 gab.), ko var ielikt ratiņkrēslā, kafija, cimdi ziemai, odekolons, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši)
25. Rihards P. (66g.v.)  - grāmata (detektīvs latviešu valodā), zeķes 40-45 izm., dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši)
26. Vladimirs J. (66g.v.)  - skaista krūzīte ar suņa attēlu, frotē dvielītis, vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi - sagādās Eņģeļi Anita un Aivija 020717 - Seniors ir pateicīgs
27. Mihailo G. (66g.v.) - kafija, zeķes 40-42 izm., cimdi ziemai, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši)
28. Ilga S. (67.g.v.) - kaķēna attēlu, ko var piestiprināt pie sienas (reprodukcija, glezna), vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi - sagādās Eņģelis Agija J. 140717 - Seniors ir pateicīgs
29. Āris M. (68g.v.) - rokas pulkstenis, cepure (ar nadziņu), kafija, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši)
30. Jānis S. (68g.v.) - žurnāls „Leģendas” vai „Ilustrētā pasaules vēsture”, kafija, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši)
31. Jānis L. (68g.v.) - krūze, sāļie cepumi, atstarotājs, zeķes 45-47 izm., vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši)
32. Astrīda L. (68g.v.) - krūze ar kaķēna attēlu, saldumu trauciņš, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši)
33. Ausma Z. (68g.v.) - krāsainie papīri un krāsainie kartoni, uzlīmes ar spīdumiem, zīmuļveida līme,  Nescafe 3in1 (classic), dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši) - sagādās Eņģeļi Līga, Aija, Jautrīte 050817 - Seniors ir pateicīgs
34. Stepans Š. (69g.v.) - kafija, skūšanās piederumi, odekolons, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši)
35. Ādolfs V. (69g.v.) - skaista krūzīte, vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi, frotē dvielītis, skūšanās piederumi - sagādās Eņģeļi Dmitrijs, Armands, Juris, Nikita 020717
36. Eugenija A. (71g.v.) - vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi, silts pleds, frotē dvielītis - sagādās Eņģeļi Dmitrijs, Armands, Juris, Nikita 020717
37. Ļubova P. (71g.v.) - krustvārdu mīklas „Mezgls” (gada vai pusgada abonoments), kaķu mājiņa (iekštelpā), vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi - sagādās Eņģelis Andra Č. 100717
38. Andris P. (72g.v.) - krūze, kafija, mākslīgo ziedu pušķītis, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši)
39. Austra P. (72g.v.)  - radio, zeķes, vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi - sagādās Eņģeļi Dmitrijs, Armands, Juris, Nikita 020717
40. Jānis G. (73g.v.)  - spilvens (50*70 cm, vidēji ciets)+2 skaistas spilvendrānas, kafiju, vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi
41. Harijs F. (73g.v.) - rokas pulkstenis (lielākiem cipariem), vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi - sagādās Eņģeļi Dmitrijs, Armands, Juris, Nikita 020717
42. Ilgonis Teodors J. (73g.v.) -  zeķes siltas 43.izm., sāļie gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši)
43. Gundars B. (73g.v.)  - spilvens (50*70 cm, vidēji ciets)+2 skaistas spilvendrānas, bilžu grāmatas, vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi
44. Aina P. (73g.v.) - sienas pulkstenis ar lieliem cipariem, vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi - sagādās Eņģeļi Arta, Sarma, Laura L. 010717 - Seniors ir pateicīgs
45. Modris Š. (74g.v.) - mūzikas disks latviešu izpildītājs, elektriskais skūšanas aparāts, vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi
46. Boļeslavs S. (74g.v.) - krūze, paklājiņš pie gultas (neslīdošs), dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši)
47. Ēriks S. (74g.v.) - kafiju, vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi, skaista krūzīte, frotē dvielītis - sagādās Eņģelis Natālija L. 020717 - Seniors ir pateicīgs
48. Guntis J. (74g.v.) - štrumbantes,  sāļi gardumi,  cepure (ar nadziņu), vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši)
49. Ritvars Armīns P. (74g.v.) - dažādi gardumi (mīkstāki, bez riekstiem vēlams), vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši), silts pleds
50. Renāte K. (74g.v.) - vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi, galda pulkstenis (lielākiem cipariem).  - sagādās Eņģeļi Anita un Aivija 020717 - Seniors ir pateicīgs
51. Dzintra L. (74g.v.) - krustvārdu mīklas latviešu valodā (vieglās), kosmētisko kremu, smaržas (vieglas), lūpu pomādi (maigu toni), vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi
52. Zinaida C. (75g.v.)  - vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi, skaista krūzīte, silts pleds - sagādās Eņģelis Santa B. 070717  / dāvaniņa uzdāvināta citai kundzei, jo Zinaida vairs nav pansionātā- Seniors ir pateicīgs
53. Dzidra L. (75g.v.) - rokas pulkstenis (lielākiem cipariem) un puķu vāze, dziju, kaut kādus rokdarbu žurnālus, tamboradatas, vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi - sagādās Eņģelis Agate S. D. 120717 - Seniors ir pateicīgs
54. Janīna B. (76g.v.) - naudas maks (priecīgās krāsās) un īsās zeķes bez gumijas (kokvilnas, tumšas krāsas), vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi - sagādās Eņģeļi māsas Gunta, Ilze, Dace 210717 - Seniors ir pateicīgs
55. Rasma A. (76g.v.)  - žurnāls „Ievas stāsti” (pusgada vai gada abonements), auduma kabatas lakatiņi, pleds, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši)
56. Lūcija O. (76g.v.)  - konfekšu kaste, mākslīgie ziedi, dažādi gardumi, piespraužama broša, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši)
57. Zita Š. (76g.v.)  - Niveja krēms (Dzintara ražojums), rokas krēmi, foto albums 10x15cm bildēm, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši) - sagādās Eņģelis Jelena S. 050817
58. Janīna I. (76g.v.)  - liela lupa lasīšanai, lielāka krūzīte ar latviskām zīmēm, vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi - sagādās Eņģeļi Arta, Sarma, Laura L. 010717 - Seniors ir pateicīgs
59. Aldis L. (77g.v.)  - mīkstā rotaļlieta (līdz 50 cm, lācis, suns, kaķis), odekolons, skūšanās piederumi, vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi
60. Pēteris B. (77g.v.) - krūze, kafija, zeķes, 42-45 izm., dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši) - sagādās Eņģeļi Anna un Linda 280717 - Seniors ir pateicīgs
61. Aivars S. (77g.v.)  - TV dekoders, vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi
62. Margita G. (78g.v.)  - šķēres, krūze, trauciņi kaķim, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši)
63. Ruta Š. (78g.v.)  - saules cepure (auduma), pleds, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši)
64. Antans S. (79g.v.)  - soma iepirkumiem, bet ne ļoti liela, saules brilles, vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi - sagādās Eņģelis Inga A. 210717 - Seniors ir pateicīgs
65. Alma P. (80g.v.)  - auduma iepirkuma maisiņš, mīkstu mantiņu (lācis, suns, kaķis, līdz 50 cm), vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi - sagādās Eņģelis Dace B. (Somija) 120717 - Seniors ir pateicīgs
66. Mozus K. (81g.v.) - vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi, skūšanās piederumi, frotē dvielītis - sagādās Eņģeļi Dmitrijs, Armands, Juris, Nikita 020717
67. Ilga A. (81g.v.)  - kokvilnas pusgarās zeķes (5 pāri, 39.izm.), krūze, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši)
68. Ruta F. (81g.v.)  - pie sienas pieliekama glezna ar ziediem (reprodukcija, glezna), vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi, skaista krūzīte
69. Silvija T. (82g.v.)  - smaržas (vieglas, ziedu), lūpu balzams ar toni, brillēm stiķītis, lai var brilles kārt uz kakla, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši)
70. Antonija R. (82g.v.) - pleds, rokas pulkstenis, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši)
71. Anna A. (83g.v.)  - istabas čības 35. izm., krūze, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši) - sagādās Eņģeļi Anna un Linda 280717 - Seniors ir pateicīgs
72. Kārlis D. (84g.v.)  - laikraksts „Mājas dakteris” (pusgada vai gada abonements), skūšanās piederumi, odekolons, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši)
73. Rasma P. (85g.v.)  - žurnāls „Ir” (abonoments pusgada vai gadam), dziju, vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi - sagādās Eņģeļi Ilze un Vizma 150717 - Seniors ir pateicīgs
74. Anna K. (85g.v.)  - lupa lielāka, vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi, skaista krūzīte - sagādās Eņģelis Inga A. 210717 - Seniors ir pateicīgs
75. Raisa I. (85g.v.)  - žurnāls „Privātā dzīve” (abonoments pusgada vai gadam). cukuru, vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi
76. Alberts A. (86g.v.)  - vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi, skūšanās piederumi - sagādās Eņģelis Jeļena S. 120717 - Seniors ir pateicīgs
77. Osvalds U. (86g.v.)  - krūzīte ar kaķīti, čibas (44. izmērs, neslīdošas, elpojošas), vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi
78. Emīlija Š. (86g.v.)  - vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi, silts pleds, skaista krūzīte - sagādās Eņģelis Aelita C. 100717 - Seniors ir pateicīgs
79. Ilgvars K. (87g.v.)  - manikīra komplekts, vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi - sagādās Eņģelis Inga A. 210717 - Seniors ir pateicīgs
80. Antoņina M. (91g.v.) - krūzīte ar latviskām zīmēm, vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi, silts pleds  - sagādās Eņģelis Agnese V. 020717 - Seniors ir pateicīgs
81. Vilma K. (92g.v.)  - slēgtas istabas čības (kā kurpītes, neslīdošas, 38. izmērs), skaista un krāsaina dzija, vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi - sagādās Eņģeļi māsas Gunta, Ilze, Dace 210717 - Seniors ir pateicīgs
82. Olga U. (93g.v.)  - cepure (ar nadziņu, sievišķīgāku), komplekts nūjošanai, vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi - sagādās Eņģelis Jana P. 020717 - Seniors ir pateicīgs
83. Anna P. (94g.v.)  - vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi, silts pleds, skaista krūzīte - sagādās Eņģeļi Dmitrijs, Armands, Juris, Nikita 020717
84. Valija I. (94g.v.)  - naudas maks, auduma maisiņš, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši) - sagādās Eņģeļi Anna un Linda 280717 - Seniors ir pateicīgs
85. Dace F. (47g.v.)  - pleds košā krāsā, vieglas smaržas, saulesbrilles, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši)
86. Vilma Z. (94g.v.) vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi, silts pleds, skaista krūzīte - sagādās Eņģeļi māsas Gunta, Ilze, Dace 210717 - Seniors ir pateicīgs

