Projekts aktīvs no 22.03.2017.

    NSUS labdarības biedrības atbalsta projekta senioriem «Tu neesi viens!» ietvaros, izveidots projekts Eņģeļa pasts- «.... arī vecie cilvēki sapņo!» - piepildi kāda veca cilvēka sapni un viņš būs no sirds pateicīgs par to! Liktenis ne vienmēr ir taisnīgs un diemžēl pansijās un aprūpes centros, līdztekus vecajiem cilvēkiem, dzīvo arī jaunāka gada gājuma cilvēki ar īpašām vajadzībām.....iepriecināsim arī viņus.
    Šis projekts ir publicēts NSUS projekta "Eņģeļa pasts" Facebook lapā, jo tas iet līdztekus vēstuļu sūtīšanai. Ļoti daudz Enģeļi, projekta laikā tika izteikuši vēlēšanos līdz ar vēstulīti nosūtīt arī kādu dāvanu kasti vecajam cilvēkam, tad nu šī būs lieliska iespēja to izdarīt.

Mums kopā viss izdodas un izdosies! :)

Līga Uzulniece
NSUS biedrības vadītāja
Projekta idejas autore un vadītāja
26667444, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Informācijai: Projekts "Eņģeļa pasts"

Tiem, kuri izrādījuši interesi par ziedojumiem finanšu jomā šim projektam, lūgums ziedot:
Biedrība NSUS
40008232913
LV74PARX0016440550001
Pamatojums: Ziedojums
______
PayPal: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

NSUS sadalosaa josla 02

Projekta noteikumi:
1. Izvēlies jebkuru senioru un viņa sapnīti un obligāti paziņo par to, nosūtot info (nokopējot visu rindiņu un pierakstot kurš centrs) uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
2. Kad esi saņēmis atbildi uz e-pastu, ka sapnītis "Atzīmēts", tad sagatavo sapnīti un nosūti pa taisno uz norādīto adresi (konkrēts centrs)
3. Sūtīt tikai jaunas mantas un saldumus, kuriem ir garāks termiņš.
4. Lūgums, Latvijā dzīvojošiem, sapnīti sagatavot un nosūtīt, ne ilgāk, kā vienas nedēļas laikā (patiešām būtiski). Ārpus Latvijas - sapnītis sagatavojams un nosūtāms tādā laika posmā, kā iespējams. Reģistrējot sapnīša pieteikumu, aiz pieteicēja tiek ielikts datums, kurā sapnītis ir rezervēts. Ja tas kavēsies divas nedēļas, rezervācija bez brīdinājuma tiks noņemta un sapnītis gaidīs jaunu Eņģeli piesakamies. Paziņo, ja notikusi kāda aizķeršanās!
5. Lūgums pievienot klāt kartiņu ar kaut ko mīļu un uzmundrinošu. Variet arī norādīt savu informāciju (ja vēlaties), ja gadījumā seniors vai centrs vēlēsies pateikties personīgi (vārds, pilsēta, telefona numurs)
6. Šis sūtījums netiks pārbaudīts biedrībā, kā citi projekti (jo tiek sūtīts pa tiešo uz centru), tapēc esiet ļoti atbildīgi par to, ko nosūtiet senioram.
7. Lūgums OBLIGĀTI 100% apmaksāt sūtījumu, jo centri uz pēcapmaksu sūtījumus/pakas nepieņems. (tas no pieredzes no 2016. gada, kad uz centriem nāca sūtījumi ar iespēju izņemt pastā ar pēcapmaksu, tas nozīmē, ka sūtītājs nesamaksāja).

Aizliegtie priekšmeti
Lūdzu, pārliecinieties, ka sekojošās vielas un priekšmeti neatrodas dāvanu kastēs:
• pārtikas produkti un šķidrumi (izņēmums šokolāde un citi saldumi ar garu termiņu)
• medikamenti un priekšmeti kas satur dzīvsudrabu
• ar karu/vardarbību saistītas lietas un priekšmeti
• politiska vai reliģiska satura literatūru (ja tāda nav konkrēti prasīta)
• plīstoši priekšmeti
• viegli uzliesmojoši šķidrumi un pirotehnika

Nepieciešamā agriezeniskā saite no pansijām un aprūpes centriem sekojoša:
1. Tiklīdz saņemts "Sapnītis", tā jānosūta informācija uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., nokopējot visu sapnīša rindu un iekopējot e-pasta vēstulē.
2. Pēc iespējām jānofotografē "sapnīša" saņēmējs, ja protams cilvēks piekrīt un bildes jāatsūta uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
3. Ja mainās cilvēku saraksts "+" vai "-", tad par to jāpaziņo nekavējoties uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
4. Nepieciešama operatīva informācijas apmaiņa

Apzīmējumu nozīme, pretī katram senioram:
1. "Drīz būs zināms sapnītis" - centrs vēl nav iesniedzis seniora sapnīti
2. "sarūpēs Eņģelis piem: Elīna" - tas nozīmē, ka jau kāds pieteicies gatavot tieši šo sapnīti
3. "Seniors ir pateicīgs" - seniors ir saņēmis dāvaniņu/sapnīti personīgi un saka paldies Jums

senioru sapni. webpng

Projektā piedalās sekojoši aprūpes centri un pansijas: Ģimenes krīzes centrs "Dzeguīte" (39 cilvēki); Veco ļauži mītne "Cerība" (44 cilvēki); Ērgļu novada sociālais aprūpes centrs - 2. māja (49 cilvēki) un 1. māja (47 cilvēki); Vispārējā tipa pansionāts "DERPELE" (72 cilvēks); VSAC "Zemgale", filiāle "Jelgava" (34 cilvēki); Mārcienas pansionāts (46 cilvēki); Rīgas sociālās aprūpes centrs "Stella maris" (25 cilvēki); Ķekavas novada sociālais aprūpes centrs (54 cilvēki); veco ļaužu un invalīdu pansionāts "Ābeles" (48 cilvēks); Sociālais aprūpes centrs "Baldone" (29 cilvēki); Krustpils “Jaunāmuiža”- pansionāts (66 cilvēki); Vispārējā tipa pansionāts "Preiļi" (42 cilvēki); Svētās ģimenes māja (10 cilvēki); SAC "Ziedugravas" (124 cilvēki); Rūjienas senioru māja (3 cilvēki); Aprūpes nams Urga (57 cilvēki); Ķeguma novada SAC “Senliepas” (29 cilvēki); Cesvaines novada sociālās aprūpes nodaļa (15 cilvēki); sociālais aprūpes centrs "Rugāji" (27 cilvēki); Sociālais aprūpes centrs "Pļaviņas" (28 cilvēki); sociālais aprūpes centrs "Tērvete" (160 cilvēki); Barkavas pansionāts (35 cilvēki); SIA "Pansionāts Rokaiži" (120 cilvēki); Viļakas sociālā aprūpes māja (29 cilvēki); Šķilbēnu siciālā aprūpes māja (22 cilvēki); SIA Varakļānu veselības aprūpes centrs (38 cilvēki); Varakļānu novada pansionāta "Varavīksne" (13 cilvēki); Veco ļauži mītne "Sprīdīši" (19 cilvēki); ..... būs vēl :)

Vitamīnu kompleksi nepieciešami pilnīgi visiem cilvēkiem centros, jo centriem tie nav jāiegādājas un pašiem cilvēkiem nepietiek finansiālu līdzekļu, lai iegādātos paši. Ne vienmēr visi cilvēki par tiem paši paprasa, tapēc tie ir pievienoti papildus, publicējot sarakstus. Paldies par sapratni.

1302 sapnīši jau tiek gatavoti/saņemti (arhīvs) no 1346

Vēl jāpiepilda 44 sapnīši

NSUS sadalosaa josla 02

Veco ļaužu mītnes "Sprīdīši" cilvēciņu sapnīši
UZMANĪBU:
piemērs, kam jābūt uz pakas:
Jānis V. 74 gadi gadi (OBLIGĀTI iekavās uz pakām papildus - Anita Lūse)
Veco ļaužu mītne "Sprīdīši", "Mazsprīdīšos", Salacgrīvas pagasts, Salacgrīvas novads, LV 4033
kā arī uz kastes jābūt papildus adresei rakstītiem atslēgas vārdiem - NSUS "Eņģeļa pasts"

1. Jānis V. (74.gadi) – vēlas kafiju, skūšanās piederumus, žurnālus (Ilustrētā vēsture vau Kas jauns vai Privātā dzīve), dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Saimniecisks, patīk ziedi gan uz palodzes, gan puku dobēs, mācījies vājdzirdīgo skolā.
2. Neonīda L. (89.gadi) – ļoti vēlas laša fileju (jāved klātienē), siltas zeķītes (40-41 izm,), dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Aktīva, piedalās visos pasākumos, patīk dziedāt. - sagādās Eņģelis Evija R. 201017 (vedīs klātienē)
3. Dina V. (70.gadi) – šķīstošo kafiju, pledu košās krāsās, grāmatu (mūsdienu romānus, latviešu valodā), gardumi diabētiķiem, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Pārvietojas ratiņkrēslā, cukura diabets. Daudz lasa.
4. Maija Ī. (70.gadi) – siltu, viegli uzvelkamu jaku (44/46 izmērs), smaržas (viegls aromāts), gardumi diabētiķiem, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Ir cukura diabets. Ļoti daudz uzturas ārā svaigā gaisā, patīk puķes, stāda visos kurmju rakumos.
5. Marta T. (91.gads) – siltas zeķītes un siltu vestīti ( 48-50 izm.), dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši) Patīk dziedāt.
6. Laimonis L. (89.gadi) – medu un ķiplokus, bārdas skujamo aparātu, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Invalīds kopš bērnības, ar labu humora izjūtu. Draudzīgs.
7. Jānis Š.(73.gadi) – odekolonu, skaistu bildi vai glezniņu pie istabiņas sienas, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Ļoti aktīvs, palīdz saimnieciskajos darbos. - sagādās Eņģeļi Jūlija B. un Kristine B. 201017
8. Valentīne S.(96.gadi) – pledu košās krāsās, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši) Guļoša, patīk runāties. - sagādās Eņģeļi Kristīne un Krists 201017
9. Dzidris R. (90.gadi) – lauku medu, siltu pledu, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Ļoti slikta redze, parvietojas patstāvīgi.
10. Vitauts R. (88.gadi) – dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši), siltu segu (vienvietīga). Labsirdīgs, daudz runā, sabiedrisks ļoti mīl siltumu. - sagādās Eņģelis Inese L. 221017
11. Biruta K. (68.gadi) – siltas zeķes (27/29 izmērs), lielu spilvenu (50x70 cm) + 2 skaistas spilvendrānas, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Lielāko daļu dienas pavada gultā, skatās TV, demence.
12. Andis B. (48.gadi) – dezodorantu, skūšanās piederumus un žāvētu vistiņu (jāved klātienē), dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši).  Aktīvs, piedalās palīgdarbos, no papīra veido trauciņus, sienas dekorus.
13. Atis K. (66.gadi) – skūšanās piederumus, odekolonu, kabatas nazīti, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Pārvietojas ratiņkrēslā, palīdz palīgdarbos, draudzīgs.
14. Māra P. (76.gadi) – siltas zeķes (27/29 izmērs), smaržas "Intriga", dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Pārvietojas ratiņkrēslā, slikta redze. Patīk piedalīties visas aktivitātēs, kas notiek iestādē.
15. Uldis K. (82. gadi) – siltas zeķes (43. izm.), dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Aktīvs,daudz staigā, labprāt piedalās visas aktivitātēs. - sagādās Eņģelis Anete N. 201017
16. Guna Ā. (53.gadi) – žurnālus/bilžu grāmatas (ar bildē, jo lasīt neprot), puzles ar lieliem gabaliņiem, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Dauna sindroms, vairāk vienpatne. - sagādās Eņģelis Karīna L. 221017 (Austrālija)
17. Vilis R. (78.gadi) – krustvārdu mīklas žurnālus, grāmatu vai žurnālu angļu valodā (patīk atsvaidzināt angļu valodas zināšanas), matu griežamo aparātu, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Ļoti patīk lasīt ogas mežā, min krustvārdu mīklas, lasa grāmatas. Problēmas ar acīm. - sagādās Eņģelis Krista T. 221017
18. Guntis P. (62.gadi) – pipargurķīšus (jāved klātienē), sienas pulksteni, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši) Piedaplās palīgdarbos, izpalīdzīgs.
19. Visvaldis Š. (89.gadi) -  lielu šokolādi, siltu pledu, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Patīk dziedāt, aktīvs pasākumu apmeklētājs.  - sagādās Eņģelis Vita S. 191017

