ziedo

    Projekts aktīvs no 22.03.2017.

    NSUS labdarības biedrības atbalsta projekta senioriem «Tu neesi viens!» ietvaros, izveidots projekts Eņģeļa pasts- «.... arī vecie cilvēki sapņo!» - piepildi kāda veca cilvēka sapni un viņš būs no sirds pateicīgs par to! Liktenis ne vienmēr ir taisnīgs un diemžēl pansijās un aprūpes centros, līdztekus vecajiem cilvēkiem, dzīvo arī jaunāka gada gājuma cilvēki ar īpašām vajadzībām.....iepriecināsim arī viņus.
    Šis projekts ir publicēts NSUS projekta "Eņģeļa pasts" Facebook lapā, jo tas iet līdztekus vēstuļu sūtīšanai. Ļoti daudz Enģeļi, projekta laikā tika izteikuši vēlēšanos līdz ar vēstulīti nosūtīt arī kādu dāvanu kasti vecajam cilvēkam, tad nu šī būs lieliska iespēja to izdarīt.

Mums kopā viss izdodas un izdosies! :)

Līga Uzulniece
NSUS biedrības vadītāja
Projekta idejas autore un vadītāja
26667444, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Informācijai: Projekts "Eņģeļa pasts"

EŅĢEĻA PASTS visi sapnīši (no 23.10.2017.) pārcelti uz projekta jauno mājas lapu
www.engelapasts.lv
sadaļu "Piepildi sapnīti"

Komentāri (47)

Izsuutiiju 3 pacinjas no EU pirms vairàk kà 2 nedéljàm. Pasts saka, ka bijis jàsanjem pirms nedéljas, bet sarakstinjà joprojàm neuzràdàs neviens no suutiijumiem. Uz pacinjas bija adresiites un cilvécinji, kà arii kontaktpersonas vàrds. Loti...

Izsuutiiju 3 pacinjas no EU pirms vairàk kà 2 nedéljàm. Pasts saka, ka bijis jàsanjem pirms nedéljas, bet sarakstinjà joprojàm neuzràdàs neviens no suutiijumiem. Uz pacinjas bija adresiites un cilvécinji, kà arii kontaktpersonas vàrds. Loti centos, lai sagàdàtu visu, ko cilvécinji bija véléjushies. Buutu tieshàm zél, ja viss kaut kur pie kàda aizkéries. Vai tieshàm nav iespéjams ko noskaidrot ? Paldies

Lasīt tālāk
  Attachments
 

Vai Vecumnieku pansionāts "Atvasara" nav izteicis vēlmi piedalīties?

  Attachments
 

Labdien! Jautājums par telefonu. Ja seniors grib telefonu kā dāvanu, tad laikam jāsūta kopā ar numuru (domāts priekšapmaksas karte ar numuru)? Un, vai obligāti jāsūta visu no saraksta? Ir bažas par puķu podiem. Paldies!

  Attachments
 

Tik skaists projekts! Sakiet lūdzu, vai žurnāli (konkrēti "Ievas stāsti") neinteresētu, ja ir jau, tā teikt, lietoti?Žurnāliem taču no tā nekāda vaina. Man ir tiešām liela un labi saglabājusies kolekciju un es labprāt varu nosūtīt. Saprotu, ka...

Tik skaists projekts! Sakiet lūdzu, vai žurnāli (konkrēti "Ievas stāsti") neinteresētu, ja ir jau, tā teikt, lietoti?Žurnāliem taču no tā nekāda vaina. Man ir tiešām liela un labi saglabājusies kolekciju un es labprāt varu nosūtīt. Saprotu, ka var gadīties, ka žurnāla cienītāja jau varētu būt visus "vecos" jau izlasījusi, bet drošības pēc gribēju pajautāt.

Lasīt tālāk
  Attachments