Gulošie cilvēki:

1. Andris B. (46g.v.) - kafija, datorpeles paliktnis, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši)
2. Ligita C. (53g.v.)  - liela mīkstā manta (kāds no mājdzīvniekiem), dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši)
3. Fanils M. (66g.v.)  - pleds, kafija, īrisa konfektes, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši)
4. Valentīna R. (68g.v.)  - spilvens (50x70cm) + 2 skaistas spilvendrānas, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši)
5. Juris D. (69g.v.)  - rokas pulkstenis (lielākiem cipariem), kafija, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši)
6. Petrs K. (69g.v.) - krūze guļošam cilvēkam, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši)
7. Nikolajs Z. (70g.v.) - rokas pulkstenis, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši)
8. Gaļina S. (70g.v.)  - skaists kokvilnas lakats, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši), pleds
9. Felikss Z. (71g.v.)  - pleds, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši)
10. Alma L. (74g.v.) - spilvens (50*70 cm, vidēji ciets)+2 skaistas spilnedrānas, vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi
11. Imants Z. (76g.v.)  - kafija, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši), pleds
12. Tamāra U. (77g.v.) - mīkstā rotaļlieta – kaķis (līdz 50 cm), dažādi gardumi (mīksti), vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši)
13. Oļģerts S. (79g.v.) - krūze ar salmiņu, kafija, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši)
14. Jānis S. (79g.v.) - DVD filma (kāds no trilleriem, varbūt latviski vai krieviski), dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši)
15. Mārts L. (79g.v.)  - vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi, spilvens (50*70 cm, vidēji ciets)+2 skaistas spilvendrānas
16. Jānis B. (80g.v.) - kafija, plastmasas krūze, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši)
17. Jeļena B. (81g.v.) - skaists kokvilnas lakats, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši)
18. Dzidra Š. (82g.v.) - spilvens (50*70 cm, vidēji ciets) +2 spilvendrānas, vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi
19. Liubov K. (82g.v.) - vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi, spilvens (50*70 cm)+2 skaistas spilvendrānas
20. Nikolajs O. (84g.v.)  - konfektes šokolādes, vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), spilvens (50*70 cm)+2 skaistas spilvendrānas
21. Mihails D. (84g.v.)  - vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi, spilvens (50*70 cm)+2 skaistas spilvendrānas
22. Erna T. (86g.v.)  - vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi, spilvens (50*70 cm)+2 skaistas spilvendrānas
23. Zenta C. (86g.v.)  - silts pleds, vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi
24. Dzidra C. (87g.v.)  - vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi, spilvens (50*70 cm)+2 skaistas spilvendrānas
25. Elga P. (88g.v.) - vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi, spilvens (50*70 cm)+2 skaistas spilvendrānas
26. Lūcija P. (90g.v.)  - vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi, spilvens (50*70 cm)+2 skaistas spilvendrānas
27. Zenta P. (91g.v.)  - vilnas zeķes 38.izm., lakats, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši)
28. Aina V. (91g.v.) - koša krūzīte, silts pleds, vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi
29. Austra K. (93g.v.)  - vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi, spilvens (50*70 cm)+2 skaistas spilvendrānas
30. Olga D. (95g.v.) - vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi, spilvens (50*70 cm)+2 skaistas spilvendrānas
31. Velta L. (95g.v.)  - silts pleds, vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi
32. Petronele L. (95g.v.)  - silts pleds, vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi
33. Zofija P. (96g.v.)  - vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi, spilvens (50*70 cm)+2 skaistas spilvendrānas
34. Lidija L. (85g.v.) neredzīga kundze – mīksta rotāļlieta (lācis, kaķis, suns, līdz 50 cm), vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi, spilvens (50*70 cm)+2 skaistas spilvendrānas, ja būs kartiņa, tad ar ar tekstūru

* saraksts var būt mainīgs jebkurā brīdī

Pašam centram un visiem iemītniekiem kopā nepieciešmie preses izdevumi:
1. Ievas veselība
2. Ieva
3. Mājas viesis
4. Ievas mezgls
5. Ievas stāsti
6. Astes

Nepieciešamas kopējās spēles un materiāli ar ko darboties:
1. Puzles (3D) - Sadādās NSUS Līga Uzulniece (saziedotā nauda) 060717 - Seniori ir pateicīgi
2. Alias spēle
3. Spēles Cirks (2 gab.)
4. Domino
5. Biezais aplikāciju papīrs
6. Spēle "Saderēsim"
7. Krāsainie zīmuļi (vairākus komplektus), flomasteri (vairāki komplekti)
8. Krāsojamās grāmatas (ar viegliem zīmējumiem)
9. Mandalu grāmatas (3 gab.)
10. Spēle – Dambrets, spēlēšanai pagalmā, kauliņu pārvietošana ar nūjām.
11. Atpūtas soliņi.
12. Vāzes.

