ziedo

    13.05.2017. pienāca tā ilgi gaidītā diena, kad ciemojos Mārcienas pansionātā. Šī izdevība radās pateicoties braucienam uz Latvijas Pašvaldību SAc institūciju apvienības pavasara sapulce 2017 Balvos. Viss pa ceļam un šī iespēja bija noteikti jāizmanto.
    Mārcienas pansionāta direktore Dace Zeile man izrādīja skaisto pansionātu, kurš savu darbību uzsāka tikai 2016. gada novembrī.

    Pansionātā viss ir pārdomāts, pielāgots, skaists, svaigs, patīkams pansijas iemītniekiem. Prieks apzināties, ka šīs pansijas cilvēkiem ir tik skaistas telpas, kurās pavadīt savu ikdienu.
    Ar Daci pārrunājām arī pansijas tapšanas nianses, svarīgās lietas, saņēmu dažādas “gudrības” un ieteikumus tam gadījumam, kad nolemšu atvērt savu pansiju uz kuru šobrīd esmu ceļā.
    Mārcienas pansionātam dāvināju Ilzes Kalvānes gleznu “Eņģeļis”, kuru māksliniece ziedoja NSUS biedrībai un kura turpmāk atradīsies Mārcienas pansionātā un priecēs cilvēkus.
    Mārcienas cilvēciņi piedalās arī Eņģeļa pasts: «.... arī vecie cilvēki sapņo!» projektā.

    Liels paldies Dacei par veltīto laiku un stāstu, kas man bija gan interesants, gan ļoti noderīgs!

Mana diena mērāma 500 km
Līga Uzulniece
NSUS biedrības vadītāja

Komentāri (0)

Par šo rakstu vēl nav komentāru

Atstājiet savu komentāru

Komentējiet, kā viesis. Reģistrējaties vai ienāciet savā kontā.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location

Jaunākais komentārs

Liga Uzulniece ir komentējis rakstu NSUS biedrība plāno atteikties no SLO statusa

Ir atsaukusies vēl kāda biedrība, kura bijusi sēdē 2007. gadā, piedzīvojusi to pašu, par ko rakstīts rakstā un kurai ir atteikts šis statuss. Un šādu biedrību ir un būs vēl dzudz. Tas nozīmē, ka visu šo gadu laikā sistēma un attieksme komisijai pret jaunajiem censoņiem nav mainījusies un netaisās mainīties.

Gaidam arī Tavu viedokli, ja tāds ir uz e-pastu: liga@nsus.lv