"BRĪNUMKASTES" pasākums Ķekavas novadā

    NSUS biedrībā, jau kopš 2016. gada notiek atbalsta projekts "BRĪNUMKASTE", kura ietvaros tiek sniegts atbalsts to ģimeņu bērniem (kuri nevar atļauties lielos pirkumus skolai), mazajiem un lielākiem skolas gaitās doties priecīgiem, uzmundrinātiem un starojošiem, sagādājot kancelejas preces un skolai, ikdienai noderīgas lietiņas, kā arī kādas mantiņas sirsniņai, spēles gudrībai un grāmatas, kārumus.

Brīnumkastes atceļo no Īrijas

    Šodienas vakars tika veltīts NSUS biedrības atbalsta projektam "BRĪNUMKASTE", kura ietvaros tiek vākti ziedojumi, kancelejas preču un dažādu praktisko lietu izskatā, lai savukārt ar to varētu palīdzēt/atbalstīt tās ģimenes un bērnus, kuri nevar ikdienā to tādā apjomā iegādāties.

Brīnumkaste

PROJEKTS AKTĪVS

Kopā projektā ir pieejamas 3 Brīnumkastes
No 3-6 meitene 1 kastes / zēns 1 kastes

No 7-10 meitene 1 kastes / zēns 0 kastes
No 11-14 meitene 0 kastes / zēns 0 kastes

PROJEKTA OPERATĪVAJAI INFORMĀCIJAI JĀSEKO FACEBOOK - PIEVIENOJIES

Palīdzēsim trūcīgo ģimeņu bērniem, mazajiem un lielākiem, skolas gaitās doties priecīgiem, uzmundrinātiem un starojošiem, sagādājot kancelejas preces un skolai, ikdienai noderīgas lietiņas, kā arī kādas mantiņas sirsniņai, spēles gudrībai un grāmatas. Arī kāds kārums te derēs, jo kā tad bez tā! :)

Projekts ir beztermiņa, jo palīdzība nepieciešama visa gada garumā. Nav jāgaida Ziemassvētki, skolas sākums, jeb kas cits, vienkārši sarūpē šo BRĪNUMKASTI un tā nonāks pie trūcīgajiem bērniem pagastos, pilsētās, ciemos un radīs prieku un pārsteigumu.