NSUS sadalosaa josla 02

Barkavas pansionāta cilvēciņu sapnīši
UZMANĪBU:
piemērs, kam jābūt uz pakas:
Natālija S. 75 gadi (OBLIGĀTI iekavās uz pakām papildus - Anita Ikauniece)
Barkavas pansionāts, Brīvības iela 9, Barkava, Madonas novads, LV 4834
kā arī uz kastes jābūt papildus adresei rakstītiem atslēgas vārdiem - NSUS "Eņģeļa pasts"

Individuālie brīvie sapnīši atzīmēti ar "=>" pirms kārtas numura

Saraksts iesniegts 15.06.2017.
1. Natālija S. 75 g. - priecātos par krāsojamajām grāmatiņām, krāsu zīmuļiem, vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi. Patīk vērot dabu. - sagādās Eņģelis Elīna L. 160617 - Seniors ir pateicīgs
2. Anna R. 94 g. - Sapņo par siltu, mīkstu pledu, vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi. Nestaigā, bet pagalmā notiekošo vēro caur logu. - sagādās Eņģelis Kristina M. 160617
3. Regīna S. 76 g. - priecātos par mīkstu spilvenu (50x70)+2 skaistas spilvendrānas, vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi, jo savu dzīvi pavada gultā. - sagādās Eņģelis Sigita R. 200617 - Seniors ir pateicīgs
=>4. Genovefa L.  83 g. nestaigā - patiktu siltas vilnas zeķes 40 izmērs, daudz lasa, priecātos par žurnālu Praktiskais Latvietis (pusgada vai gada abonoments), vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi
=>5. Rasma S. 76. g. Vēlētos siltu, mīkstu šalli un suņu vilnas zeķes, vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi. Ir bijusi izsūtījumā, bez palīdzības nevar pārvietoties. Labprāt lasa žurnālus un vietējo avīzi “Stars”.
6. Pēteris T.  70 g. - sapņo par vilnas zābaciņiem (44 izmērs.), vājdzirdīgs (kartiņa ar skaņu), vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi.  Ar kustību traucējumiem - labprāt skatās televizoru, apmeklē pasākumus - sagādās Eņģeļi Aivika, Maija, Gints, Jesēnija, Elīna, Gunta, Ginta 070717 - Seniors ir pateicīgs
7. Ēvalds E. 78 g.  - vēlētos lielo kafijas bundžu + skaista kafijas krūzīte, vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi. Patīk klausīties radio - sagādās Eņģeļi Jūlija un Nataļja 190617 - Seniors ir pateicīgs
=>8. Arnolds P. 46 g.  - Sapņo par jaunu gēla spilventiņu ratiņkrēslam, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi. Pēc avārijas ir pilnībā atkarīgs no citiem, patīk vērot apkārt notiekošo.    
=>9. Arvīds P. 69 g. - priecātos par elektrisko bārdas skujamo aparātu, vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi. Patīk lasīt grāmatas.
10. Antons N. 61 g. - sapņo par šķīstošo kafiju un jaunu spilvenu (50x70)+ 2 skaistas spilvendrānas, vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi. Visu dienu spiests pavadīt gultā - sagādās Eņģelis Sigita R. 200617 - Seniors ir pateicīgs
11. Jānis Č. 85. g.  - sapņo par skaistu siltu pledu, vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi  - sagādās Eņģeļi Loginu ģimene no Vācijas 160617 - Seniors ir pateicīgs
12. Jānis T. 80 g.  - ļoti garšo dažādi našķi, priecātos par daudz saldumiem, vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi. Neredzīgs (kartiņa ar reljefu taustei) – tomēr apmeklē visus pasākumus - sagādās Eņģelis Liene K. 180617 - Seniors ir pateicīgs
13. Pēteris Š. 75g  -  sapņo par jauniem vasaras krekliem (46. izmēra), vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi. Vienmēr pozitīvs, smaidīgs piedalās visos pasākumos - sagādās Eņģelis Evita V. 270617 - Seniors ir pateicīgs
14. Helēna S. 70 g. - īsta modes dāma- ļoti patīk pucēties, dikti priecātos par sarkanu lūpu krāsu, barojošu sejas krēmu (ilgākam laikam) un kādu nagu laku, vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi - sagādās Eņģeļi Jūlija un Nataļja 190617 - Seniors ir pateicīgs
=>15. Marta T. 82 g.  - Patiktu siltas ______ zeķes (____ izmērs) un skaists plecu lakats, vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi. Pārvietojas ar grūtībām, tomēr visos pasākumos ir klāt
=>16. Dainis G. 65 g.  - Priecātos par savu laikrakstu ”Latvijas avīze“ (abonoments), vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi.  Lasa daudz  zinātniskus žurnālus, grāmatas, labprāt dzied un klausās klasisko mūziku. Pēc nelaimes gadījuma nestaigā ar savām kājām.  
17. Leons G. 86 g.  -  būtu priecīgs par siltām, neslīdošām čībām (45. izmērs), vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi. Ir  ļoti sabiedrisks un labprāt piedalā pasakumos - sagādās Eņģelis Anna B. 280617 - Seniors ir pateicīgs
18. Anna Z. 83 g. - priecātos par "Rīgas ceriņi" smaržām, barojošo kremu ķermenim NIVEA (ilgākam laikam), vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi. Jautra, pozitīva un dzīvespriecīga kundze, kurai ļoti patīk ceriņi. - sagādās Eņģelis Elīna K. 250617 - Seniors ir pateicīgs
19. Alīda Z. 87 g. - ļoti garšo saldumi tāpēc būtu pateicīga par saldiem našķiem un galda spēli “Cirks”, vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši). Apmeklē visus sabiedriskos pasākumus - sagādās Eņģelis Marija G.160617 - Seniors ir pateicīgs
=>20. Normunds Z. 51 g. - Pēc smagas saslimšanas ir koncentrējies uz atveseļošanās procesu, daudz laiku pavada minot krustvārdu mīklas. Būtu ļoti iepriecināts par dekoderi televizoram un kādu  krustvārdu mīklu žurnālu, vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi
21. Harijs I. 66 g. -  ļoti iepriecinātu šķīstošās kafijas kārba un saldumi, vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši). Brīvo laiku pavada makšķerējot un skatoties televizoru. - sagādās Eņģelis Sigita R. 200617
22. Andris O. 46 g. - būtu ļoti pateicīgs par velosipēdistu cimdiem, vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi. Pēc ērces koduma, piekalts ratiņkrēslam uz mūžu. Neskatoties uz to ir jautrs, pozitīvi domājošs un daudz laiku pavada pārvietojoties ar ratiņkrēslu - sagādās Eņģeļi Sīmaņu ģimene 130717
23. Albīna D. 82 g. - vēlētos saldas smaržas un vasaras kurpes ar vaļēju purngalu (41. izmērs), vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi. Bieži apmeklē baznīcu - sagādās Eņģelis Zane S. 020717 - Seniors ir pateicīgs
24. Helēna Č. 98 g. - No sirds pateicīga būtu par aitas vilnas čības – zābaciņi ( 39. izmērs ),  vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi. Vienmēr smaidīga māmuļa, ar gaišu prātu. - sagādās Eņģelis Evita V. 270617 - Seniors ir pateicīgs
25. Villija Š. 77 g. - Labprāt patīk spelēt galda spēles. Priecātos par puzli ar lieliem gabaliem, vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi - sagādās Eņģelis Anna B. 280617 - Seniors ir pateicīgs
=>26. Imants Z. 77 g. - Sapņo par elektrisko bārdas skujamo aparātu, vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi Labprāt piedalās un atbalsta visus pasākumus
=>27. Pēteris Z. 81 g. - Sapņo par biezu, flaneļa kreklu (51. izmērs), vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi. Labprāt pastaigājas un vēro dabu.
28. Elza T. 77 g. - Priecātos par saldiem našķiem, vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), siltu pledu. Patīk skatīties televizoru. - sagādās Eņģelis Sigita R. 200617 - Seniors ir pateicīgs
29. Zinaīda S. 79 g. - vēlētos konfektes “sarkanā magone”, vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), siltu pledu. Patīk sarunas par dažādiem notikumiem - sagādās Eņģelis Sigita R. 200617 - Seniors ir pateicīgs
=>30. Lonija G. 87 g. - Ļoti priecātos par gleznu ar dabas skatu, vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi. Patīkama kundze, ar ierobežotām iespējām pārvietoties
31. Ņina D. 73 g. - Sapņo par savu radio aparātu ar pulksteni, vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi. Labprāt apmeklē visus pasākumus, patīk skatīties televizoru. - sagādās Eņģeļi Aivika, Maija, Gints, Jesēnija, Elīna, Gunta, Ginta 070717 - Seniors ir pateicīgs
32. Marianna T. 88 g. - Priecātos par vasarīgu džemperīti sārtos toņos (52. izmērs), vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi. Darba mūžu pavadijusi medicinā, labprāt izsaka viedokli par dažadām lietām. - sagādās Eņģeļi Aivika, Maija, Gints, Jesēnija, Elīna, Gunta, Ginta 070717 - Seniors ir pateicīgs
33. Nellija M. 74 g.  - būtu priecīga par mīkstu spilvenu ( 50x70 cm)+ 2 skaistas spilvendrānas, vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi un kādu kāršu komplektu. Patīk spelēt galda spēles, nekad neatsaka palīdzēt citiem - sagādās Eņģelis Krista M. 270617 - Seniors ir pateicīgs
=>34. Žeņa L. 81 g. - Mēs sapņojam par planšetdatoru (ieteicams ar klaviatūru), lai Žeņai būtu atvieglota iespēja sazināties ar mums. Pēc smagas saslimšanas viņai ir zudusi spējas sarunāties ar citiem cilvēkiem.
35. Aleksandra K. 89 g. - Sapņo par siltu, mikstu pledu, vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi.  Neskatoties uz ievērojamo vecumu, ir aktīva vienmēr smaida ka saulīte, patīk skatīties televizoru. - sagādās Eņģelis Ludmila K 220617 - Seniors ir pateicīgs