NSUS sadalosaa josla 02

Varakļānu novada pansionāta "Varavīksne" cilvēciņu sapnīši
UZMANĪBU:
piemērs, kam jābūt uz pakas:
Arnolds S. 80 gadi (OBLIGĀTI iekavās uz pakām papildus - Irīna Vecozola)
Varakļānu pansionāts "Varavīksne", "Stirnienes muiža", Varakļānu pagasts, Varakļānu novads, LV - 4837
kā arī uz kastes jābūt papildus adresei rakstītiem atslēgas vārdiem - NSUS "Eņģeļa pasts"

Individuālie brīvie sapnīši atzīmēti ar "=>" pirms kārtas numura

1. Arnolds S. 80 gadi - Izpalīdzīgs, “taisnības cīnītājs”, palīk minēt krustvārdu mīklas, lasīt detektīvus, interesē sporta pārraides. Vēlas abonementu krustvārdu mīklām “Mezgls” (arī bez abonēšanas der jebkāda veida krustvārdu mīklu izdevumi), radioaparāts, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši) - sagādās Eņģelis Linda L. 121017
2. Paulīna V. 92 gadi - II grupas invalīds. Sirsnīga, jutīga, emocionāla. Patīk šūt, lāpīt, adīt. Vēlas siltos ziemas puszābaciņus ar vilniņu (39. izm.), dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši) - sagādās Eņģelis Linda L. 121017
3. Helēna S. 92 gadi - Savulaik, strādājusi par saimnieci tuvākā apkārtnē visos godos. Patīk skaistas lietas, pucēšanās. Vēlas  pesonīgo spilvenu (50x70 cm+ 2 skaistas spilvendrānas) sejas krēms, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši) - sagādās Eņģelis Linda L. 121017
4. Agnese G. 82 gadi - Aktīvi piedalās pansionāta dzīvē, tic Dievam un regulāri apmeklē baznīcu. Vēlas ortopēdiskos apavus vasaras sezonai, kas būtu pielāgoti deformētiem pēdas pirkstiem un kājas lielā pirksta kaulam (37 izm.), dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši) - sagādās Eņģelis Inese K. 201017
!!!5. Aleksandrs B. 58 gadi - I grupas invalīds, institūcijā nokļuvis pēc smagas galvas traumas un operācijas. Vēlas elektrisko bārdas aparātu un higiēnas preces (skūšanās putas, odekolons utt.), dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši) - sagādās NSUS BIEDRĪBA par ziedojuma naudu (Lāsma D. no Norvēģijas)
6. Anna Emma Leontīna Z. 82 gadi - Runīga, patīk, ka viņu uzklausa, kārtīga, rūpīga. Vēlas džemperi (46. izmērs), blūzi ar augsto krāgu (46. izmērs), dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). - sagādās Eņģelis Dana S. 181017
7. Agris S. 50 gadi - Invalīds kopš bērnības ar grūtībām pārvietoties. Loti gudrs, izcila atmiņa, lasa grāmatas. Vēlas A. Grīna grāmatu “Dvēseļu putenis”, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši) - sagādās Eņģelis Elīna K. 121017
8. Genovefa Zinaida P. 84 gadi - I grupas invalīds, gulošs iemītnieks. Šobrīd intereses uz ko konkrētu nav, vēlas veselību – vitamīnus imunitātei (ilgākam laikam 1-3 mēneši), siltu pledu, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši) - sagādās Eņģelis Ieva P. 131017
9. Broņislava D. 85 gadi - Sirsnīga lauku tante, problēmas ar redzi. Vēlas siltas istabas čības (iešļūcamas, neslīdoša zole 38 izmērs) un ziemas zābaciņus 37/38 izm, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši) - sagādās Eņģelis Linda K. 181017
=>10. Janina S. 96 gadi - Vienmēr ļoti gaida ciemos savu mazbērnu no Rīgas. Vēlas vilnas zeķes (39. izmērs), siltas bikses (ar elastānu, 46 / 48 izm.) un džemperi (46/48 izmērs), vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši)
11. Elza J.   67 gadi - Nelieli atmiņas traucējumi, grūtības izprast atrašanās vietu. Vēlas augļus, multivitamīnus (C vitamīns, zivju eļļa), siltu pledu, dažādus gardumus - sagādās Eņģelis Ilze B. 141017
12. Eriks T. 55 gadi - I grupas invalīds ar funkcionāliem, runas traucējumiem. Patīk skatīties TV. Garšo “Laimas” šokolādes konfektes ar tumšo šokolādi. Priecājas par noformētu dāvaniņu (konfektes trauciņā). Lieto bārdas skuvekli Max 3, vēlas maināmās skuvekļa galviņas, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši) - sagādās Eņģelis Natālija T. 131017
13. Ludvika S. 92 gadi - Ar kustību traucējumiem, sēdoša, pārvietojas ratiņkrēslā. Vēlas siltu plecu lakatu, plānu (istabas) cepurīti, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši) - sagādās Eņģelis Ilze B. 141017

* saraksts var būt mainīgs jebkurā brīdī

NSUS sadalosaa josla 02

SIA "Pansionāta Rokaiži" cilvēciņu sapnīši
UZMANĪBU:
piemērs, kam jābūt uz pakas:
Kristaps L. 32 gadi (OBLIGĀTI iekavās uz pakām papildus - Edīte Lasmane)
SIA "Pansionāts Rokaiži", Rokaiži, Kazdangas pagasts, Aizputes novads, LV-3456
kā arī uz kastes jābūt papildus adresei rakstītiem atslēgas vārdiem - NSUS "Eņģeļa pasts"

Visi šie cilvēki dzīvo vietā, kur ikdienā nodarbojas ar dabīgo saimniecību, katram no viņiem ir savs darbiņš, ko var un ko vēlas darīt. Paši rūpējas par to, ko liks galdā. Tā ir sava veida "darba terapija", kas ļauj jebkura vecuma cilvēkam un ar jebkura veida kustību traucējumiem un veselības problēmām tomēr izkustēties, justies vajadzīgam, darboties svaigā gaisā, socializēties un nepazaudēt dzīvē iegūtās prasmes. Vecuma grupas ir dažādas un katram no viņiem ir savs mazais sapnītis un mēs nešķirosim šoreiz - jauns vai vecs.

