ziedo

    Skaists, sakopts, rūpējas par sevi ....... mēs ar to saprotam skaistuma salonu apmeklējumus, finanses, laiku sev, frizētavas, manikīrus, pedikīrus un citas ar savu labsajūtu saistītas lietas. Ne visiem tas ir pieejams un iespējams ne finansiāli, ne fiziski ......

    Šodien, Vispasaules veco ļaužu dienā notika "Skaistuma diena" - atbalsta Projekta "Spogulīt, spogulīt..." ietvaros, kad par centra "Cerība" cilvēkiem parūpējās frizierītes Vikija, Gunta, Elise un manikīrīte Dace. Ilgi nebija jāgaida, lai senioru sejās parādītos smaidi, birtu prieka asaras un plūstu neizmērojama pateicība.

    Iespēja tikt pie jauniem matu griezumiem šodien tika dota 22 aprūpes centra senioriem. Dažas kundzes izteica īpašas vēlēšanās, kā vēlas apgriezt matus un meistarītes  izpildīja visas šīs vēlmes. Rūpes bija arī par dāmu rokām un nadziņiem.
    Kad katram no cilvēkiem bija nogriezti mati un izveidota frizūra, tika pasniegtas īpašas fotogrāfijas, kas bija kāda cita projekta ietvaros fotografētas un domātas katram senioram personīgi. Tas bija, kā sveiciens Vispasaules veco ļaužu dienā!

    Liels paldies sociālajai darbiniecei Gitai Niedrītei par sirsnīgo uzņemšanu un visai centra komandai, kuri bija sarūpējuši gan 3 aprīkotas friziervietas, 1 manikīrvietu, gan kafiju un gardumus, gan arī cienāja ar gardām pusdienām.

    Liels paldies Vikijai Gorbunovai-Beņķei, Dacei Himičai, Guntai Skromanei, Elisei Peipānei par atsaucību, atbalstu un to, ka šo dienu veltīja tieši šī centra senioriem atbraucot ciemos uz Umurgu no Tukuma.

Svētīgs darbiņš padarīts!

vēl sajūtu iespaidā,
Līga Uzulniece
NSUS biedrības vadītāja

VIDEO

 

Komentāri (0)

Par šo rakstu vēl nav komentāru

Atstājiet savu komentāru

Komentējiet, kā viesis. Reģistrējaties vai ienāciet savā kontā.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location