* saraksts var būt mainīgs jebkurā brīdī

Pašam centram un visiem iemītniekiem kopā nepieciešmie preses izdevumi:
1. Ievas veselība
2. Ieva
3. Žurnāls 36.6
4. Ievas mezgls
5. Ievas stāsti
6. Citāda pasaule

Nepieciešamas kopējās spēles un materiāli ar ko darboties:
1. Puzles (līdz 120 gabaliņiem)
2. Alias spēle
3. Spēles Cirks (2 gab.)
4. Domino
5. Biezais aplikāciju papīrs
6. Spēle "Saderēsim"
7. Krāsainie zīmuļi (vairākus komplektus), flomasteri (vairāki komplekti)
8. Krāsojamās grāmatas (ar viegliem zīmējumiem) - Eņģelis Ludmila K 220617 - Seniori ir pateicīgi
9. Mandalu grāmatas (3 gab.) - Eņģelis Ludmila K 220617 - Seniori ir pateicīgi

Stāsts un bildes Šeit

NSUS sadalosaa josla 02

Sociālais aprūpes centrs "Tērvete" cilvēku sapnīši
UZMANĪBU:
piemērs, kam jābūt uz pakas:
Ērika V. 92  gadi (OBLIGĀTI iekavās uz pakām papildus - Ina Vilberte)
Sociālās aprūpes centrs "Tērvete", „Mežmalieši”, Tērvetes novads, Tērvetes pag., LV 3730
kā arī uz kastes jābūt papildus adresei rakstītiem atslēgas vārdiem - NSUS "Eņģeļa pasts"

