ziedo

    Projekts slēgts, jo nav pieteicies nedz ražotājs, nedz ziedotājs.....diemžēl.

    NSUS projekta "Sirds dārzs" ietvaros!
    Ērgļu sociālās aprūpes centra iemītniekiem ļoti nepieciešamas viena vai divas lapenes, kuras tiktu novietotas uz brūģētas virsmas un kurā iemītnieki varētu piekļūt arī ar ratiņkrēsliem. Jau nāk pavasaris un dienu pavadīt svaigā gaisā būtu tieši tas, kas šiem cilvēkiem ir nepieciešams savas veselības un noskaņojuma uzlabošanai.

    Aprūpes centrā savu ikdienu pavada 45 jaunāka un vecāka gada gājuma cilvēki un katram no viņiem ir sava ikdiena saistīta ar veselības atgūšanu un dzīvesprieka atgūšanu.
    Ja esi meistars šajā jomā (kokapstrādē, galdniecībā, būvniecībā) un vēlies atbalstīt šos vecos ļaudis, radīt viņiem Miera ostu svaigā gaisā, nāc talkā un radi šo skaistumu un dāvini no sirds.

Lapenes vizualizacija 280117 web
    Šīs lapenes nepieciešamas Ērgļu sociālā aprūpes centrā "Kastaņās". 2016. gadā, šis bildē redzamais laukums tika nobruģēts, lai cilvēkiem ir iespējama viegla un netraucēta pārvietošanās un nebūtu jābrauc pa dubļiem.
    Šo lūgumu rakstu pamatojoties uz aprūpes centra lūgumu par šāda risinājuma atrašanu NSUS biedrības atbalstītāju un profesionāļu vidū.

    Ja vēlies ieguldīt savu darbu sociālajā projektā par prieku šiem cilvēkiem, padod ziņu.
    Iespējams līdzfinansējums, bet nepieciešami meistari, lai realizētu šo projektu, jeb kāds uzņēmums, kurš nodarbojas ar šādu Lapeņu tirdzniecību, jeb ražošanu.

    Nosacījumi:
1. Vienkārša tipa
2. Labi kopjama
3. Piekļuve ar ratiņkrēsliem
4. Bez sliekšņa

Līga Uzulniece
26667444
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

 

Komentāri (0)

Par šo rakstu vēl nav komentāru

Atstājiet savu komentāru

Komentējiet, kā viesis. Reģistrējaties vai ienāciet savā kontā.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location