Individuālie brīvie sapnīši atzīmēti ar "=>" pirms kārtas numura

Saraksts iesniegts 30.06.2017.
=>1.Kristaps L. (32g.v.)  - MP3 pleijeris uz baterijām, kafija, Zelta Zivtiņas papildināšanas karte (vienalga kādā summa), dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši)
2. Uģis B. (24g.v.) - saulesbrilles, kafiju, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi - sagādās Eņģeļi Dmitrijs, Armands, Juris, Nikita 020717 - Seniors ir pateicīgs
3. Jānis B. (37g.v.) - MP3 pleijeris ar radio un austiņām (uz baterijām), vitamīnu komplekss (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi - sagādās Eņģeļi Dmitrijs, Armands, Juris, Nikita 020717 - Seniors ir pateicīgs
4. Aldo S. (37g.v.) - saulesbrilles, kafija, MP3 pleijeris uz baterijām, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši) - sagādās Eņģelis Kristiāna R. no Austrijas 141017
5. Aija B. (42g.v.) - pleds (košā krāsā), saulesbrilles, kafija, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši) - sagādās Eņģelis Ilze K. 131017
6. Jevgeņijs K. (47g.v.) - kokteiļu glāze ar salmiņu, radioaparātu, kafija, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi - sagādās Eņģeļi Dmitrijs, Armands, Juris, Nikita 020717 - Seniors ir pateicīgs
7. Andrējs Š. (48g.v.) - cepure ar nadziņu, izturīgas istabas čības 45 izmērs, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi - sagādās Eņģeļi Dmitrijs, Armands, Juris, Nikita 020717 - Seniors ir pateicīgs
8. Ināra M. (51g.v.) - grāmata (romāns latviešu valodā), matu gumijas un sprādzes, priekšauts, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši) - sagādās Eņģeļi Anna un Linda 280717 - Seniors ir pateicīgs
9. Sergejs G. (54g.v.) - naudas maks, kafija, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši) - sagādās Eņģelis Oksana R. 121017 - Seniors ir pateicīgs
10. Sarmīte G. (54g.v.) - liels naudas maks košās krāsās un plecu lakats neitrālā krāsā, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi - sagādās Eņģelis Veronika T. 221017
11. Gunvils Š. (56g.v.) - klades (A4, A5, rūtiņu un līniju), pildspalvas krāsainas, lineāls, vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi - sagādās Eņģelis Līga J. 300617 - Seniors ir pateicīgs
12. Gvido D. (56g.v.) - skaista krūze 0.5l, apavu lāpstiņa, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši) - sagādās Eņģelis Agnese B. 101017
13. Mihails K. (58g.v.) - suņa attēls pie sienas pieliekams (reprodukcija, glezna), kafija, vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi - sagādās Eņģelis Agija J. 140717 - Seniors ir pateicīgs
14. Arnis L. (59g.v.) - grāmatas – detektīvi, vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi. - sagādās Eņģelis Dārta K. 111017
15. Andrējs I. (60g.v.)  - kafija, skūšanās piederumi, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši) - sagādās Eņģelis Natalja K. 111017 - Seniors ir pateicīgs
16. Stasīs K. (60g.v.) - elektriskā bārdas dzenamā mašīna, odekolons, vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi - sagādās Eņģelis Elīna T. 121017 - Seniors ir pateicīgs
17. Aivars Š. (61g.v.) - termo krūze, saulesbrilles, vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi - sagādās Eņģeļi Arta, Sarma, Laura L. 010717 - Seniors ir pateicīgs
18. Māris E. (61g.v.) - āra termometrs, kafija, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši) - sagādās Eņģelis Marta L. 121017 - Seniors ir pateicīgs
19. Edvīns L. (61g.v.)  - spilvens (50*70 cm, vidēji ciets)+2 skaistas spilvendrānas, kafija, kartupeļu mizojamo nazīti, vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi - sagādās Eņģelis Marta G. 040717 - Seniors ir pateicīgs
20. Skaidrīte Š. (63g.v.)  - kafija, pleds, krūze, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši) - sagādās Eņģeļi Paula un Toms 111017
21. Mihails K. (64g.v.) - krustvārdu mīklas krievu valodā, vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi - sagādās Eņģelis Julianna A. 300617 - Seniors ir pateicīgs
22. Raimonds P. (64g.v.) - kafija, skūšanās piederumi, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši) - sagādās Eņģelis Renāte un Kārlis 151017
23. Ivans K. (65g.v.) - rokas pulkstenis (lielākiem cipariem), vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi - sagādās Eņģelis Villijs S. 141017
24. Ēriks V. (65g.v.) - spilveni (2 gab.), ko var ielikt ratiņkrēslā, kafija, cimdi ziemai, odekolons, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši) - sagādās Eņģelis Baiba P. 121017
25. Rihards P. (66g.v.)  - grāmata (detektīvs latviešu valodā), zeķes 40-45 izm., dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši) - sagādās Eņģelis Līga V. 121017
26. Vladimirs J. (66g.v.)  - skaista krūzīte ar suņa attēlu, frotē dvielītis, vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi - sagādās Eņģeļi Anita un Aivija 020717 - Seniors ir pateicīgs
27. Mihailo G. (66g.v.) - kafija, zeķes 40-42 izm., cimdi ziemai, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši) - sagādās Eņģelis Vita A. 121017 - Seniors ir pateicīgs
28. Ilga S. (67.g.v.) - kaķēna attēlu, ko var piestiprināt pie sienas (reprodukcija, glezna), vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi - sagādās Eņģelis Agija J. 140717 - Seniors ir pateicīgs
29. Āris M. (68g.v.) - rokas pulkstenis, cepure (ar nadziņu), kafija, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši) - sagādās Eņģelis Beāte S. 151017
30. Jānis S. (68g.v.) - žurnāls „Leģendas” vai „Ilustrētā pasaules vēsture”, kafija, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši) - sagādās Eņģelis Lauma S. 310817 - Seniors ir pateicīgs
31. Jānis L. (68g.v.) - krūze, sāļie cepumi, atstarotājs, zeķes 45-47 izm., vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši) - sagādās Eņģelis Glorija J. 121017 - Seniors ir pateicīgs
32. Astrīda L. (68g.v.) - krūze ar kaķēna attēlu, saldumu trauciņš, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši) - sagādās Eņģelis Liene Dz. 250917
33. Ausma Z. (68g.v.) - krāsainie papīri un krāsainie kartoni, uzlīmes ar spīdumiem, zīmuļveida līme,  Nescafe 3in1 (classic), dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši) - sagādās Eņģeļi Līga, Aija, Jautrīte 050817 - Seniors ir pateicīgs
34. Stepans Š. (69g.v.) - kafija, skūšanās piederumi, odekolons, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši) - sagādās Eņģelis Anete N. 131017 - Seniors ir pateicīgs
35. Ādolfs V. (69g.v.) - skaista krūzīte, vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi, frotē dvielītis, skūšanās piederumi - sagādās Eņģeļi Dmitrijs, Armands, Juris, Nikita 020717 - Seniors ir pateicīgs
36. Eugenija A. (71g.v.) - vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi, silts pleds, frotē dvielītis - sagādās Eņģeļi Dmitrijs, Armands, Juris, Nikita 020717 - Seniors ir pateicīgs
37. Ļubova P. (71g.v.) - krustvārdu mīklas „Mezgls” (gada vai pusgada abonoments), kaķu mājiņa (iekštelpā), vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi - sagādās Eņģelis Andra Č. 100717
38. Andris P. (72g.v.) - krūze, kafija, mākslīgo ziedu pušķītis, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši) - sagādās Eņģelis Marika P. 111017
39. Austra P. (72g.v.)  - radio, zeķes, vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi - sagādās Eņģeļi Dmitrijs, Armands, Juris, Nikita 020717 - Seniors ir pateicīgs
40. Jānis G. (73g.v.)  - spilvens (50*70 cm, vidēji ciets)+2 skaistas spilvendrānas, kafiju, vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi - sagādās Eņģelis Anda Z. 111017 - Seniors ir pateicīgs
41. Harijs F. (73g.v.) - rokas pulkstenis (lielākiem cipariem), vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi - sagādās Eņģeļi Dmitrijs, Armands, Juris, Nikita 020717 - Seniors ir pateicīgs
42. Ilgonis Teodors J. (73g.v.) -  zeķes siltas 43.izm., sāļie gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši) - sagādās Eņģelis Madara Z. 290917 - Seniors ir pateicīgs
43. Gundars B. (73g.v.)  - spilvens (50*70 cm, vidēji ciets)+2 skaistas spilvendrānas, bilžu grāmatas, vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi - sagādās Eņģelis Eva R. 141017 - Seniors ir pateicīgs
44. Aina P. (73g.v.) - sienas pulkstenis ar lieliem cipariem, vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi - sagādās Eņģeļi Arta, Sarma, Laura L. 010717 - Seniors ir pateicīgs
45. Modris Š. (74g.v.) - mūzikas disks latviešu izpildītājs, elektriskais skūšanas aparāts, vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi - sagādās Eņģelis Indra M. 121017
46. Boļeslavs S. (74g.v.) - krūze, paklājiņš pie gultas (neslīdošs), dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši) - sagādās Eņģeļi Viktorija & Gerhard 121017
47. Ēriks S. (74g.v.) - kafiju, vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi, skaista krūzīte, frotē dvielītis - sagādās Eņģelis Natālija L. 020717 - Seniors ir pateicīgs
48. Guntis J. (74g.v.) - štrumbantes,  sāļi gardumi,  cepure (ar nadziņu), vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši) - sagādās Eņģelis Line B. 121017
49. Ritvars Armīns P. (74g.v.) - dažādi gardumi (mīkstāki, bez riekstiem vēlams), vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši), silts pleds - sagādās Eņģelis Līga R. 111017 - Seniors ir pateicīgs
50. Renāte K. (74g.v.) - vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi, galda pulkstenis (lielākiem cipariem).  - sagādās Eņģeļi Anita un Aivija 020717 - Seniors ir pateicīgs
51. Dzintra L. (74g.v.) - krustvārdu mīklas latviešu valodā (vieglās), kosmētisko kremu, smaržas (vieglas), lūpu pomādi (maigu toni), vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi - sagādās Eņģelis Dita L. 111017
52. Zinaida C. (75g.v.)  - vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi, skaista krūzīte, silts pleds - sagādās Eņģelis Santa B. 070717  / dāvaniņa uzdāvināta citai kundzei, jo Zinaida vairs nav pansionātā- Seniors ir pateicīgs
53. Dzidra L. (75g.v.) - rokas pulkstenis (lielākiem cipariem) un puķu vāze, dziju, kaut kādus rokdarbu žurnālus, tamboradatas, vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi - sagādās Eņģelis Agate S. D. 120717 - Seniors ir pateicīgs
54. Janīna B. (76g.v.) - naudas maks (priecīgās krāsās) un īsās zeķes bez gumijas (kokvilnas, tumšas krāsas), vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi - sagādās Eņģeļi māsas Gunta, Ilze, Dace 210717 - Seniors ir pateicīgs
55. Rasma A. (76g.v.)  - žurnāls „Ievas stāsti” (pusgada vai gada abonements), auduma kabatas lakatiņi, pleds, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši) - sagādās Eņģelis Jana T. 121017
56. Lūcija O. (76g.v.)  - konfekšu kaste, mākslīgie ziedi, dažādi gardumi, piespraužama broša, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši) - sagādās Eņģelis Zane G. (Francija) 170917 - Seniors ir pateicīgs
57. Zita Š. (76g.v.)  - Niveja krēms (Dzintara ražojums), rokas krēmi, foto albums 10x15cm bildēm, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši) - sagādās Eņģelis Jelena S. 050817 - Seniors ir pateicīgs
58. Janīna I. (76g.v.)  - liela lupa lasīšanai, lielāka krūzīte ar latviskām zīmēm, vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi - sagādās Eņģeļi Arta, Sarma, Laura L. 010717 - Seniors ir pateicīgs
59. Aldis L. (77g.v.)  - mīkstā rotaļlieta (līdz 50 cm, lācis, suns, kaķis), odekolons, skūšanās piederumi, vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi - sagādās Eņģeļi Kristīnes F. ģimene 121017
60. Pēteris B. (77g.v.) - krūze, kafija, zeķes, 42-45 izm., dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši) - sagādās Eņģeļi Anna un Linda 280717 - Seniors ir pateicīgs
=>61. Aivars S. (77g.v.)  - TV dekoders, vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi
62. Margita G. (78g.v.)  - šķēres, krūze, trauciņi kaķim, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši) - sagādās Eņģelis Jūlija G. 121017 - Seniors ir pateicīgs
63. Ruta Š. (78g.v.)  - saules cepure (auduma), pleds, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši) - Eņģelis Dana S. 121017 - Seniors ir pateicīgs
64. Antans S. (79g.v.)  - soma iepirkumiem, bet ne ļoti liela, saules brilles, vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi - sagādās Eņģelis Inga A. 210717 - Seniors ir pateicīgs
65. Alma P. (80g.v.)  - auduma iepirkuma maisiņš, mīkstu mantiņu (lācis, suns, kaķis, līdz 50 cm), vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi - sagādās Eņģelis Dace B. (Somija) 120717 - Seniors ir pateicīgs
66. Mozus K. (81g.v.) - vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi, skūšanās piederumi, frotē dvielītis - sagādās Eņģeļi Dmitrijs, Armands, Juris, Nikita 020717 - Seniors ir pateicīgs
67. Ilga A. (81g.v.)  - kokvilnas pusgarās zeķes (5 pāri, 39.izm.), krūze, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši) - sagādās Eņģelis Kristīne G. 031017 - Seniors ir pateicīgs
68. Ruta F. (81g.v.)  - pie sienas pieliekama glezna ar ziediem (reprodukcija, glezna), vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi, skaista krūzīte - sagādās Eņģelis Santa S. 040917 - Seniors ir pateicīgs
69. Silvija T. (82g.v.)  - smaržas (vieglas, ziedu), lūpu balzams ar toni, brillēm stiķītis, lai var brilles kārt uz kakla, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši) - sagādās Eņģelis Laila S. 101017 - Seniors ir pateicīgs
70. Antonija R. (82g.v.) - pleds, rokas pulkstenis, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši) - sagādās Eņģelis Oksana R. 121017 - Seniors ir pateicīgs
71. Anna A. (83g.v.)  - istabas čības 35. izm., krūze, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši) - sagādās Eņģeļi Anna un Linda 280717 - Seniors ir pateicīgs
72. Kārlis D. (84g.v.)  - laikraksts „Mājas dakteris” (pusgada vai gada abonements), skūšanās piederumi, odekolons, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši) - sagādās Eņģeļi Jere un Anete N. 121017 - Seniors ir pateicīgs
73. Rasma P. (85g.v.)  - žurnāls „Ir” (abonoments pusgada vai gadam), dziju, vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi - sagādās Eņģeļi Ilze un Vizma 150717 - Seniors ir pateicīgs
74. Anna K. (85g.v.)  - lupa lielāka, vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi, skaista krūzīte - sagādās Eņģelis Inga A. 210717 - Seniors ir pateicīgs
75. Raisa I. (85g.v.)  - žurnāls „Privātā dzīve” (abonoments pusgada vai gadam). cukuru, vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi - sagādās Eņģelis Baiba P. 121017
76. Alberts A. (86g.v.)  - vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi, skūšanās piederumi - sagādās Eņģelis Jeļena S. 120717 - Seniors ir pateicīgs
77. Osvalds U. (86g.v.)  - krūzīte ar kaķīti, čibas (44. izmērs, neslīdošas, elpojošas), vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi - sagādās Eņģeļi Jana un Una 111017
78. Emīlija Š. (86g.v.)  - vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi, silts pleds, skaista krūzīte - sagādās Eņģelis Aelita C. 100717 - Seniors ir pateicīgs
79. Ilgvars K. (87g.v.)  - manikīra komplekts, vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi - sagādās Eņģelis Inga A. 210717 - Seniors ir pateicīgs
80. Antoņina M. (91g.v.) - krūzīte ar latviskām zīmēm, vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi, silts pleds  - sagādās Eņģelis Agnese V. 020717 - Seniors ir pateicīgs
81. Vilma K. (92g.v.)  - slēgtas istabas čības (kā kurpītes, neslīdošas, 38. izmērs), skaista un krāsaina dzija, vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi - sagādās Eņģeļi māsas Gunta, Ilze, Dace 210717 - Seniors ir pateicīgs
82. Olga U. (93g.v.)  - cepure (ar nadziņu, sievišķīgāku), komplekts nūjošanai, vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi - sagādās Eņģelis Jana P. 020717 - Seniors ir pateicīgs
83. Anna P. (94g.v.)  - vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi, silts pleds, skaista krūzīte - sagādās Eņģeļi Dmitrijs, Armands, Juris, Nikita 020717 - Seniors ir pateicīgs
84. Valija I. (94g.v.)  - naudas maks, auduma maisiņš, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši) - sagādās Eņģeļi Anna un Linda 280717 - Seniors ir pateicīgs
85. Dace F. (47g.v.)  - pleds košā krāsā, vieglas smaržas, saulesbrilles, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši) - sagādās Eņģelis Dace D. 121017 - Seniors ir pateicīgs
86. Vilma Z. (94g.v.) vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi, silts pleds, skaista krūzīte - sagādās Eņģeļi māsas Gunta, Ilze, Dace 210717 - Seniors ir pateicīgs