Individuālie brīvie sapnīši atzīmēti ar "=>" pirms kārtas numura

Saraksts iesniegts 15.06.2017.
1. Ērika V. 92 gadi – kokvilnas krekliņus (M izmērs), vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi. Patīk piedalīties pasākumos - sagādās Eņģelis Gita Š. Š. 150617 - Seniors ir pateicīgs
2. Valentīna Ā. 87 gadi – frotē rokudvielīti, skaistu lakatiņu, vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi, mīksto mantiņu (kaķīti lidz 50 cm). Mīl kaķus. - sagādās Eņģelis Irina D. 150617 - Seniors ir pateicīgs
3. Kārlis A. 66 gadi – odekolonu, skūšanās piederumus, vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi. Ļoti izpalīdzīgs, palīdz aprūpes personālam un klientiem. - sagādās Eņģelis Indra B. 200617 - Seniors ir pateicīgs
4. Dzidra B. 88 gadi – skaistus dzijas kamolīšus, vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi. Patīk adīt, tamborēt. - sagādās Eņģelis Māra A. 150617 - Seniors ir pateicīgs
5. Aina B.  70 gadi – vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi, silts pleds - sagādās Eņģelis Irina D. 150617 - Seniors ir pateicīgs
6. Ēriks B. 94 gadi – Čības (neslīdošas, elpojošas, 44 izmērs), vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi. Aktīvi seko līdzi jaunākajam pasaulē. - sagādās Eņģelis Māra J. 130717 - Seniors ir pateicīgs
7. Grietiņa B. 77 gadi – vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi, skaists un silts pleds - sagādās Eņģelis Leila T. no Dānijas 200617 - Seniors ir pateicīgs
8. Ausma G.  88 gadi - vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi, skaists un silts pleds - sagādās Eņģeļi Čilipānu ģimene 170617 - Seniors ir pateicīgs
9. Renita B. 89 gadi –  siļķītes (jāved klātienē), silts pleds, vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi - sagādās Eņģelis Leila T. no Dānijas 200617 - Seniors ir pateicīgs
=>10. Dzidra B. 72 gadi – silts pleds, skaists frotē dvielītis, vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi
11. Helēna B. 89 gadi – roku un sejas krēmu (ilgākam laikam), vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi - sagādās Eņģelis Ineta K. 150617 - Seniors ir pateicīgs
12. Aina C. 74 gadi – vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi, skaists un silts spleds - sagādās Eņģelis Zane S. 190617 - Seniors ir pateicīgs
13. Anna C. 92 gadi -  skaistu lakatiņu, vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi - sagādās Eņģelis Ludmila K 220617
=>14. Genādija Č.  68 gadi – odekolonu, skūšanās pederumus, vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi
15. Jānis Harijs D.  73 gadi – vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi, skūšanās piederumi - sagādās Eņģelis Rolands L. 290617
16. Lūcija Dz.  87 gadi – vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi, skaists silts pleds, skaists frotē dvielītis - sagādās Eņģelis Gundega V. 290617 - Seniors ir pateicīgs
17. Ziedīte E. 76 gadi – vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi, skaists silts pleds, skaista krūzīte - sagādās Eņģelis Veronika D. 170617 - Seniors ir pateicīgs
18. Edgars F.  56 gadi – odekolonu, skūšanās piederumi, vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi - sagādās Eņģelis Anita U. 030817 - Seniors ir pateicīgs
=>19. Ligija F.  70 gadi – Skaistu, ziedošu, istabas puķi (jābrauc klātienē), vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi
20. Valentīna G. 67 gadi – istabiņā radio ar pulksteni, vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi. Aktīva seniore, dzied, piedalās visās nodarbībās. - sagādās Eņģelis Linda S. 260617 - Seniors ir pateicīgs
=>21. Anatolijs G.  81 gads – Šokolādes torte (jābrauc klātienē), vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi. Mīl lasīt grāmatas.
22. Anita G.  57 gadi -  konfekšu tūtu, vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), skaists un silts pleds, skaista krūzīte - sagādās Eņģelis Ilvija K. UK 300617 - Seniors ir pateicīgs
=>23.  Regīna H.  67 gadi – ziedošu istabas puķi (jābrauc klātienē), vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi
24. Juris  Roberts H.74 -  konfektes, vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), skaists un silts spleds. Labprāt dienu pavada pie televizora. - sagādās Eņģelis Anita U. 030817 - Seniors ir pateicīgs
=>25. Edgars J.  56 gadi – svara bumbu (=25.kg), vitamīnu komplekss (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi. Mīl pastaigas pa svaigu gaisu, vēlas nezaudēt sportisko formu.
=>26.Ņina J. 79 gadi -  vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi, skaists un silts pleds, skaists frotē dvielītis.
27. Anna J. 85 gadi -  šķīstošo kafiju un skaistu kafijas krūzīti, vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi. Piedalās visās nodarbībās, kustību ierobežojumi. - sagādās Eņģelis Žanete D. 150617 - Seniors ir pateicīgs
28. Asja J.  74 gadi – skaistas krelles, vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi. Mīl apmeklēt pasākumus. - sagādās Eņģelis Ludmila K 220617 - Seniors ir pateicīgs
=>29. Genovaite J. 82 gadi – mīkstu frotē dvielīti, vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi, siltu pledu
30. Īrisa J. 61 gads – smaržas (vieglas), vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi. Mīl apmeklēt pasākumus un nodarbības. - sagādās Eņģelis Māra A. 150617 - Seniors ir pateicīgs
31. Vizma J.  81 gads – vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi, silts pleds, frotē dvielītis - sagādās Eņģelis Daiga K. 170717
32. Velta K.  99 gadi – skaistu lakatu, vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi - sagādās Eņģelis Ginta M. 200617 - Seniors ir pateicīgs
33. Dzidra K.  78 gadi – vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi, silts pleds, skaista krūzīte - sagādās Eņģelis Daiga K. 170717
34. Jevgēnija K.  77 – gadi -  vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi, silts pleds - sagādās Eņģeļi Līga, Aija, Jautrīte 050817 - Seniors ir pateicīgs
35. Jānis K.  64 gadi – šķīstošā kafija+skaista krūzīte, vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi. Vislabprātāk dienu pavada pie datora. - sagādās Eņģelis Māra A. 150617 - Seniors ir pateicīgs
=>36. Skaidrīte K.  88 gadi- cepumus un saldu sulu (jābrauc klātienē), vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), Spilvenu (50*70 cm)+2 skaistas spilvendrānas. Guloša.
=>37. Antonīda K.  68 gadi – vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi, silts pleds, skaista krūzīte
38. Jurijs K.  52 gadi – vitamīnu komplekss (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi, spilvens (50*70 cm)+2 skaistas spilvendrānas. Pilnībā gulošs.
39. Roberts K. 87 gadi – krāsainos flomasterus un pildspalvu komplektu, vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi, zīmēšanas blokus, lielās klades (rūtiņu vai līniju). Ļoti aktīvs nodarbībās, daudz raksta un zīmē. Apkopo anekdotes un sakāmvārdus. - sagādās Eņģelis Ieva Z. 150617 - Seniors ir pateicīgs
40. Vladislavs L.  83 gadi –  odekolonu, skūšanās piederumus, vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi - sagādās Eņģelis Karīna B. 190617 - Seniors ir pateicīgs
41. Anna L.  90 gadi – tūtu ar konfektēm, vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), silts pleds. Mīl pasēdēt sabiedrībā. - sagādās Eņģelis Inga V. 190617 - Seniors ir pateicīgs
=>42. Mairita L. 66 gadi -  balkona ziedus ar kastēm ( 2.gb.) (jāved klātienē), vitamīnu komplekss (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi, dzija. Ļoti mīl adīt un pavadīt laiku pie datora.
=>43. Rasma  Aina L.  83 gadi – vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi, silts pleds, skaists frotē dvielītis, krūzīte
44. Vija L.  90 gadi – roku krēmu (ilgākam laikam) un istabas puķi (jāved klātienē), vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi. Mīl ziedus un aktīvas pastaigas pa lauku. - sagādās Eņģelis Ilvija K. 300617 - Seniors ir pateicīgs
45. Zeltīte L.  81 gads – konfekšu tūtu, vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), silts pleds, skaista krūzīte - sagādās Eņģelis Ginta M. 200617 - Seniors ir pateicīgs
=>46. Lauris L.  52 gadi – augļus un konfektes (jāved klātienē), vitamīnu komplekss (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi, silts pleds. Visu dienu pavada gultā pie televizora.
47. Elza L.  91 gads – skaistu lakatu un roku rēmu (ilgākam laikam), vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi - sagādās Eņģelis Kristīne V. 170617 - Seniors ir pateicīgs
=>48. Melita M.  78 gadi – vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi, silts pleds, frotē dvielītis
=>49. Anna M. 79 gadi – vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi, silts pleds, frotē dvielītis
=>50. Rita N.  73 gadi – 56 izmēra skaistu blūzi, vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi
=>51. Ņina Ņ.  92 gadi – siltu halātu (52 izm), vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi. Mīl dziedāt un sarunas.
52. Aina P. 81 gads – „Nivea’’ roku krēmu (ilgākam laikam), vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi - sagādās Eņģelis Leila T. no Dānijas 200617 - Seniors ir pateicīgs
=>53. Gaļina P.  56 gadi – kokvilnas apakšbiksītes (xxl 2 gb. vai vairāk, ja iespējams), vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi. Ļoti cītīgi kopj savu draugu.
54. Eleonora P.  74 gadi – šķīstošo kafiju un roku krēmu (ilgākam laikam), vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi, Bilžu grāmatas ar skaistiem dabasskatiem. Ikdienas pavada sēžot pie loga, vērojot dabu. - sagādās Eņģelis Baiba K. 060817 - Seniors ir pateicīgs
55. Alma P.  91 gads – skaistu lakatiņu, roku krēmu (ilgākam laikam), vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi - sagādās Eņģelis Elita L. 270617 - Seniors ir pateicīgs
=>56.Lilija P.  86 gadi – mīkstas istabas čības (neslīdošas, elpjojošas 40. izmērs), vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi, materiālu tamborēšanai. Aktīva dziedātāja un tamborētāja.
=>57. Mikhails R.  90 gadi – vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi, spilvens (50*70 cm)+2 skaistas spilvendrānas
=>58. Nadežda S.  86 gadi – vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi, spilvens (50*70 cm)+2 skaistas spilvendrānas
=>59. Valentīna S.  84 gadi – vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi, spilvens (50*70 cm)+2 skaistas spilvendrānas
=>60. Silvija S.  89 gadi – konfektes un nektarīnus (jāved klātienē), vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), silts pleds
61. Melita S. 92 gadi – frotē rokudvielīti, vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi, silts pleds
62. Silvija S.  78 gadi – vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi, silts spleds - sagādās Eņģeļi Līga, Aija, Jautrīte 050817 - Seniors ir pateicīgs
=>63. Dzintra S. 69 gadi - gleznu ar ceriņiem, vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi. Mīl pastaigas svaigā gaisā, dziedāt.
64. Timofejs S.  81 gads – vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi, silts pleds - sagādās Eņģeļi Līga, Aija, Jautrīte 050817 - Seniors ir pateicīgs
65. Vilma Š. 87 gadi -  istabas puķi (jāved klātienē), vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi, skaista dzija. Mīl adīt. - sagādās Eņģelis Elizabete B. 170717
=>66. Vladislava Š  89 gadi –  roku kremiņu (ilgākam laikam), vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi, silts pleds
67. Ausma Š.  93 gadi – vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi, silts pleds - sagādās Eņģelis Aija G. 290617 - Seniors ir pateicīgs
68. Raimonds T. 70 gadi – odekolonu, skūšanās piederumus, vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi. Ļoti izpalīdzīgs gan personālam, gan klientiem. - sagādās Eņģeļi Dita un Renāte 150617 - Seniors ir pateicīgs
=>69. Valentīna T.  66 gadi – detektīvromānus krievu valodā, vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi. Mīl apmeklēt pasākumus.
70. Leonīds T. 86 gadi – piedzīvojumu vai detektīvromānus (latv.val), vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi - sagādās Eņģelis Elizabete A. 300617 - Seniors ir pateicīgs
=>71. Vladislavs T. 70 gadi - kriminālromānus latviešu valodā, vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi. Ļoti daudz lasa.
72. Aina T. 83 gadi -  roku krēmu (ilgākam laikam) un mīkstu frotē dvielīti, vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi - sagādās Eņģelis Eva B. 040717 - Seniors ir pateicīgs
73. Lūcija T.   75 gadi – vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi, spilvens (50*70 cm)+2 skaistas spilvendrānas
=>74. Silvija T.  74 gadi – skaistu galda pulksteni, vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi, silts pleds. Visa diena jāpavada guļus pozā.
75. Milda T.  88 gadi- vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi, silts pleds - sagādās Eņģeļi Līga, Aija, Jautrīte 050817 - Seniors ir pateicīgs
=>76. Irēna U. 81 gads – pedikīra pakalpojumu (jābrauc klātienē), vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi - NEREZERVĒT
77. Zoja U.  89 gadi – vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi, frotē dvielītis, silts pleds - sagādās Eņģeļi Līga, Aija, Jautrīte 050817 - Seniors ir pateicīgs
