ziedo

Daudzevas seniori saņem savus sapnīšus

    Šodien uz Daudzevu aizceļoja sapnīšu krava. Daudzevas seniori piedalījās NSUS biedrības projektā "Eņģeļa pasts" - "... arī vecie cilvēki sapņo". Savukārt Eņģeļi piepildīja šos sapnīšus un šodien tie tika katram personīgi aizvesti uz katra seniora mājām.

Atbalsts Daudzeses pusē

    Daudzeses pusē tika dota iespēja saņem drēbju, apavu, somu, mēbeļu ziedojumu no NSUS biedrības. Tas bija ļoti nepieciešams tiem cilvēkiem, kuriem ienākumi neļauj sevi pilnībā nodrošināt un nepieciešams neliels atbalsts. Sadarbojoties ar pensionāru padomes vadītāju Valliju Lucāni, tika apzinātas tās ģimenes, kuras saņēma ziedojumus pēc savas izvēles.

Bauskas novada bērni saņem Ziemassvētku dāvaniņas

    Šogad, NSUS biedrības projektā "Ziemassvētku vecīša darbnīca 2017/2018" piedalījās Bauskas nodava maznodrošinātās un trūcīgās ģimenes. NSUS koordinatore Tatjana Lucenko biedrībai darīja zināmas tās ģimenes un bērnus, kuriem šogad nepieciešams emocionāls atbalsts un kāds uzmundrinājums Ziemassvētku dāvaniņas izskatā. Bērniem bija jāzīmē zīmējumi un jānosūta Ziemassvētku vecītim, lai tas zinātu, ko gan bērnu sirsniņas vēlas.

Daudzeva / drēbju, apavu, mēbeļu krava

    Šodien uz Daudzevu aizceļoja liela krava ar drēbēm (arī ziemai) un apaviem visām vecuma grupām, drēbītēm zīdaiņiem un mīkstajām mantiņām, mēbelēm, skolas somām un sadzīves tehniku. NSUS biedrības noliktavā līdzcilvēki bija saziedojuši daudz un tam visam bija jānonāk to cilvēku rokās, kuriem šobrīd iet visgrūtāk un tieši laiku reģionos.

Skrīveri / Multifunkcionālā gulta Helēnai

   Projekts pabeigts!

    NSUS biedrībā, 09.03.2017. tika saņemts lūgums no Inetas, rast iespēju saņemt lietošanā Multifukcionālo gultu un matraci viņas vecmammai. Inetas vecmammai ir nepieciešama aprūpe mājas apstākļos un šāda tipa gulta atvieglotu ikdienu gan guļošajam cilvēkam, gan arī aprūpētājiem.