Gulošie cilvēki:

1. Andris B. (46g.v.) - kafija, datorpeles paliktnis, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši) - sagādās Eņģelis Zane G. (Francija) 170917 - Seniors ir pateicīgs
2. Ligita C. (53g.v.)  - liela mīkstā manta (kāds no mājdzīvniekiem), dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši) - sagādās Eņģeļi Ilva un Andris 141017 - Seniors ir pateicīgs
3. Fanils M. (66g.v.)  - pleds, kafija, īrisa konfektes, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši) - sagādās Eņģelis Krista F. 111017
4. Valentīna R. (68g.v.)  - spilvens (50x70cm) + 2 skaistas spilvendrānas, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši) - sagādās Eņģelis Sandija B. 121017 - Seniors ir pateicīgs
5. Juris D. (69g.v.)  - rokas pulkstenis (lielākiem cipariem), kafija, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši) - sagādās Eņģeļi Daina un Laila 121017
6. Petrs K. (69g.v.) - krūze guļošam cilvēkam, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši) - sagādās Eņģelis Jekaterina S. 171017
7. Nikolajs Z. (70g.v.) - rokas pulkstenis, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši) - sagādās Eņģelis Sanita V. 131017 - Seniors ir pateicīgs
8. Gaļina S. (70g.v.)  - skaists kokvilnas lakats, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši), pleds - sagādās Eņģelis Vineta P. 171017
9. Felikss Z. (71g.v.)  - pleds, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši) - sagādās Eņģelis Oksana R. 121017 - Seniors ir pateicīgs
10. Alma L. (74g.v.) - spilvens (50*70 cm, vidēji ciets)+2 skaistas spilnedrānas, vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi - sagādās Eņģeļi Kalniņu ģimene (Agnese, Edgars, Ance, Mārcis) 131017 - Seniors ir pateicīgs
11. Imants Z. (76g.v.)  - kafija, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši), pleds
12. Tamāra U. (77g.v.) - mīkstā rotaļlieta – kaķis (līdz 50 cm), dažādi gardumi (mīksti), vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši)
13. Oļģerts S. (79g.v.) - krūze ar salmiņu, kafija, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši) - sagādās Eņģelis Diāna P. 131017
14. Jānis S. (79g.v.) - DVD filma (kāds no trilleriem, varbūt latviski vai krieviski), dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši) - sagādās Eņģelis Dana P. 111017
15. Mārts L. (79g.v.)  - vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi, spilvens (50*70 cm, vidēji ciets)+2 skaistas spilvendrānas - sagādās Eņģelis Eva R. 141017 - Seniors ir pateicīgs
16. Jānis B. (80g.v.) - kafija, plastmasas krūze, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši) - sagādās Eņģelis Agnese G. 111017
17. Jeļena B. (81g.v.) - skaists kokvilnas lakats, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši)
18. Dzidra Š. (82g.v.) - spilvens (50*70 cm, vidēji ciets) +2 spilvendrānas, vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi - sagādās Eņģelis Alina P. 131017 - Seniors ir pateicīgs
19. Liubov K. (82g.v.) - vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi, spilvens (50*70 cm)+2 skaistas spilvendrānas - sagādās Eņģelis Karīna V. 131017 - Seniors ir pateicīgs
20. Nikolajs O. (84g.v.)  - konfektes šokolādes, vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), spilvens (50*70 cm)+2 skaistas spilvendrānas - sagādās Eņģelis Eva R. 141017 - Seniors ir pateicīgs
21. Mihails D. (84g.v.)  - vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi, spilvens (50*70 cm)+2 skaistas spilvendrānas - sagādās Eņģelis Aija N.  131017
22. Erna T. (86g.v.)  - vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi, spilvens (50*70 cm)+2 skaistas spilvendrānas - sagādās Eņģelis Aiga L. 121017
23. Zenta C. (86g.v.)  - silts pleds, vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi - sagādās Eņģelis Agnese G. 111017
24. Dzidra C. (87g.v.)  - vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi, spilvens (50*70 cm)+2 skaistas spilvendrānas - sagādās Eņģelis Liene R. 131017
25. Elga P. (88g.v.) - vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi, spilvens (50*70 cm)+2 skaistas spilvendrānas - sagādās Eņģeļi Bites Kurzemes reģiona komanda 121017 - Seniors ir pateicīgs
26. Lūcija P. (90g.v.)  - vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi, spilvens (50*70 cm)+2 skaistas spilvendrānas
27. Zenta P. (91g.v.)  - vilnas zeķes 38.izm., lakats, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši) - sagādās Eņģelis Liene Dz. 250917
28. Aina V. (91g.v.) - koša krūzīte, silts pleds, vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi - sagādās Eņģelis Agnese N. 111017
29. Austra K. (93g.v.)  - vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi, spilvens (50*70 cm)+2 skaistas spilvendrānas - sagādās Eņģeļi Bites Kurzemes reģiona komanda 121017 - Seniors ir pateicīgs
30. Olga D. (95g.v.) - vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi, spilvens (50*70 cm)+2 skaistas spilvendrānas - sagādās Eņģeļi Bites Kurzemes reģiona komanda 121017 - Seniors ir pateicīgs
31. Velta L. (95g.v.)  - silts pleds, vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi - sagādās Eņģelis Elīna T. 121017 - Seniors ir pateicīgs
32. Petronele L. (95g.v.)  - silts pleds, vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi - sagādās Eņģelis Sintija L. 111017 - Seniors ir pateicīgs
33. Zofija P. (96g.v.)  - vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi, spilvens (50*70 cm)+2 skaistas spilvendrānas - sagādās Eņģelis Simona V. 111017 - Seniors ir pateicīgs
34. Lidija L. (85g.v.) neredzīga kundze – mīksta rotāļlieta (lācis, kaķis, suns, līdz 50 cm), vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi, spilvens (50*70 cm)+2 skaistas spilvendrānas, ja būs kartiņa, tad ar ar tekstūru - sagādās Eņģelis Alīna P. 101017

* saraksts var būt mainīgs jebkurā brīdī

Prese
*abonaments 2018. gadam žurnāliem Ieva, Ievas mezgls un Ievas veselība - sagādāja Natālija T.  061017 - Seniori ir pateicīgi

Nepieciešamas kopējās spēles un materiāli ar ko darboties:
* Puzles (3D) - Sadādās NSUS Līga Uzulniece (saziedotā nauda) 060717 - Seniori ir pateicīgi