78. Elvīra V.  21 gads – speciālos cimdus stūrējot ratiņkrēslu, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi. Pēc avārijas mācās sadzīvot ar dzīvi ratiņkrēslā - sagādās Eņģelis Gita Š. Š. 150617 - Seniors ir pateicīgs
=>79. Dzidra V.  82 gadi – plecu lakatu, vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi. Aktīva dziedātāja.
80. Marta V.  78 gadi – sejas krēmu (ilgākam laikam), smaržas (vieglas), vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi - sagādās Eņģelis Māra J. 130717 - Seniors ir pateicīgs
81.Jūlija D.  76  gadi - sejas un roku krēmu (ilgākam laikam), šampūnu - normāliem matiem (ilgākam laikam), vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi - sagādās Eņģelis Katrīna T. 040717 - Seniors ir pateicīgs
=>82. Amanda Ērika I.  81 gads - grāmatas – biogrāfiska satura, par reāliem cilvēkiem, vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi
=>83. Ārija M.  86 gadi - kūpinātu šķiņķi (jābrauc klātienē), vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi, silts pleds
=>84. Ārija S. 80 gadi  - pašai savu elektrisko tējkannu (0,5-1,00 l), vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi
=>85. Lilita R.  81 gads - smaržas (vieglas), gaisa atsvaidzinātāju istabiņā, vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi
=>86. Genādijs Z.  80 gadi - makšķeri (spiningu ar spoli), vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi
87. Andris S  62 gadi - dabīgo kafiju+skaistu kafijas krūzīti, cukuru, vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi
=>88. Aleksandrs S.  57 gadi - šortus (48.-50.izmēru)., vitamīnu komplekss (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi
=>89. Saids A.  76 gadi - saldumus, dažādus - cepumus, konfektes, vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), skūšanās piederumi
=>90. Aldis Knuts K.  73 gadi - grāmatas (kriminālromānus, bestsellerus, latviešu valodā), vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi
=>91. Vasīlijs K. 67 gadi - makšķerlietas, bezinerces spoli, kabatas lukturīti, vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi
=>92. Varis D. 69 gadi - dabīgo kafiju+skaistu krūzīti, vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi
=>93. Ināra C.  82  gadi - dažādus saldumus, sulas (jābrauc klātienē), vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), silts pleds
=>94. Maija M. 76 gadi - smaržas ar ziedu aromātu (vieglas), vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi
=>95. Rasma B.  84 gadi - cepumus, konfektes, suliņas mazajās paciņās (jāved klātienē), vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), silts pleds
96. Erika Vilma C.  90 gadi - maigi rozā lūpu krāsu, sejas krēmu (ilgākam laikam), vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi - sagādās Eņģelis Laura S. 220617 - Seniors ir pateicīgs
=>97. Irma B.  89 gadi - dažādas augļu sulas nelielās pakās (jāved klātienē), vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi.
98. Ilmārs V. 60 gadi - dabīgo kafiju+skaista krūzīte, labu melno tēju, vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi - sagādās Eņģelis Kristīne L. 270617 - Seniors ir pateicīgs
99. Zuzanna Z.   84 gadi -  sejas un roku krēmu - normālai ādai (ilgākam laikam), vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi. - sagādās Eņģelis Zane B. 150617 - Seniors ir pateicīgs
=>100. Jons Š.   76 gadi - dažādus saldumus - cepumus, konfektes. Žāvētu desu (jāved klātienē), vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši)
=>101. Jānis S.    80 gadi - tomātu sulu pakās (jāved klātienē), kafiju – 3 vienā , vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi
=>102. Andris P.  58 gadi - dabīgo kafiju “Jacobs kronung”, vīriešu odekolonu, skūšanās piederumus, vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi
=>103. Jānis F.  79 gadi -  makšķerlietas, makšķeri ar spoli, vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi
=>104. Ella T. - 80    gadi - smaržas ar ziedu aromātu (vieglu, rūgtenu), sejas krēmu - normālai ādai (ilgākam laikam), vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi
105. Vilnis R. 74 gadi - dabīgo kafiju “Tchibo” zilā paciņā + kafijas krūzīti, vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi - sagādās Eņģelis Katrina E. 260617 - Seniors ir pateicīgs
=>106. Valdis A. 55 gadi - šķīstošo kafiju+krūzīte, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi
=>107. Lidija A.  93 gadi - grāmatas (romānus par mīlestību latviešu valodā), vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi).
=>108. Raisa B.  79 gadi - radio ar pulksteni, vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi
=>109. Genrihs B.  66 gadi - galda pulksteni, šķīstošo kafiju+skaista krūzīte, vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi
=>110. Vanda L. 76 gadi - grāmatas (romānus par dzīvi, mīlestību), vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi
=>111. Lidija Ļ.   88 gadi -   nagu knaibles, vīlīti – bieziem nagiem, vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi
=>112. Adoms A.  75 gadi - šķīstošo kafiju+skaista krūzīte, cukuru, cepumus un končas, vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši)
=>113. Ansis Andris K.  72   gadi - grāmatas (detektīvromānus latviešu valodā), vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi
114. Inese M.  64 gadi - klades, blociņus, pildspalvas, flomasterus, vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi - sagādās Eņģelis Laura S. 220617 - Seniors ir pateicīgs
=>115. Dzidra Š.  80 gadi - dziju (dažādas krāsas) un adāmadatas, vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi
=>116. Dzidra Lialija P. 90   gadi – sejas un roku krēmu (ilgākam laikam), vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi
=>117. Nadežda U. 95 gadi -  Sejas un roku krēmu normālai ādai (ilgākam laikam), vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi
=>118. Bernards G., 77 gadi - Nelielu radioaparātu ar pulksteni, vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi
119. Voldemārs Pēteris S. 70  gadi – Jogurtus, dažādas suliņas mazajās paciņās (jāved klātienē), vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi - sagādās Eņģelis Baiba K. 060817 - Seniors ir pateicīgs
=>120. Ivans Č., 73  gadi– Grāmatas ________ (krievu valodā). vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi
121. Kārlis G., 84  gadi – Jogurtus, saldumus, dažādas suliņas mazajās paciņās (jāved klātienē), vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi
122. Tālivaldis K., 89 gadi – Dažādu ziedu medu, vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi - sagādās Eņģelis Baiba K. 060817 - Seniors ir pateicīgs
123. Valentīna G., 87 gadi –  Jogurtus, saldumus, dažādas suliņas mazajās paciņās (jāved klātienē), vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi - sagādās Eņģelis Baiba K. 060817 - Seniors ir pateicīgs
=>124. Justins J., 76 gadi – personīgo elektrisko tējkannu (0,5l-1,00l). Dabīgo kafiju (ilgākam laikam). vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi
125. Laimonis Z., 85 gadi – Nagu knaibles, vīlīti – bieziem nagiem, vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi
126. Andris U., 81 gads–  dažādas suliņas mazajās paciņās (jāved klātienē), vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi - sagādās Eņģelis Baiba K. 060817 - Seniors ir pateicīgs
=>127. Voldemārs D., 77 gadi– odekolonu un skūšanās piederumus, vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi
=>128. Vladimirs G., 71 gadi – Grāmatas ___________ (krievu valodā). vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi
=>129. Anna J., 69 gadi – istabas čibas (neslīdošas, elpojošas, 38-39 izm.). Nagu knaibles, vīlīti – bieziem nagiem, vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi
=>130. Zofija Ķ., 80 gadi – Smaržas ar ziedu aromātu (svaigu, vieglu), sejas krēmu - normālai ādai (ilgākam laikam), vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi
=>131. Ingrīda Č., 62 gadi – Nagu knaibles, vīlīti – bieziem nagiem, vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi
132. Tatjana B., 82 gadi – dažādus augļus, suliņas paciņās (jāved klātienē), vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi - sagādās Eņģelis Baiba K. 060817 - Seniors ir pateicīgs
=>133. Avletina J.,76 gadi – Saldumus, kas paredzēti cilvēkiem ar cukura diabētu, vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), silts pleds
=>134. Genivefa B., 83 gadi – Dziju (dažādas krāsas), adāmadatas, vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi
=>135. Ļubova G., 83 gadi – Saldumus, kas paredzēti cilvēkiem ar cukura diabētu, vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), silts pleds
=>136. Vizma Ā., 57 gadi – Sejas un roku krēmu (ilgākam laikam), krūzīti (gulošam cilvēkam), vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi
137. Emīlija Č., 88 gadi – Sejas un roku krēmu, šampūnu – normāliem. matiem (ilgākam laikam), vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi - sagādās Eņģelis Ginta V. 270617 - Seniors ir pateicīgs
138. Rita B., 85 gadi – Smaržu ar ziedu aromātu (svaigu, vieglu), sejas un roku krēmu - normālai ādai (ilgākam laikam), vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi - sagādās Eņģelis Terēze B. 270617 - Seniors ir pateicīgs
139. Biruta G., 62 gadi – Augļus dažādus (jāved klātienē), konfektes (šokolādes), vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), silts pleds - sagādās Eņģelis Baiba K. 060817 - Seniors ir pateicīgs
140. Jozs M., 72 gadi – Cepumus, konfektes, dažadas suliņas mazajās paciņāsm vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), silts pleds - sagādās Eņģelis Krista M. 270617 - Seniors ir pateicīgs
141. Nikolajs B., 60 gadi – Zefīrus šokolādē, „Laimas” melno šokolādi, vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi - sagādās Eņģeļi Līga, Aija, Jautrīte 050817 - Seniors ir pateicīgs
=>142. Valija S., 75 gadi – Sejas un roku krēmu, šampūnu - normāliem matiem (ilgākam laikam), vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi
143. Lonija V., 94 gadi – Cepumus, konfektes, dažadas suliņas mazajās paciņās (jāved klātienē), vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši) - sagādās Eņģelis Baiba K. 060817 - Seniors ir pateicīgs
144. Daina K., 70 gadi – Smaržas (vieglas), gaisa atsvaidzinātāju istabiņā (svaigu ziedu aromātu), vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi
145. Jānis B., 86 gadi – Dušas želeju jūtīgai ādai un ķermeņa krēmu jūtīgai ādai (ilgākam laikam), vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi - sagādās Eņģelis Jānis B. 270617
=>146. Vilis Š., 76 gadi – Galda pulksteni (lieliem cipariem), vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi
147. Artūrs Kārlis M., 83 gadi – Cepumus, konfektes, suliņas mazajās paciņās. vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), silts pleds - sagādās Eņģelis Baiba K. 060817 - Seniors ir pateicīgs
148. Astrīda Dz.,79 gadi –  suliņas mazajās paciņās (jāved klātienē) vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi - sagādās Eņģelis Baiba K. 060817 - Seniors ir pateicīgs
149. Alfrēds K., 92 gadi – Dažādu ziedu medu, vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi - sagādās Eņģelis Elizabete A. 300617 - Seniors ir pateicīgs
150. Pāvils K., 68 gadi – Jogurtus, dažādas suliņas mazajās paciņās (jāved klātienē), vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi - sagādās Eņģelis Baiba K. 060817 - Seniors ir pateicīgs
=>151. Vilnis Z., 59 gadi – Vislielākā izmēra T- kreklu ( XXXXXL) un vislielākā izmēra sporta bikses (____________ cm), vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi
152. Pēteris I., 93 gadi – Klades, blociņus, pildspalvas, vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi, augļus (jāved klātienē) - sagādās Eņģelis Baiba K. 060817 - Seniors ir pateicīgs
=>153. Andris J., 66 gadi – Dažādu ziedu medu, suliņas mazajās paciņās (jāved klātienē), vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi
=>154. Aivars K., 69 gadi – Radioaparātu+pulkstenis, Odekolonu, skūšanās piederumus, vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi
=>155. Vladimirs A., 67 gadi – Nagu knaibles, vīlīti – bieziem nagiem, vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi
=>156. Mihails J., 66 gadi – Vīriešu odekolonu, skūšanās piederumus, vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi
=>157. Ivans G., 78 gadi – Galda pulksteni (lieliem cipariem), vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi
=>158. Staņislavs U., 63 gadi – Dabīgo kafiju, melno tēju, cukuru, vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi, skaista krūzīte
159. Egīls Z., 43 gadi – Konfektes (stiklenītes-ledenītes), košļājamo gumiju (Orbit, var būt dažādas garšas). Krēmu ķermenim (ilgākam laikam), vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši) - sagādās Eņģelis Elīna B. 310717
160. Valdis Z., 55 gadi – Šķīstošo kafiju, cukuru, vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi, skaista krūzīte - sagādās Eņģelis Elīna B. 270617 - Seniors ir pateicīgs

