ziedo

    Projekts pabeigts!

    Ērgļu sociālās aprūpes centrs, 2016. gada nogalē saņēma multifunkcionālo mēbeļu kravu no NSUS biedrības sadarbības parntera (Francija). Uz šo dienu vairums no mēbelēm (multifunkcionālajām gultām, galdiņiem, krēsliem, skapīšiem) ir atradušas savu jauno vietu centra istabiņās un uzsākušas savu kapošanu centra iemītniekiem.

    Par šo ieguvumu visvairāk priecājas tieši paši iemītnieki, jo tieši viņi ir tie, kas savu ikdienu pavada šajās gultās un tām jābūt maksimāli ērtām un funkcionālām, lai atvesaļošanās, jeb pati ikdiena būtu atvieglota un dziedējoša.
    Kā arī funkcionālās mēbeles palīdz aprūpes personālam guļošu cilvēku labāk "izkustināt" un apkopt.
    Šīs bildes ir tapušas pēc NSUS biedrības lūguma, lai mēs parādītu Francijas sadarbības partneriem, ka ziedotās mēbeles pilda savas funkcijas aprūpes centra ietvaros un, ka sūtījums nonāk plānotajā mērķī nav bijis velts.

2016. gada krava

    Prieks palīdzēt!

Līga Uzulniece

Komentāri (0)

Par šo rakstu vēl nav komentāru

Atstājiet savu komentāru

Komentējiet, kā viesis. Reģistrējaties vai ienāciet savā kontā.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location

Jaunākais komentārs

Liga Uzulniece ir komentējis rakstu NSUS biedrība plāno atteikties no SLO statusa

Ir atsaukusies vēl kāda biedrība, kura bijusi sēdē 2007. gadā, piedzīvojusi to pašu, par ko rakstīts rakstā un kurai ir atteikts šis statuss. Un šādu biedrību ir un būs vēl dzudz. Tas nozīmē, ka visu šo gadu laikā sistēma un attieksme komisijai pret jaunajiem censoņiem nav mainījusies un netaisās mainīties.

Gaidam arī Tavu viedokli, ja tāds ir uz e-pastu: liga@nsus.lv