Saņemto sapnīšu saraksti / arhīvs

Izpildītie un saņemti sapnīši
Brīvie sapnīši atrodami ŠEIT

«.... arī vecie cilvēki sapņo!» / saraksts

    Projekts aktīvs no 22.03.2017.davana02

    NSUS labdarības biedrības atbalsta projekta senioriem «Tu neesi viens!» ietvaros, izveidots projekts Eņģeļa pasts- «.... arī vecie cilvēki sapņo!» - piepildi kāda veca cilvēka sapni un viņš būs no sirds pateicīgs par to! Liktenis ne vienmēr ir taisnīgs un diemžēl pansijās un aprūpes centros, līdztekus vecajiem cilvēkiem, dzīvo arī jaunāka gada gājuma cilvēki ar īpašām vajadzībām.....iepriecināsim arī viņus.
    Šis projekts ir publicēts NSUS projekta "Eņģeļa pasts" Facebook lapā, jo tas iet līdztekus vēstuļu sūtīšanai. Ļoti daudz Enģeļi, projekta laikā tika izteikuši vēlēšanos līdz ar vēstulīti nosūtīt arī kādu dāvanu kasti vecajam cilvēkam, tad nu šī būs lieliska iespēja to izdarīt.

Ja esi saņēmis atbildi uz savu vēstuli

    "Eņģeļa pasts" projekta idejas rašanās brīdī aizdomājos par to, ka vēstules saņemšanas brīdī, vēstules saņēmējs varētu gribēt rakstīt arī atpakaļ atbildi. Tieši šī iemesla pēc projekta noteikumos ierakstīju, ka cilvēki pēc izvēles var arī norādīt savu atpakaļ adresi bet tas nav obligāti.

"Eņģeļa pasts" galerija 2016

Eņģeļu sirsnīgo vēstulīšu galerija 2016

"Eņģeļa pasts" 2017 / saraksts

Projekts aktīvs! vestule01
    NSUS labdarības biedrības radītais projekts "Eņģeļa pasts", kurš jau kļuvis par Vispasaules labdarības projektu ir guvis milzīgu atsaucību kopš projekta dzimšanas dienas 27.09.2016. Jau pirmajās 5 projekta izsludināšanas dienās to Facebook lapā apmeklēja 120 000 skatītāju un lasītāju un uz šodienu Facebook projekta galvenais raksts jau lasīts vairāk, kā 128 000 reizes. NSUS mājas lapā raksts tika lasīts un skatīts 65953 reizes. Projekta 2 mēnešu pastāvēšanas laikā, dalību tajā pieteikušas jau 19 pasaules valstis un tajās dzīvojošie latvieši un arī cittautību cilvēki. Projektā piedalījās, piedalās un saņem vēstules vairāk, kā 500 cilvēki, kuriem ikdiena aizrit pansijās, aprūpes centros, vientulībā viensētā kādā no Latvijas nomalēm. 2016. gada nogalē ir saņemti vairāki tūkstoši vēstules ar labiem vārdiem, uzmundrinājumiem, vienkārši sirsnīgu sarunu un priecējušas vecos ļaudis, vientuļos ļaudis un cilvēkus ar īpašām vajadzībām.