ziedo

"No sirds uz sirdi" Vecpiebalgā

    NSUS biedrībā, sadarbībā ar Vidzemes sadarbības partneri Vitu, tiek realizēts atbalsta projekts Vecpiebalgas novada senoriem, vientuļajiem senioriem, cilvēkiem ar īpašām vajadzībām, ģimenēm, kurās tēti audzina vieni paši savus bērnus un opīši savus mazbērnus.

Ziedojums aizceļo uz Lejasciemu un Gulbeni

    NSUS biedrībā ik pa laikam nonāk dažādi ziedojumi  - drēbes lieliem un maziem, dažādi apavi, dažādas somas gan kundzēm, gan kungiem, kā arī rotaļlietas mazajiem.

Mašīna mācīs "Solis Piebalgā" jauniešus

    22.03.2017. NSUS biedrība saņēma lūgumu Facebook no Jāņa Platača, kurš darbojas "Solis piebalgā", ka jauniešiem nepieciešama mašīna, drīzāk lūgums bija šāds: "Sveiki tiem, kas šeit iegriežas :) Centram Jaunpiebalgā meklējam nolietotu auto, kam ceļš uz kapsētu :) .. jaunieši ar mieru to atjaunot :) .. tas būtu jauki, ja kādam no Jums būtu vai jau ir vēlme noziedot mums nobraukušos auto".

Pateicība no biedrības "Labāka rītdiena"

   Projekts pabeigts!

    Valmieras un Beverības novada pusē ir noslēdzies projekts Ziemassvētku vecīša darbnīca 2016/2017 (kurpjukastes princips), kur pateicoties ar biedrības “NSUS” un iedzīvotāju atbalstu tika sarūpētas dāvanas trūcīgo ģimeņu bērniem, vientuļajiem senioriem un diviem bērnu un jauniešu rehabilitācijas centriem. Kopā tika sarūpētas ap 90 dāvanām.