ziedo

Ērgļu aprūpes centrā saņem aktivitāšu priekšautiņus

    NSUS labdarības biedrībā jau 2017. gada 24. aprīli tika izsludināts labdarības projekts "Aktivitāšu dēlīši un aktivitāšu priekšauti". Ik pa laikam projektā savu dalību pieteica rokdarbu meistari gan dēlīšiem, gan priekšautiem, bet tad pazuda no biedrības redzes loka un projekts tā arī palika projekta līmenī un netika realizēts.

Ziemassvētku dāvaniņas Ērgļu SAC senioriem

    Ērgļu novada SAC arī šogad, jau otro gadu, piedalījās NSUS biedrības labdarības projektā "Ziemassvētku vecīša darbnīca 2017/2018" un saņēma dāvaniņas savai senioru saimei. Biedrība šogad nepiedalījās centra svētku pasākumā bet saņem stāstu un bildes no centra.

Ināras kundze saņem savu sapnīti - velosipēdu

    .... šodiena - viena varenjauka, saulaina, draudzīga, labestības pilna, atkalredzēšanās diena Ērgļu sociālajā aprūpes centrā.
    Šodien tapa realizēts sen lolots sapnītis Ērgļu sociālā aprūpes centra rehabilitētājai Ināras kundzei (60) - Velosipēds. Par šo sapnīti uzzināju saņemto vēstuli-lūgumu no Ērgļus SAC direktores Ievas Dūdumas.

Ērgļu seniori sapņo

    Ērgļu novada sociālā aprūpes centra ļaudis (94 cilvēki) piedalās NSUS biedrības atbalsta projektā "Eņģeļa pasts" - «.... arī vecie cilvēki sapņo!», kura ietvaros centra iemītnieki darīja zināmus savus mazākos un lielākos sapnīšus un savukārt biedrības atbalstītāji - Eņģeļi tos sapnīšus realizēja.

Multifunkcionālās mēbeles "strādā" Ērgļos

    Projekts pabeigts!

    Ērgļu sociālās aprūpes centrs, 2016. gada nogalē saņēma multifunkcionālo mēbeļu kravu no NSUS biedrības sadarbības parntera (Francija). Uz šo dienu vairums no mēbelēm (multifunkcionālajām gultām, galdiņiem, krēsliem, skapīšiem) ir atradušas savu jauno vietu centra istabiņās un uzsākušas savu kapošanu centra iemītniekiem.