ziedo

    Projekts pabeigts!

    Šodien par dāvanām priecājās bērni Ģimenes atbalsta centrā "Lejasstrazdi" Dobelē. Ciemošanās šodien bija plānota pie kafijas tases, aprunājoties ar centra vadību un bērniem. Šajā centrā ciemojos pirmo reizi, kaut gan līdz šodienai jau tika paveikti vairāki projekti 2016. gadā - nosūtīta pārtikas krava, kancelejas preces, kā arī lievedībai tik ļoti noderīgās mapes.

    Aprunājāmies ar audzinātājām par centra ikdienu, bērnu skolas dzīvi un ārpus skolas aktivitātēm. Tika izrādīts centrs, bērnu istabas, atpūtas telpas.
    Dāvaniņu dāvināšanas brīdī bērni skaitīja dzejoļus, arī pašu sacerētus, kā arī rādīja pašu sagatavotu priekšnesumu - puišu dejas. Visi bērni nebija uz vietas centrā, līdz ar to puse no viņiem dāvaniņas saņems tuvākajās dienās.

    Tapa arī kopēja bilde, kurā bērni labprāt piedalījās! Liels paldies par sirsnīgo uzņemšanu! Ticu, ka sadarbosimies arī turpmāk.
   
    Liels paldies NSUS biedrības patronam Reinim Uzulniekam par ceļojumu uz Dobeli, jo šodien Reinis mani un dāvaniņas aizveda uz centru.

Līga Uzulniece

VIDEO
1. Bērnu pašgatavots sporta deju priekšnesums
2. Izrāda jauno dāvanu no visa lielā dāvinājuma

Komentāri (0)

Par šo rakstu vēl nav komentāru

Atstājiet savu komentāru

Komentējiet, kā viesis. Reģistrējaties vai ienāciet savā kontā.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location

Jaunākais komentārs

Liga Uzulniece ir komentējis rakstu NSUS biedrība plāno atteikties no SLO statusa

Ir atsaukusies vēl kāda biedrība, kura bijusi sēdē 2007. gadā, piedzīvojusi to pašu, par ko rakstīts rakstā un kurai ir atteikts šis statuss. Un šādu biedrību ir un būs vēl dzudz. Tas nozīmē, ka visu šo gadu laikā sistēma un attieksme komisijai pret jaunajiem censoņiem nav mainījusies un netaisās mainīties.

Gaidam arī Tavu viedokli, ja tāds ir uz e-pastu: liga@nsus.lv