NSUS sadalosaa josla 02

Barkavas pansionāta cilvēciņu sapnīši
UZMANĪBU:
piemērs, kam jābūt uz pakas:
Natālija S. 75 gadi (OBLIGĀTI iekavās uz pakām papildus - Anita Ikauniece)
Barkavas pansionāts, Brīvības iela 9, Barkava, Madonas novads, LV 4834
kā arī uz kastes jābūt papildus adresei rakstītiem atslēgas vārdiem - NSUS "Eņģeļa pasts"

Individuālie brīvie sapnīši atzīmēti ar "=>" pirms kārtas numura

Saraksts iesniegts 15.06.2017.
1. Natālija S. 75 g. - priecātos par krāsojamajām grāmatiņām, krāsu zīmuļiem, vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi. Patīk vērot dabu. - sagādās Eņģelis Elīna L. 160617 - Seniors ir pateicīgs
2. Anna R. 94 g. - Sapņo par siltu, mīkstu pledu, vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi. Nestaigā, bet pagalmā notiekošo vēro caur logu. - sagādās Eņģelis Kristina M. 160617
3. Regīna S. 76 g. - priecātos par mīkstu spilvenu (50x70)+2 skaistas spilvendrānas, vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi, jo savu dzīvi pavada gultā. - sagādās Eņģelis Sigita R. 200617 - Seniors ir pateicīgs
4. Genovefa L.  83 g. nestaigā - patiktu siltas vilnas zeķes 40 izmērs, daudz lasa, priecātos par žurnālu Praktiskais Latvietis (pusgada vai gada abonoments), vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi - sagādās Eņģeļi Laura un Gusts 171017
5. Rasma S. 76. g. Vēlētos siltu, mīkstu šalli un suņu vilnas zeķes, vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi. Ir bijusi izsūtījumā, bez palīdzības nevar pārvietoties. Labprāt lasa žurnālus un vietējo avīzi “Stars”. - sagādās Eņģeļi Evita un Peter 131017
6. Pēteris T.  70 g. - sapņo par vilnas zābaciņiem (44 izmērs.), vājdzirdīgs (kartiņa ar skaņu), vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi.  Ar kustību traucējumiem - labprāt skatās televizoru, apmeklē pasākumus - sagādās Eņģeļi Aivika, Maija, Gints, Jesēnija, Elīna, Gunta, Ginta 070717 - Seniors ir pateicīgs
7. Ēvalds E. 78 g.  - vēlētos lielo kafijas bundžu + skaista kafijas krūzīte, vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi. Patīk klausīties radio - sagādās Eņģeļi Jūlija un Nataļja 190617 - Seniors ir pateicīgs
8. Arnolds P. 46 g.  - Sapņo par jaunu gēla spilventiņu ratiņkrēslam, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi. Pēc avārijas ir pilnībā atkarīgs no citiem, patīk vērot apkārt notiekošo. -  sagādās Eņģelis Maija l. 111017
9. Arvīds P. 69 g. - priecātos par elektrisko bārdas skujamo aparātu, vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi. Patīk lasīt grāmatas. - sagādās Eņģelis Inese M. 121017
10. Antons N. 61 g. - sapņo par šķīstošo kafiju un jaunu spilvenu (50x70)+ 2 skaistas spilvendrānas, vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi. Visu dienu spiests pavadīt gultā - sagādās Eņģelis Sigita R. 200617 - Seniors ir pateicīgs
11. Jānis Č. 85. g.  - sapņo par skaistu siltu pledu, vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi  - sagādās Eņģeļi Loginu ģimene no Vācijas 160617 - Seniors ir pateicīgs
12. Jānis T. 80 g.  - ļoti garšo dažādi našķi, priecātos par daudz saldumiem, vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi. Neredzīgs (kartiņa ar reljefu taustei) – tomēr apmeklē visus pasākumus - sagādās Eņģelis Liene K. 180617 - Seniors ir pateicīgs
13. Pēteris Š. 75g  -  sapņo par jauniem vasaras krekliem (46. izmēra), vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi. Vienmēr pozitīvs, smaidīgs piedalās visos pasākumos - sagādās Eņģelis Evita V. 270617 - Seniors ir pateicīgs
14. Helēna S. 70 g. - īsta modes dāma- ļoti patīk pucēties, dikti priecātos par sarkanu lūpu krāsu, barojošu sejas krēmu (ilgākam laikam) un kādu nagu laku, vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi - sagādās Eņģeļi Jūlija un Nataļja 190617 - Seniors ir pateicīgs
15. Marta T. 82 g.  - Patiktu siltas ______ zeķes (____ izmērs) un skaists plecu lakats, vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi. Pārvietojas ar grūtībām, tomēr visos pasākumos ir klāt - sagādās Eņģelis Antra O. 111017
=>16. Dainis G. 65 g.  - Priecātos par savu laikrakstu ”Latvijas avīze“ (abonoments), vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi.  Lasa daudz  zinātniskus žurnālus, grāmatas, labprāt dzied un klausās klasisko mūziku. Pēc nelaimes gadījuma nestaigā ar savām kājām.  
17. Leons G. 86 g.  -  būtu priecīgs par siltām, neslīdošām čībām (45. izmērs), vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi. Ir  ļoti sabiedrisks un labprāt piedalā pasakumos - sagādās Eņģelis Anna B. 280617 - Seniors ir pateicīgs
18. Anna Z. 83 g. - priecātos par "Rīgas ceriņi" smaržām, barojošo kremu ķermenim NIVEA (ilgākam laikam), vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi. Jautra, pozitīva un dzīvespriecīga kundze, kurai ļoti patīk ceriņi. - sagādās Eņģelis Elīna K. 250617 - Seniors ir pateicīgs
19. Alīda Z. 87 g. - ļoti garšo saldumi tāpēc būtu pateicīga par saldiem našķiem un galda spēli “Cirks”, vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši). Apmeklē visus sabiedriskos pasākumus - sagādās Eņģelis Marija G.160617 - Seniors ir pateicīgs
=>20. Normunds Z. 51 g. - Pēc smagas saslimšanas ir koncentrējies uz atveseļošanās procesu, daudz laiku pavada minot krustvārdu mīklas. Būtu ļoti iepriecināts par dekoderi televizoram un kādu  krustvārdu mīklu žurnālu, vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi
21. Harijs I. 66 g. -  ļoti iepriecinātu šķīstošās kafijas kārba un saldumi, vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši). Brīvo laiku pavada makšķerējot un skatoties televizoru. - sagādās Eņģelis Sigita R. 200617
22. Andris O. 46 g. - būtu ļoti pateicīgs par velosipēdistu cimdiem, vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi. Pēc ērces koduma, piekalts ratiņkrēslam uz mūžu. Neskatoties uz to ir jautrs, pozitīvi domājošs un daudz laiku pavada pārvietojoties ar ratiņkrēslu - sagādās Eņģeļi Sīmaņu ģimene 130717 - Seniors ir pateicīgs
23. Albīna D. 82 g. - vēlētos saldas smaržas un vasaras kurpes ar vaļēju purngalu (41. izmērs), vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi. Bieži apmeklē baznīcu - sagādās Eņģelis Zane S. 020717 - Seniors ir pateicīgs
24. Helēna Č. 98 g. - No sirds pateicīga būtu par aitas vilnas čības – zābaciņi ( 39. izmērs ),  vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi. Vienmēr smaidīga māmuļa, ar gaišu prātu. - sagādās Eņģelis Evita V. 270617 - Seniors ir pateicīgs
25. Villija Š. 77 g. - Labprāt patīk spelēt galda spēles. Priecātos par puzli ar lieliem gabaliem, vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi - sagādās Eņģelis Anna B. 280617 - Seniors ir pateicīgs
26. Imants Z. 77 g. - Sapņo par elektrisko bārdas skujamo aparātu, vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi Labprāt piedalās un atbalsta visus pasākumus - sagādās Eņģelis Sandra E. 131017
27. Pēteris Z. 81 g. - Sapņo par biezu, flaneļa kreklu (51. izmērs), vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi. Labprāt pastaigājas un vēro dabu. - sagādās Eņģeļi Evita un Peter 131017
28. Elza T. 77 g. - Priecātos par saldiem našķiem, vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), siltu pledu. Patīk skatīties televizoru. - sagādās Eņģelis Sigita R. 200617 - Seniors ir pateicīgs
29. Zinaīda S. 79 g. - vēlētos konfektes “sarkanā magone”, vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), siltu pledu. Patīk sarunas par dažādiem notikumiem - sagādās Eņģelis Sigita R. 200617 - Seniors ir pateicīgs
30. Lonija G. 87 g. - Ļoti priecātos par gleznu ar dabas skatu, vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi. Patīkama kundze, ar ierobežotām iespējām pārvietoties - sagādās Eņģelis Antra O. 111017
31. Ņina D. 73 g. - Sapņo par savu radio aparātu ar pulksteni, vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi. Labprāt apmeklē visus pasākumus, patīk skatīties televizoru. - sagādās Eņģeļi Aivika, Maija, Gints, Jesēnija, Elīna, Gunta, Ginta 070717 - Seniors ir pateicīgs
32. Marianna T. 88 g. - Priecātos par vasarīgu džemperīti sārtos toņos (52. izmērs), vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi. Darba mūžu pavadijusi medicinā, labprāt izsaka viedokli par dažadām lietām. - sagādās Eņģeļi Aivika, Maija, Gints, Jesēnija, Elīna, Gunta, Ginta 070717 - Seniors ir pateicīgs
33. Nellija M. 74 g.  - būtu priecīga par mīkstu spilvenu ( 50x70 cm)+ 2 skaistas spilvendrānas, vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi un kādu kāršu komplektu. Patīk spelēt galda spēles, nekad neatsaka palīdzēt citiem - sagādās Eņģelis Krista M. 270617 - Seniors ir pateicīgs
34. Žeņa L. 81 g. - Mēs sapņojam par planšetdatoru (ieteicams ar klaviatūru), lai Žeņai būtu atvieglota iespēja sazināties ar mums. Pēc smagas saslimšanas viņai ir zudusi spējas sarunāties ar citiem cilvēkiem. - sagādās Eņģelis Anna B. 191017
35. Aleksandra K. 89 g. - Sapņo par siltu, mikstu pledu, vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi.  Neskatoties uz ievērojamo vecumu, ir aktīva vienmēr smaida ka saulīte, patīk skatīties televizoru. - sagādās Eņģelis Ludmila K 220617 - Seniors ir pateicīgs

* saraksts var būt mainīgs jebkurā brīdī

Nepieciešamas kopējās spēles un materiāli ar ko darboties:
* Krāsojamās grāmatas (ar viegliem zīmējumiem) - Eņģelis Ludmila K 220617 - Seniori ir pateicīgi
* Mandalu grāmatas (3 gab.) - Eņģelis Ludmila K 220617 - Seniori ir pateicīgi

Stāsts un bildes Šeit

NSUS sadalosaa josla 02

SIA Varakļānu veselības aprūpes centra cilvēciņu sapnīši
UZMANĪBU:
piemērs, kam jābūt uz pakas:
Veronika B. 85 gadi (OBLIGĀTI iekavās uz pakām papildus - Santa Bronica)
SIA Varakļānu veselības aprūpes centrs, Pils iela 25a, Varakļāni, LV-4838
kā arī uz kastes jābūt papildus adresei rakstītiem atslēgas vārdiem - NSUS "Eņģeļa pasts"

Individuālie brīvie sapnīši atzīmēti ar "=>" pirms kārtas numura

Saraksts iesniegts 14.09. 2017.

