ziedo

    Ģimenes krīzes centra "Dzeguzīte" ļaudis (39 cilvēki) piedalās NSUS biedrības atbalsta projektā "Eņģeļa pasts" - «.... arī vecie cilvēki sapņo!», kura ietvaros centra iemītnieki darīja zināmus savus mazākos un lielākos sapnīšus un savukārt biedrības atbalstītāji - Eņģeļi tos sapnīšus realizēja.

Vēstule no Evijas Milleres (pansijas sociālā darbiniece) 05.04.2017.
"Sveika Līga!
Vēlos vēlreiz pateikties par jauko projektu, katru dienu mums ir kāds jauks pārsteigums, ko atnes mums pastnieks. Šodien pie mums viesojās divi jauni puiši no Rīgas ar dāvanām. Sagaidot šos cilvēkus, šķita ka ieraudzīšu pusmūža vecuma cilvēkus, bet kļūdījos, tie bija jauni puiši, biju izbrīnīta par šiem jaukajiem RTU 1.kursa studentiem, kuri braukuši tādu attālumu, lai iepriecinātu vecos cilvēkus. Mūsu Baiba ar Jānīti uzdziedāja patriotisko" Še kur līgo priežu meži", tad uzcienājām tālos ciemiņus ar kafiju, pārrunājām mūsu ikdienu, apmainījāmies ar telefona numuriem, sarunājām ka sadarbosimies. Paldies šiem puišiem un" NSUS" Līgai!
Evija "Dzeguzītē"! "

Viss sapnīšu saraksts redzams Šeit

Līga Uzulniece

Komentāri (0)

Par šo rakstu vēl nav komentāru

Atstājiet savu komentāru

Komentējiet, kā viesis. Reģistrējaties vai ienāciet savā kontā.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location

Jaunākais komentārs

Liga Uzulniece ir komentējis rakstu NSUS biedrība plāno atteikties no SLO statusa

Ir atsaukusies vēl kāda biedrība, kura bijusi sēdē 2007. gadā, piedzīvojusi to pašu, par ko rakstīts rakstā un kurai ir atteikts šis statuss. Un šādu biedrību ir un būs vēl dzudz. Tas nozīmē, ka visu šo gadu laikā sistēma un attieksme komisijai pret jaunajiem censoņiem nav mainījusies un netaisās mainīties.

Gaidam arī Tavu viedokli, ja tāds ir uz e-pastu: liga@nsus.lv