ziedo

    Šodien tapa sapnītis, kurš aizceļos pie sava jaunā saimnieka Gunta, kurs dzīvo SIA "Vecpiebalgas doktorāts" aprūpes centrā. Šis kungs, līdz ar visiem citiem nama iemītniekiem piedalās NSUS labdarības biedrības projektā "Eņģeļa pasts "... arī vecie cilvēki sapņo"" un izteica savu vēlēšanos. Kad sapnītis tika izteikts, kungs sapratis, ka ir vēl kas un devies pie centra personāla un jautājis ar asarām acīs "Laikam jau par vēlu sapņot?" - Viņam esot pienācis pēdējais laiks sākt rakstīt savu dzīvesstāstu, bet esot skatījies veikalā, ka biezās klades dārgi maksājot un pildspalvas arī vajagot....

    Tad nu tika realizēts viņa sapnītis pateicoties ziedotājai Sintijai R. no Atēnām un iegādāts viss sapnītis un klāt skaistas klades un rakstāmlietas.

    Sapnītis: Guntis V. 64 g. – sapņo par lielu šķīstošās kafijas burku, saldumiem un pārsteigumu (dažādas higiēnas preces), vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši), skaistas klades un rakstmalietas. Ļoti daudz lasa grāmatas un žurnālus. Ir ļoti izpalīdzīgs. Papildus no NSUS biedrības atstarojošā veste.

Paldies Sintijai R. no Atēnām par finansiālu atbalstu!

Līga Uzulniece
NSUS biedrības vadītāja

Komentāri (0)

Par šo rakstu vēl nav komentāru

Atstājiet savu komentāru

Komentējiet, kā viesis. Reģistrējaties vai ienāciet savā kontā.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location

Jaunākais komentārs

Liga Uzulniece ir komentējis rakstu NSUS biedrība plāno atteikties no SLO statusa

Ir atsaukusies vēl kāda biedrība, kura bijusi sēdē 2007. gadā, piedzīvojusi to pašu, par ko rakstīts rakstā un kurai ir atteikts šis statuss. Un šādu biedrību ir un būs vēl dzudz. Tas nozīmē, ka visu šo gadu laikā sistēma un attieksme komisijai pret jaunajiem censoņiem nav mainījusies un netaisās mainīties.

Gaidam arī Tavu viedokli, ja tāds ir uz e-pastu: liga@nsus.lv