1. Veronika B. 85 gadi - sapņo par jogurtiņiem, suliņām, Kāruma sieriņiem, šokolādi, skaistu pledu, krāsainu dziju, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam - 1-3 mēneši). Veronikai patīk našķoties, tīt krāsainu dziju kamoliņus, klusa, patīk vientulība. - sagādās Eņģelis Baiba B. 220917 - Seniors ir pateicīgs
2. Žanis S. 67 gadi – sapņo par kafiju, šokolādes konfektēm, čībām (45.izm.), jaunu spilvenu, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam - 1-3 mēneši) un savu radio. Žanis mīl skatīties TV, cienāt visus ar konfektēm un ir ļoti kārtīgs. - sagādās Eņģelis Baiba B. 220917 - Seniors ir pateicīgs
3. Pēteris B. 76 gadi – sapņo par “Latvijas avīzes” abonementu, elektrisko bārdas dzenamo aparātu, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam - 1-3 mēneši). Pēteris ir liels prātotājs un avīžu lasītājs. Mīl spriest par politiku.- sagādās Eņģelis Anna I. 250917 - Seniors ir pateicīgs
4. Vilnis Z. 86 gadi (vājredzīgs) – sapņo par croks tipa kurpēm (46.izm.), vitamīnu komplekss (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), elektrisko bārdas dzenamo aparātu. Vilnis ir savrups, kluss, bet vienmēr gaida ciemiņus un mīl aprunāties. - sagādās Eņģelis Ivo Š. 260917 (Dace B.) - Seniors ir pateicīgs
=>5. Osvalds G. 76 gadi – sapņo par mazu akordeonu, īstu rudzu maizi, cepumiem, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), jaunām saulesbrillēm un čībām (44.izm.). Osvalds ir ļoti aktīvs, patīk dziedāt un muzicēt, ir interesants stāstnieks un kompānijas dvēsele.
6. Nikolajs Š. 75 gadi – sapņo par nagu kopšanas komplektu, vīriešu higiēnas precēm, galda lampu, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam - 1-3 mēneši). Nikolajs daudz lasa, ļoti garšo stipri ēdieni, nav sabiedrisks. - sagādās Eņģelis Agate T. 191017
7. Jānis S. 60 gadi – sapņo par termosu, tējkannu, kafiju, dažādiem našķiem, siltām biezām zeķēm (46.izm.), flaneļa kreklu (48.izm.), vitamīnu komplekss (ilgākam laikam - 1-3 mēneši). Jānis ir kluss, bet ar savu skatījumu uz lietām, brīvo laiku pavada pie TV. - sagādās Eņģelis Anda T.181017
8. Jāzeps S. 86 gadi – sapņo par dušas dvieli, skaistu gleznu pie sienas, jauniem kabatlakatiņiem, mazu radio, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam - 1-3 mēneši). Jāzeps ir vienpatis, nevēlas tikt traucēts, pats atrod sev nodarbošanos. - sagādās Eņģeļi Laura un Gusts 171017
9. Francis J. 84 gadi – sapņo par higiēnas precēm vīriešiem, galda lampu, elektrisko tējkannu, rakstāmpiederumiem, plānotāju, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam - 1-3 mēneši). Francis nodarbojas ar zinātni, pētniecību un tulkošanu, strādā ar datoru, ir izdomas bagāts. - sagādās Eņģelis Zane N. 111017
10. Veronika Ā. 70 gadi – sapņo par skaistu gultasveļas komplektu (150x200 cm) vai siltu segu (150x200 cm), dušas dvieli, abonementu žurnālam “Ieva” (ja iespējams), vitamīnu komplekss (ilgākam laikam - 1-3 mēneši) un skaistu trauciņu higiēnas precēm. Veronika ir patstāvīga, draudzīga, daudz lasa un skatās TV. - sagādās Eņģelis Patrisia 151017
11. Lonija P. 87 gadi – sapņo par melnu mazu rokassomiņu, siltām aitas vilnas čībām (42.izm. ja iespējams), siltām zeķēm, kokvilnas garajām apakšbiksēm (48.izm.), vilnas lakatu,  galda pulksteni, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam - 1-3 mēneši). Lonijai patīk pucēties, viņa ir sabiedriska un eleganta. Lonijai ļoti salst kājas. - sagādās Eņģelis Patrisia 151017
12. Zinaīda P. 86 gadi – sapņo par siltām čībām (39.izm.), glezniņu ar kaķiem, saldumiem un kvasu, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam - 1-3 mēneši). Zinaīda daudz lasa, klausās radio, ir miermīlīga un klusa. - sagādās Eņģelis Kristīne I. 031017 - Seniors ir pateicīgs
=>13. Olga M. 89 gadi – sapņo par siltu pledu, naktskreklu (46.izm.), skaistu galda dekoru, pusgarajām zeķēm, grāmatām lieliem burtiem un bildēm, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam - 1-3 mēneši). Olgai patīk palīdzēt, viņai ļoti svarīga ir ģimene, viņa ir izpalīdzīga, bet ļoti mazrunīga.
14. Antoņina K. 84 gadi – sapņo par paklājiņu pie gultas, siltām zeķēm (39.izm.), krāsainu gultasveļu (150x200 cm), skaistu dekoru pie sienas, siltu pledu, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam - 1-3 mēneši). Viņa ir dzīves gudra, daudzu asprātīgu izteicienu autore, ļoti cenšas būt patstāvīga. - sagādās Eņģelis Andris S. 240917 - Seniors ir pateicīgs
15. Alvīne N. 94 gadi – sapņo par grāmatām ar lieliem burtiem, jaunu gultasveļas komplektu (150x200 cm), svečturi, galda sedziņu, naudasmaku, tējas krūzi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam - 1-3 mēneši). Alvīne ir patīkama, draudzīga, klusa, patīk pucēties un apciemot draudzenes. - sagādās Eņģelis Anda T. 121017
16. Marta S. 82 gadi – sapņo par pelēku vai sarkanu ziemas cepuri, pirkstaiņiem, žurnāla “Ievas veselība” abonementu vai gultasveļas komplektu (150x200 cm), vitamīnu komplekss (ilgākam laikam - 1-3 mēneši). Marta ir sabiedriska, patīk pucēties, labi izskatīties, ir draudzīga un cenšas daudz kustēties. - sagādās Eņģelis Jekaterina A. 280917
17. Marija P. 79 gadi – sapņo par paklājiņu pie gultas un sienas segu, kafiju, siltām čībām (42.izm.), siltām kokvilnas pusgarajām zeķēm, dažādiem skaistiem nieciņiem istabai, skaistu vāzi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam - 1-3 mēneši). Marijai ļoti garšo kafija, labprāt ar to cienā draugus un uzņem ciemiņus, patīk papļāpāt. - sagādās Eņģelis Laura S. 1710171
18. Jūlija P. 89 gadi – sapņo par dažādām attīstošajām rotaļlietām, lelli un citām mīkstajām mantiņām, kā arī par saldumiem, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam - 1-3 mēneši). Jūlija ir ļoti darbīga, pozitīvi noskaņota un asprātīga. - sagādās Eņģelis Dace Š. 250917 - Seniors ir pateicīgs
=>19. Antoņina S. 95 gadi – sapņo par jaunu naktskreklu (46.izm.), apakšveļas komplektiem, attīstošajām rotaļlietām, griestu dekoru, bilžu grāmatām, saldumiem un jogurtiem, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam - 1-3 mēneši). Antoņina vienmēr ir smaidīga, labā omā, miermīlīga un pacietīga.
20. Domicella K. 83 gadi – sapņo par sienas pulksteni (lieliem cipariem), fotorāmīšiem, Latviešu šlāgermūzikas diskiem, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam - 1-3 mēneši). Domicellai ļoti patīk klausīties latviešu šlāgerus, viņa ir draudzīga un vienmēr priecājas par ciemiņiem.
21. Janīna P. 86 gadi – vēlas krāšņu plecu lakatu, pledu, smilšu glezniņas, suliņas, stingru lielu spilvenu, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam - 1-3 mēneši). Janīna ir smaidīga, klusa, ticīga. Viņai ļoti patīk pucēties. - sagādās Eņģeļi Laura un Gusts 171017
22. Leonora T. 86 gadi (neredzīga) – vēlas groziņu ar augļiem, garšīgas suliņas, jogurtus, cepumus, siltu segu, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam - 1-3 mēneši). Leonorai patīk klausīties radio, ir pacietīga, klusa un pieticīga. - sagādās Eņģelis Anete U. 210917 - Seniors ir pateicīgs
23. Apolonijs G. 72 gadi – vēlas gleznu pie sienas, galda pulksteni, dekoru istabai, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam - 1-3 mēneši). Apolonijs ir mazrunīgs, savdabīgs, bet ļoti pieklājīgs. - sagādās Eņģelis Zane V. 111017
24. Vera R. 79 gadi – sapņo par skaistu siltu pledu, krāšņiem mākslīgiem ziediem, galda sedziņu, saldumiem, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam - 1-3 mēneši). Verai patīk būt cilvēkos, viņa ir zinātkāra, draudzīga un pļāpīga. - sagādās Eņģelis Māra B. 220917 - Seniors ir pateicīgs
25. Antons Z. 89 gadi – sapņo par jaunām saulesbrillēm, vīriešu higiēnas precēm, ledenītēm, jaunu spieķīti, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam - 1-3 mēneši). Antons ir ļoti kluss, pacietīgs, cenšas būt patstāvīgs, patīk samīļoties un vienmēr ir pozitīvs. - sagādās Eņģelis Edgars I. 240917 - Seniors ir pateicīgs
26. Jānis Č. 78 gadi – vēlas humoristiska rakstura grāmatas, dažādus našķus (grauzdiņi, krekeri, cūku ādiņas), kārbiņu našķu glabāšanai, siltas zeķes (56.izm.) un odekolonu, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam - 1-3 mēneši). Jānis ir asprātīgs, ar savdabīgu humora izjūtu, patīk aprunāties un gudri spriest. - sagādās Eņģelis Dace Š. 250917 - Seniors ir pateicīgs
27. Arvīds K. 84 gadi – sapņo par jaunu naudasmaku, dažādiem gardumiem, kabatas lukturīti, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam - 1-3 mēneši). Arvīds ir liels stāstnieks un jokotājs. Aktīvs, kustīgs, pļāpīgs. - sagādās Eņģelis Aija R. 260917 - Seniors ir pateicīgs
28. Zenta J. 77 gadi – vēlas sienas dekoru, roku trenažieri, krāsainu lielu dušas dvieli, sieviešu higiēnas preces (zobu pastas, zobu birstītes, dezodoranti, smaržas, mitrās salvetes, kabatlakatiņi, ķemme, spogulītis), vitamīnu komplekss (ilgākam laikam - 1-3 mēneši). Zenta ļoti maz runā, ir vienpate, bet labprāt darbojas ar rokām. - sagādās Eņģelis Laura B. 121017
29. Aleksandrs E. 95 gadi – vēlas siltas zeķes un čības (45.izm.),  termosu, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam - 1-3 mēneši). Aleksandrs ir dzīvesgudrs, miermīlīgs, kluss, interesants cilvēks. - sagādās Eņģelis Vita G. 121017
30. Elzabete E. 85 gadi – vēlas skaistu plecu lakatu, sieviešu higiēnas preces (zobu pastas, zobu birstītes, dezodoranti, smaržas, mitrās salvetes, kabatlakatiņi, ķemme, spogulītis), gleznu pie sienas, gumijas paklājiņu pie gultas, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam - 1-3 mēneši). Elizabete ir praktiska, gādīga, ļoti sirsnīga un jūtīga. - sagādās Eņģelis Renāte J. 121017
31. Tekla B. 95 gadi (vājredzīga un vājdzirdīga) – sapņo par saldumiem, īpaši zefīriem, limonādi, skaistu siltu segu, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam - 1-3 mēneši). Tekla ir liela saldummīle, ļoti mīļa, mierīga un klusa. - sagādās Eņģelis Sibilla D. 121017
32. Jekaterina B. 85 gadi – sapņo par lielu siltu halātu (62.izm.), siltām zeķēm (40.izm.) vai jaunu gultasveļas komplektu (150x200 cm), skaistu dušas dvieli, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam - 1-3 mēneši). Jekaterinai ļoti patīk pļāpāt pa telefonu, viņa ir vērīga, kārtīga un klusa. - sagādās Eņģelis Katrīna G. 031017 - Seniors ir pateicīgs
=>33. Broņislava S. 85 gadi – sapņo par jaunu radioaparātu, istabas čībām (41.izm.), gan dušas, gan roku dvieļiem, svētbildītēm, konfektēm, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam - 1-3 mēneši). Broņislava ir patstāvīga, ļoti ticīga un savrupa.
34. Jāzeps S. 77 gadi – sapņo par jaunu lielu spilvenu, vieglu siltu segu, stāvlampu, aveņu jogurtu, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam - 1-3 mēneši). Jāzeps ir vienpatis, ļoti noslēgts cilvēks, bet tai pat laikā ļoti jūtīgs, mīl skatīties TV. - sagādās Eņģelis Patrisia 151017
35. Aloizs S. 88 gadi (nedzirdīgs) – sapņo par saldumiem, īpaši vafelēm, cepumiem un sīrupiem, par sienas pulksteni, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam - 1-3 mēneši). Aloizs ir ar bagātu iztēli, fantazētājs, vislabāk jūtas viens, patīk dziedāt. - sagādās Eņģelis Aļesja V. 121017
36. Francis S. 81 gads – sapņo par siltām čībām ar cietu zoli (40.izm.), galda spēlēm, saldumiem – cepumiem, konfektēm, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam - 1-3 mēneši). Francis ir ļoti draudzīgs, patīk dejot, skatīties TV un būt sabiedrībā. - sagādās Eņģelis Kristīne K. 061017 - Seniors ir pateicīgs
37. Pēteris C. 62 gadi – sapņo par sienas pulksteni (lieliem cipariem), mazu radioaparātu, bārdas dzenamo aparātu un vīriešu higiēnas precēm zobu pastas, zobu birstītes, dezodoranti, odekoloni, mitrās salvetes, kabatlakatiņi, ķemme, spogulītis, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam - 1-3 mēneši). Pēteris ir jūtīgs, viegli aizkustināms, labsirdīgs, brīvo laiku pavada pie TV. - sagādās Eņģelis Iveta A. 201017
38. Voldemārs S. 55 gadi – sapņo par jaunu tējkannu, kafiju, mugursomu, ziemas cimdiem un darba instrumentiem dažādiem sīkiem darbiņiem, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam - 1-3 mēneši). Voldemārs ir ļoti čakls, patstāvīgs, izpalīdzīgs - sagādās Eņģelis Zigrīda 191017

