ziedo

    Šodien ciemojos VSAC "Rīga" Filiāle "Teika" pie Pētera (24 gadi), kurš jau kādu laiku ilgojās pēc jauna koka zirdziņa, jo esošais bija "salāpīts" vairākkārtīgi un savu bija jau nokalpojis.

    Sarunas laikā ar SIA Troja jau 2017. gada beigās, es pastāstīju par Pēteri un viņa vēlēšanos un biedrībai uzņēmuma komanda noziedoja jaunu koka zirdziņu, kas domāts tieši Pēterim.

    Šodien Pēteris saņēma savu sen loloto sapni un es nu nekādi Jums nevaru aprakstīt tās emocijas, kuras es ieraudzīju, līdz tikko biju iegājusi Pētera istabā. Pēteris nerunā, ir stipri garīga rakstura traucējumi, toties emocijas plūst pāri malām. Pēteris skaļi tās pauž ar balsi, ar žestiem, ķermeņa valodu. Savukārt viņa lielās emocijas pārnesās uz visiem, kas tobrīd atrodas blakus Pēterim. Tiklīdz jaunais zirdziņš bija nolikts pie Pētera, tā viņš nekavējoties uz viņa uzsēdās un sajūsma nerimās. Toties uz veco zirdziņu rādīja, lai nes laukā, jo tagad viņam ir jauns "draugs". Ticiet man - tas viss ir pa īstam. Noskatieties video, kur mēģinu šīs emocijas Jums nodot.

    Liels paldies SIA Troja komandai par šo prieka un pārsteiguma pilno dienu no Pētera!

VIDEO

Emocijās......
Līga Uzulniece
NSUS biedrības vadītāja

peter01

peter02

peteris04

 

Komentāri (0)

Par šo rakstu vēl nav komentāru

Atstājiet savu komentāru

Komentējiet, kā viesis. Reģistrējaties vai ienāciet savā kontā.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location