* Iestādes “sapnītis” ir lapene ar soliņiem, kur senioriem paslēpties no karstās saules vai lietus lāsēm.
* senioriem ļoti noderētu nūjas soļošanai, esam aktīvi šīs aktivitātes veicēji, bet nūjas pašu grebtas nodilušas - (3 komplekti)

* saraksts var būt mainīgs jebkurā brīdī

Pašam centram un visiem iemītniekiem kopā nepieciešmie preses izdevumi:
1. Ievas veselība - Eņģelis Ilvija K. 300717
2. Ieva - Eņģelis Ilvija K. 300717
3. Žurnāls 36.6
4. Ievas mezgls
5. Ievas stāsti
6. Citāda pasaule

Nepieciešamas kopējās spēles un materiāli ar ko darboties:
1. Puzles (līdz 120 gabaliņiem)
2. Alias spēle
3. Spēles Cirks (2 gab.)
4. Domino
5. Biezais aplikāciju papīrs
6. Spēle "Saderēsim"
7. Krāsainie zīmuļi (vairākus komplektus), flomasteri (vairāki komplekti) - Eņģelis Ilvija K. 300617
8. Krāsojamās grāmatas (ar viegliem zīmējumiem) - Eņģelis Ilvija K. 300617
9. Mandalu grāmatas (3 gab.)

Stāsts un bildes Šeit

NSUS sadalosaa josla 02

Rūjienas senioru mājas cilvēciņu sapnīši
UZMANĪBU:
piemērs, kam jābūt uz pakas:
Leontīns P. 65 gadi
Rūjienas senioru māja, Valdemāra iela 26, Rūjiena, Rūjienas pilsēta, LV-4240
kā arī uz kastes jābūt papildus adresei rakstītiem atslēgas vārdiem - NSUS "Eņģeļa pasts"

Individuālie brīvie sapnīši atzīmēti ar "=>" pirms kārtas numura

Saraksts iesniegts 19.05.2017.
1. Leontijs P. 65 gadi - Skūšanās piederumi, frotē dvielītis, vitamīnu komplekss senioriem (1-3 mēnešiem), dažādi gardumi - sagādās Eņģelis Dārta C. 020717 - Seniors ir pateicīgs.Skūterim nepieciešami 2 akumulatori 12V38Ah - sagādās Eņģelis Inna S. 250717 (vīrs, izbijis šoferis, kam vējš un ceļš ir asinīs. Slimības dēļ Leontijam ir amputētas kājas, taču mēs sagādājām priekš viņa elektro skūteri. Un Ļona laida pa pilsētu ka vējš matos! Viņš ļoti bieži dodas apciemot savu čomu Pjotru, kurš jau duss smilšu kalniņā. Taču elektroskūteru akumulatoriem jaudas vairs nav tādas, lai līdz kapiem un atpakaļ nokļūtu. Tā nu Ļoņa sapņo par to, lai atkal varētu aizbraukt patstāvīgi gan pie Pjotra, gan uz pilsētas centra meitenēm paskatīties)
2. Nikolajs Č. 75 gadi - vēlas sekot līdzi reģiona ziņām un ļoti sapņo par laikraksta "Liesma" gada abonamentu - sagādās NSUS Līga Uzulniece (no ziedojuma naudas) 080617 - Seniors ir pateicīgs
3. Pēteris B. 73 gadi - sapnītis ir tējkanna, jo vecā salūza, vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam), gardumi MIX - sagādās Eņģelis Ieva S. 020614 - Seniors ir pateicīgs

* saraksts var būt mainīgs jebkurā brīdī

Pašam centram un visiem iemītniekiem kopā nepieciešmie preses izdevumi:
1. Ievas veselība - Eņģeļi Liene&Tomasz no Londonas 060617
2. Ieva
3. Mājas viesis
4. Ievas mezgls
5. Ievas stāsti
6. Citāda pasaule

Nepieciešamas kopējās spēles un materiāli ar ko darboties:
1. Puzles (līdz120 gabaliņiem)
2. Alias spēle
3. Spēles Cirks (2 gab.)
4. Domino
5. Biezais aplikāciju papīrs
6. Spēle "Saderēsim"
7. Krāsainie zīmuļi (vairākus komplektus), flomasteri (vairāki komplekti)
8. Krāsojamās grāmatas (ar viegliem zīmējumiem)
9. Mandalu grāmatas (3 gab.)

Stāsts un bildes Šeit

NSUS sadalosaa josla 02

Uzmanīgi izlasi raksta sākumā informāciju: projekta noteikumus, ieteikumus un citu svarīgu informāciju.