* saraksts var būt mainīgs jebkurā brīdī

Pieteica pats centrs

NSUS sadalosaa josla 02

Viļakas sociālās aprūpes mājas cilvēciņu sapnīši
UZMANĪBU:
piemērs, kam jābūt uz pakas:
Natālija K. 74 gadi (OBLIGĀTI iekavās uz pakām papildus - Līna Barovska)
Viļakas sociālā aprūpes māja, Parka iela 2, Viļaka, Viļakas novads, LV-4583
kā arī uz kastes jābūt papildus adresei rakstītiem atslēgas vārdiem - NSUS "Eņģeļa pasts"

Individuālie brīvie sapnīši atzīmēti ar "=>" pirms kārtas numura

Saraksts iesniegts 03.08. 2017.

1. Natālija K. 74 g. – sapņo par rokas pulksteni ar lielāku ciparnīcu un grāmatu par akupunktūru (krievu vai latviešu valodā), vitamīnu komplekss (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi. Staigājoša, daudz lasa latviešu un krievu valodā. - sagādās Eņģelis Iveta (Alīna B.) 060917
2. Anna L. 88 g. – sapņo par skaistu galvas lakatu vasarai un ziemai, skaistu krūze, skaistu ziepju trauku ar šķidrām  ziepēm, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi. Mazrunīga, bet aktīvi piedalās visos pasākumos. - sagādās Eņģelis Alīna B. 280817 - Seniors ir pateicīgs
=>3. Leonīds I. 76 g. – sapņo par ierīci, kas sagatavo jonizēto ūdeni un mazo televizoru sev istabā, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi. Ievēro veselīgu dzīvesveidu, daudz pastaigājās.
4. Annele K. 90.g. - sapņo par lielu, pūkainu plecu lakatu, Ziemassvētku dekoru logam, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi. Ļoti aktīva, patīk publiski pasākumi. - sagādās Eņģelis Sandra V. 121017
5. Pjotrs P. 73 g. – sapņo par nakts lampu pie sienas un rokas pulksteni, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi. Katru dienu spēlē uz akordeona, ļoti dzīvespriecīgs. - sagādās Eņģelis Natālija T. 131017
6. Mirdza Ķ. 94 g. – sapņo par skaistu krūzi tējai, pie sienas pieliekamo gleznu ar dabas motīviem, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi. Maz staigā, patīk klusums un miers. - sagādās Eņģelis Signe 310817 - Seniors ir pateicīgs
7. Dzintars A. 52 g. – elektrisko tējkannu, šķīstošo kafiju, mobilo telefonu ar lielākām pogām, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi. Staigā ar grūtībām, ļoti grib, lai pie viņas atbrauc ciemiņi. - sagādās Eņģelis Krista F. 111017
8. Lidija S. 79 g. – sapņo par skaistu plānu pledu, pie sienas pieliekamu glezna ar ziediem, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi. Nestaigā, bet smaidīga un optimisma pilna. - sagādās Eņģelis Alīna B. 280817
=>9. Vilis A. 70 g. – sapņo par gada abonementu „Latvijas avīze”, nakts lampu pie sienas, Ziemassvētku svečturi elektrisko uz palodzes, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi. Nestaigājošs, ļoti runīgs, patīk pieņemt ciemiņus.
10. Maija L. 67 g. – sapņo par gumijas iešļūcenēm 40 izm. (Crocs tipa) , Ziemassvētku dekoru logam vai  sienai, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi. Lasa avīzes, žurnālus.  - sagādās Eņģelis Alīna B. 280817 - Seniors ir pateicīgs
11. Raisa M. 79 g. – Sapņo par skaistu pledu un mobilo telefonu ar lielākām pogām, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi. Nestaigā, patīk ciemiņi un aprunāties ar tiem. - sagādās Eņģelis Raisa G. 131017
=>12. Valentīna C. 79 g. -  sapņo par pie sienas pieliekamu svētbilde (katoļu), ortopēdisko spilvenu, rokas pulksteni, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi. Guloša, runas traucējumi.
13. Antija B. 79 g. – pie sienas pieliekamo gleznu, Ziemassvētku svečturi elektrisko uz palodzes, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi. Patīk dziedāt, apmeklēt pasākumus. - sagādās Eņģelis Lauma G. 150917
14. Marija S. 82 g. -  sapņo par radio aparātu, kādu dekoru sienai, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi. Mazkustīga. - sagādās Eņģelis Kristina J. 121017
15. Anatolijs V. 84 g. – sapņo par sienas pulksteni ar lielu ciparnīcu, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi. Gulošs. - sagādās Eņģelis Alise L. 120917 - dāvaiņa tika nodota jaunajam iemītniekam - Seniors ir pateicīgs
16. Nikolajs A. 84 g. – sapņo par rokas pulksteni ar lielu ciparnīcu, sienas nakts lampu, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi. Staigā ar grūtībām, bet piedalās visos pasākumos, pat uzdejo. - sagādās Eņģelis Linda B. 171017
17. Ludmila S. 91 g. -  siltu pledu ar ziedu motīviem,  košu tējas krūzi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi. Nestaigā, pārvietojas ar palīdzību ratiņkrēslā, ļoti patīk pavadīt laiku svaigā gaisā. -sagādās Eņģelis Signe 310817 - Seniors ir pateicīgs
18. Jānis D. 62 g. – sapņo par vīriešu rokas pulksteni, elektrisko tējkannu, vīriešu odekolons, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi. Staigā ar grūtībām, labprāt piedalās pasākumos. - sagādās Eņģelis Sandra P. 181017
19. Ņina J. 89 g. – sapņo par puķu vāzi, nakts lampu pie sienas, svētbildi (pareizticīga), galda spogulīti, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi. Pārvietojas ar staiguļiem, ļoti draudzīga, patīk pavadīt laiku svaigā gaisā. - sagādās Eņģelis Natālija T. 131017
20. Elizabete B. 72 g. – sapņo par radio, nakts lampu pie sienas, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi. Staigā ar palīdzību, daudz lasa grāmatas latviešu un krievu valodā (detektīvi, romāni). - sagādās Eņģeļi Andris un Diāna 121017
21. Jeļena G. 61 g. -  sapņo par sienas gleznu, smaržīgiem mazgāšanas līdzekļiem  - ziepes, dušas želeja, šampūns, matu balzāms, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi.  Staigā ar palīdzību. - sagādās Eņģelis Inna R. 100817 - Seniors ir pateicīgs
22. Janīna S. 89 g. – sapņo par svētbildi (katoļu), ziemassvētku svečturi elektrisko uz palodzi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi. Patīk mazas sieviešu rokas somas. - sagādās Eņģelis Elīna 121017
23. Anna S. 86 g. – sapņo par skaistu, plānu galvas lakatu, istabas puķi, mīksto rotaļlietu – kaķi (līdz 50 cm), vitamīnu komplekss (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi. Ļoti kustīga, aktīva, izpalīdzīga. - sagādās Eņģelis ____________ - Seniors ir pateicīgs
24. Marija K. 86 g. – vēlās dekoru pie sienas, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi. Guloša. - sagādās Eņģelis Alīna B. 280817 - Seniors ir pateicīgs
25. Mihails K. 90 g. – sapņo par uzliekamu uz galda mākslīgo ziemassvētku eglīti, spilgtās krāsās gultas veļas komplektu 2.gab. - sev un sievai (150x200cm - pārvalkam, palags nedaudz lielāks), vitamīnu komplekss (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi. Daudz laika pavada ārā, dzīvespriecīgs, kopj sievu, patīk dalīties ar atmiņām. - sagādās Eņģelis Alexandra S. 121017
26. Roberts M. 86 g. –  sapņo par elektrisko bārdas skujamo aparātu, odekolonu pēc skūšanas, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi. Ar visu apmierināts vīrietis, labi kontaktējas gan ar iemītniekiem, gan ar personālu. - sagādās Eņģelis Agnese N. 111017
27. Jekaterina J. 78 g. –  sapņo par mīkstu paklājiņu pie gultas, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi. Lasa grāmatas, skatās TV. - sagādās Eņģelis Laima O. 121017 - Seniors ir pateicīgs
=>28. Antons L. 88 g. – sapņo par rokas pulksteni, elektrisko tējkannu, elektrisko bārdas skujamo aparātu, siltu cepuri, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi.  Aktīvs, garšo medus.
29. Herta P. 89 g. – sapņo par sienas pulksteni ar lielu ciparnīcu, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam - 1-3 mēneši), dažādi gardumi. Herta ir labsirdīga un dzīvespriecīga. - sagādās Eņģelis Ilona T. (Alīna B.) 060917 - Seniors ir pateicīgs

