ziedo

Skaista rudens diena, saule apmirdz krāsainās koku lapas un vējš tās griež virpuļu dejā. Šodien NSUS biedrība devās uz SAC Zemgale, lai Aktīvo labdarības biedrību asociācijas projekta "Ēnu diena" projekta ietvaros ēnotu centra sociālo rehabilitētāju Ilzi Degaini.

Kā saka Ilze: "Jutu nepieciešamību palīdzēt cilvēkiem, kuri ir vientuļi, slimi, bezpalīdzīgi, kuri vecuma vai slimības dēļ ir nošķirti no savām ģimenēm, vai kuriem tuvinieki vairs nav. Šeit es strādāju būdama viņiem atbalsts - gan emocionāli, gan prozaiski - fiziski."

Ēnu dienas mērķis bija apskatīties, sadzirdēt, izzināt sociālā rehabilitētāja ikdienu, redzēt to darbībā un izdarīt secinājumus par tā nozīmīgumu ikdienā ar centra iemītniekiem. Tā kā NSUS biedrība bija aicinājusi līdzi arī Biedrību "Maigais suns", tā kinologu Viktoru Mucenieku un viņa suņu meitenes, tad ar tām satiekoties, centra iemītnieki atvērās uz sarunu, parādījās smaidi, čalošana, prieka asaras, un rīta cēliens sanāca ļoti tonizējošs.

Kopā ar Viktoru, Ilzi un pārējo centra komandu, devāmies ciemos pie katra centra iemītnieka uz istabiņām, jau kopā ar suņu meitenēm un radījām prieku, brīnumu, uzmundrinājumu, gremdēšanos atmiņās un vienkārši labu garastāvokli. Bildēs un video lieliski redzama šodiena, emocijas, kas saviļņoja visu SAC Zemgale centru.

Ticu, ka vēl kādu laiku visi atcerēsies šīs sajūtas un tās radīs savā ziņā arī atvesaļošanos visiem.

Liels paldies SAC Zemgale komandai par uzņemšanu!
Liels paldies Ilzei par labo un svarīgo darbu!
Liels paldies Viktoram Muceniekam un suņu meitenēm par dalību šajā projektā (bez atlīdzības)

Līga Uzulniece
NSUS biedrības vadītāja

VIDEO

 

 

Komentāri (0)

Par šo rakstu vēl nav komentāru

Atstājiet savu komentāru

Komentējiet, kā viesis. Reģistrējaties vai ienāciet savā kontā.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location