Komentāri (40)

Sveiki!
Vēlējos noskaidrot, vai viss ir kārtībā. Savu paciņu nosūtīju jau pirms kāda laika, taču attiecīgais seniors ir izsvītrots no saraksta bez jebkādiem komentāriem.

  Attachments
 
  1.    Anete Cimermane

Labdien! Zem katra saraksta ir rakstīts, ka saraksts var mainīties jebkurā gadījumā. Ja cilvēks ir izsvītrots, tad tas nozīmē tikai vienu, ka cilvēka vairs nav. Ja paka ir saņemta centrā un konkrētā cilvēka vairs nav, tad tā tiek piešķirta citiem...

Labdien! Zem katra saraksta ir rakstīts, ka saraksts var mainīties jebkurā gadījumā. Ja cilvēks ir izsvītrots, tad tas nozīmē tikai vienu, ka cilvēka vairs nav. Ja paka ir saņemta centrā un konkrētā cilvēka vairs nav, tad tā tiek piešķirta citiem senioriem, ja reiz bija domāta tieši šim centram. Par šādu situāciju man parasti paziņo pats centrs. Tāda ir dzīve un notikumi pansijās. Par šādu notikumu komentāru lapā nekad nebūs, cilvēks būs tikai izsvītrots.

Lasīt tālāk
  Attachments
 

Labdien. Cik ilgi vel būs spēkā akcija? Vēlētos nogādāt sapnīti personīgi senioram savā dzimtajā novadā bet Latvijā būšu tikai jūlijā Paldies

  Attachments
 
  1.    Anda

Labdien! Projektam nav termiņa. Būs tik ilgi, cik daudz pieteiksies centri un to mums Latvijā ir ļoti daudz Ik pa laikam nāk klāt jauni centri, tas nozīmē, ka būs vēl ilgi.

  Attachments
 

Labdien! Kā ir ar žurnāliem, pērku veikalā un sūtu uz pansionātu? Vai arī noformēju abonamentu uz pansionātu?

  Attachments
 
  1.    Kristine

Labdien! Tas ir domāts žurnāla abonoments konkrētam laikam.

  Attachments
 

Man ir jautājums par norādi sūtīt tikai jaunas mantas. Loģiski, ka tas attiecas uz ēdienu un uztura bagātinātājiem. Bet man teiksim būtu piedzīvojumu grāmatas, puzles, vēl šis tas, kas krāj putekļus, kuras labprāt kādam, kurš vēlas iedāvinātu....

Man ir jautājums par norādi sūtīt tikai jaunas mantas. Loģiski, ka tas attiecas uz ēdienu un uztura bagātinātājiem. Bet man teiksim būtu piedzīvojumu grāmatas, puzles, vēl šis tas, kas krāj putekļus, kuras labprāt kādam, kurš vēlas iedāvinātu. Grāmatām lapas ārā nekrīt, pēc skata kā jaunas, puzlēm visiem kauliņiem vajadzētu būt. Kā paliek ar šādām mantām? Vai tādas labāk nesūtīt, lai kādu neapvainotu? Paldies.

Lasīt tālāk
  Attachments
 
  1.    Linda

Tādas mantas Jūs vara sūtīt uz centriem, kā kopējo sūtījumu centram, bet ne konkrētam cilvekam, kā dāvanu. Cilvēkam viss tikai jauns Paldies!

  Attachments
 

es arī meklēju kādu cilvēciņu vēl var iepriecināt,bet neatradu.

  Attachments
 
  1.    kristine

Ir vēl brīvi sapnīši, lūgums uzmanīgi lasīt tekstu sarkanā drukā pirms katra saraksta. Brīvie ir speciāli atzīmēti. Saraksts liels, jo projekts apjomīgs, tur neko nevar darīt! Vajadzīga pacietība!
Pēc Lieldienām tiek plānots pievienot jaunu centru.

  Attachments
 

Sveiki!
Arī es gribētu piepildīt kāda sapnīti, bet diemžēl nevaru atrast vairs nevienu brīvu... Vai tiešām visi jau ir rezervēti?

  Attachments
 
  1.    Elīna

Ir vēl brīvi sapnīši, lūgums uzmanīgi lasīt tekstu sarkanā drukā pirms katra saraksta. Brīvie ir speciāli atzīmēti. Saraksts liels, jo projekts apjomīgs, tur neko nevar darīt! Vajadzīga pacietība!
Pēc Lieldienām tiek plānots pievienot jaunu centru.

  Attachments
 

Labdien! Paldies par šo projektu! Vēlos piedalīties, bet nekur nevaru atrast sapnīšu sarakstu. Labprāt nosūtītu dāvaniņas ne vienam vien senioram!
Tāpat arī skatos, ka liela daļa centru sapņo par "Mieram tuvu", kas ir reliğiska literatūra, bet...

Labdien! Paldies par šo projektu! Vēlos piedalīties, bet nekur nevaru atrast sapnīšu sarakstu. Labprāt nosūtītu dāvaniņas ne vienam vien senioram!
Tāpat arī skatos, ka liela daļa centru sapņo par "Mieram tuvu", kas ir reliğiska literatūra, bet noteikumos minēts, ka politiska un reliğiska satura literatūru nedrīkst sūtīt.

Lasīt tālāk
  Attachments
 
  1.    Elīna

Labdien! Jūs jau rakstāt šo komentāru sapnīšu saraksta lapā. Tepat arī skatieties brīvos. Mieram tuvu jautā paši centri, tapēc tas tiek publicēts.
Satiet uzmanīgi visus sarakstus, jo vēl ir daļa nerezervēti. Par to vēsta sarkanais teksts...

Labdien! Jūs jau rakstāt šo komentāru sapnīšu saraksta lapā. Tepat arī skatieties brīvos. Mieram tuvu jautā paši centri, tapēc tas tiek publicēts.
Satiet uzmanīgi visus sarakstus, jo vēl ir daļa nerezervēti. Par to vēsta sarkanais teksts (informatīva rinda) pirms katra konkrēta saraksta.

Lasīt tālāk
  Attachments
 

Sveiki. Vai Sapņus iespējams tikai nosūtīt? Nevar nogādat personiski?

  Attachments
 
  1.    Madlēna

Sveiki! Varat nogādāt personīgi, tikai tad jāsazinās ar mani e-pastā engelapasts@nsus.lv, lai es Jums nosūtītu vadītājas telefona numuru. Ierašanās jāpiesaka laicīgi.

  Attachments
 

Labdien!

Pirms kāda laika sarakstā bija arī VSAC "Latgale" divas filiāles, kuru cilvēku sapnīši vēl nebija zināmi. Vai šis centrs vairs nepiedalās šajā projektā? Vai vairs nebūs zināmi šo cilvēku sapnīši?

  Attachments
 
  1.    Līga

Šie centri tika uzaicināti iesniegt sarakstus, bet tas joprojām nav izdarīts, līdz ar to, lai nemaldinātu ziedotājus, saraksti ir izņemti. Ja ienāks sapnīši, tad saraksti tiks atjaunoti.

  Attachments
 

Labrīt!
Un kā ir ar laika ziedošanu? Es domāju, ka daudziem no viņiem daudz noderīgāks būtu kopā pavadīts laiks sarunās, darbiņos un smieklos nekā mantiskos labumos.
Būtu ļoti jauki uzrīkot kādu sadraudzēšanās vakaru ar spēlēm un sarunām. Nu,...

Labrīt!
Un kā ir ar laika ziedošanu? Es domāju, ka daudziem no viņiem daudz noderīgāks būtu kopā pavadīts laiks sarunās, darbiņos un smieklos nekā mantiskos labumos.
Būtu ļoti jauki uzrīkot kādu sadraudzēšanās vakaru ar spēlēm un sarunām. Nu, tā, lai forši!
Es ļoti labprāt piedalītos šādā vakarā!

Lasīt tālāk
  Attachments
 
  1.    Dagnija

Šeku reku ir viena no iespējām veltīt laiku ar pievienoto vērtību - Lielā Talka - "Sakopta vide" vecajiem cilvēkiem: http://nsus.lv/projekti/295-liela-talka-sakopta-vide-vecajiem-cilvekiem.html

  Attachments
 
Par šo rakstu vēl nav komentāru
Load More

Atstājiet savu komentāru

Komentējiet, kā viesis. Reģistrējaties vai ienāciet savā kontā.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location