* saraksts var būt mainīgs jebkurā brīdī

Pašam centram un visiem iemītniekiem kopā
* Foto rāmīši (10*15) - sagādās Vecpiebalgas vidusskolas 5., 7., 9., 4., 6. un 8. klase klases skolēni un audzinātājas
* Krāsojamās grāmatas - sagādās Vecpiebalgas vidusskolas 5., 7., 9., 4., 6. un 8. klase klases skolēni un audzinātājas
* Kancelejas preces: karstās līmes pistoles / biezais aplikācijas papīrs / šķēres. - sagādās Vecpiebalgas vidusskolas 5., 7., 9., 4., 6. un 8. klase klases skolēni un audzinātājas

NSUS sadalosaa josla 02

Uzmanīgi izlasi raksta sākumā informāciju: projekta noteikumus, ieteikumus un citu svarīgu informāciju.

Komentāri (47)

Izsuutiiju 3 pacinjas no EU pirms vairàk kà 2 nedéljàm. Pasts saka, ka bijis jàsanjem pirms nedéljas, bet sarakstinjà joprojàm neuzràdàs neviens no suutiijumiem. Uz pacinjas bija adresiites un cilvécinji, kà arii kontaktpersonas vàrds. Loti...

Izsuutiiju 3 pacinjas no EU pirms vairàk kà 2 nedéljàm. Pasts saka, ka bijis jàsanjem pirms nedéljas, bet sarakstinjà joprojàm neuzràdàs neviens no suutiijumiem. Uz pacinjas bija adresiites un cilvécinji, kà arii kontaktpersonas vàrds. Loti centos, lai sagàdàtu visu, ko cilvécinji bija véléjushies. Buutu tieshàm zél, ja viss kaut kur pie kàda aizkéries. Vai tieshàm nav iespéjams ko noskaidrot ? Paldies

Lasīt tālāk
  Attachments
 

Vai Vecumnieku pansionāts "Atvasara" nav izteicis vēlmi piedalīties?

  Attachments
 

Labdien! Jautājums par telefonu. Ja seniors grib telefonu kā dāvanu, tad laikam jāsūta kopā ar numuru (domāts priekšapmaksas karte ar numuru)? Un, vai obligāti jāsūta visu no saraksta? Ir bažas par puķu podiem. Paldies!

  Attachments
 

Tik skaists projekts! Sakiet lūdzu, vai žurnāli (konkrēti "Ievas stāsti") neinteresētu, ja ir jau, tā teikt, lietoti?Žurnāliem taču no tā nekāda vaina. Man ir tiešām liela un labi saglabājusies kolekciju un es labprāt varu nosūtīt. Saprotu, ka...

Tik skaists projekts! Sakiet lūdzu, vai žurnāli (konkrēti "Ievas stāsti") neinteresētu, ja ir jau, tā teikt, lietoti?Žurnāliem taču no tā nekāda vaina. Man ir tiešām liela un labi saglabājusies kolekciju un es labprāt varu nosūtīt. Saprotu, ka var gadīties, ka žurnāla cienītāja jau varētu būt visus "vecos" jau izlasījusi, bet drošības pēc gribēju pajautāt.

Lasīt tālāk
  Attachments
 

Paldies Jums, Līga!
Tiešām brīnišķīgs projekts. Cerams, ka arī citu pansionātu pārstāvji atsauksies.

  Attachments
 

Paciņu izsūtīju pirms 2 nedēļām, bet skatos, ka seniors vēl nav saņēmis... Tik ilgi sūtījums nonāk līdz adresātam...?

  Attachments
 
  1.    Daina

NSUS biedrība un attiecīgais centrs nav Pasta nodaļa un reģistrācija nenotiek brīdī, kad paciņa saņemta, bet gan ik pa lielākam laikam. Notiek arī tā, ka centrs nepasaka, jo tā nav viņu prioritāte. Iesūtiet uz engelapasts@nsus.lv to cilvēku...

NSUS biedrība un attiecīgais centrs nav Pasta nodaļa un reģistrācija nenotiek brīdī, kad paciņa saņemta, bet gan ik pa lielākam laikam. Notiek arī tā, ka centrs nepasaka, jo tā nav viņu prioritāte. Iesūtiet uz engelapasts@nsus.lv to cilvēku (kopējiet visu rindu no saraksta), kuram sūtījāt paciņu un mēģināšu noskaidrot saņemšanas faktu.

Lasīt tālāk
  Attachments
 

Sveiki!
Vēlējos noskaidrot, vai viss ir kārtībā. Savu paciņu nosūtīju jau pirms kāda laika, taču attiecīgais seniors ir izsvītrots no saraksta bez jebkādiem komentāriem.

  Attachments
 
  1.    Anete Cimermane

Labdien! Zem katra saraksta ir rakstīts, ka saraksts var mainīties jebkurā gadījumā. Ja cilvēks ir izsvītrots, tad tas nozīmē tikai vienu, ka cilvēka vairs nav. Ja paka ir saņemta centrā un konkrētā cilvēka vairs nav, tad tā tiek piešķirta citiem...

Labdien! Zem katra saraksta ir rakstīts, ka saraksts var mainīties jebkurā gadījumā. Ja cilvēks ir izsvītrots, tad tas nozīmē tikai vienu, ka cilvēka vairs nav. Ja paka ir saņemta centrā un konkrētā cilvēka vairs nav, tad tā tiek piešķirta citiem senioriem, ja reiz bija domāta tieši šim centram. Par šādu situāciju man parasti paziņo pats centrs. Tāda ir dzīve un notikumi pansijās. Par šādu notikumu komentāru lapā nekad nebūs, cilvēks būs tikai izsvītrots.

Lasīt tālāk
  Attachments
 

Labdien. Cik ilgi vel būs spēkā akcija? Vēlētos nogādāt sapnīti personīgi senioram savā dzimtajā novadā bet Latvijā būšu tikai jūlijā Paldies

  Attachments
 
  1.    Anda

Labdien! Projektam nav termiņa. Būs tik ilgi, cik daudz pieteiksies centri un to mums Latvijā ir ļoti daudz Ik pa laikam nāk klāt jauni centri, tas nozīmē, ka būs vēl ilgi.

  Attachments
 

Labdien! Kā ir ar žurnāliem, pērku veikalā un sūtu uz pansionātu? Vai arī noformēju abonamentu uz pansionātu?

  Attachments
 
  1.    Kristine

Labdien! Tas ir domāts žurnāla abonoments konkrētam laikam.

  Attachments
 

Man ir jautājums par norādi sūtīt tikai jaunas mantas. Loģiski, ka tas attiecas uz ēdienu un uztura bagātinātājiem. Bet man teiksim būtu piedzīvojumu grāmatas, puzles, vēl šis tas, kas krāj putekļus, kuras labprāt kādam, kurš vēlas iedāvinātu....

Man ir jautājums par norādi sūtīt tikai jaunas mantas. Loģiski, ka tas attiecas uz ēdienu un uztura bagātinātājiem. Bet man teiksim būtu piedzīvojumu grāmatas, puzles, vēl šis tas, kas krāj putekļus, kuras labprāt kādam, kurš vēlas iedāvinātu. Grāmatām lapas ārā nekrīt, pēc skata kā jaunas, puzlēm visiem kauliņiem vajadzētu būt. Kā paliek ar šādām mantām? Vai tādas labāk nesūtīt, lai kādu neapvainotu? Paldies.

Lasīt tālāk
  Attachments
 
  1.    Linda

Tādas mantas Jūs vara sūtīt uz centriem, kā kopējo sūtījumu centram, bet ne konkrētam cilvekam, kā dāvanu. Cilvēkam viss tikai jauns Paldies!

  Attachments
 
Par šo rakstu vēl nav komentāru
Load More

Atstājiet savu komentāru

Komentējiet, kā viesis. Reģistrējaties vai ienāciet savā kontā.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location