ziedo

    Veco ļaužu mītnes "Cerība" ļaudis (44 cilvēki) piedalās NSUS biedrības atbalsta projektā "Eņģeļa pasts" - «.... arī vecie cilvēki sapņo!», kura ietvaros centra iemītnieki darīja zināmus savus mazākos un lielākos sapnīšus un savukārt biedrības atbalstītāji - Eņģeļi tos sapnīšus realizēja.

Viss sapnīšu saraksts redzams Šeit

NSUS sadalosaa josla 02

* Valentīna ļoti priecājās par saņemto sapnīti. Šai brīdī viņa bija zīmēšanas nodarbībā, bet nevarēja sagaidīt nodarbības beigas, lai apskatītu sūtījumu. Viņa ir ļoti pateicīga :)
* Aina priecājās par kafiju, saldumiem un klāt pievnotajām ziepītēm un ķermeņa šampūnu. Viņa ir ļoti pateicīga par šādu ideju iepriecināt cilvēkus :)
* Annas sapnis-krelles. Anna saņēma četras rotiņas un šokolādi. Šodien Annai vairāk patīk šīs krelles. Paldies :)
* Arī Valdos O. bija priecīgs un labprāt parādīja saņemto kafiju. Valdis ir ļoti labsirdīgs un labprāt uzcienā arī pārējos :)
* Lieldienu apsveikumi no Iecavas internātpamatskolas 1.c klases skolēniem. Apsveikumus saņēma gan Umurgā, gan Limbažos. Visi kopā priecājāmies arī par skaisti noformēto aploksni - tā saka sociālā darbiniece Gita Niedrīte
* Anna M. dziju saņēmusi viena no pirmajām un jau bija satinusi kamolos

Līga Uzulniece

Komentāri (0)

Par šo rakstu vēl nav komentāru

Atstājiet savu komentāru

Komentējiet, kā viesis. Reģistrējaties vai ienāciet savā kontā.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location

Jaunākais komentārs

Liga Uzulniece ir komentējis rakstu NSUS biedrība plāno atteikties no SLO statusa

Ir atsaukusies vēl kāda biedrība, kura bijusi sēdē 2007. gadā, piedzīvojusi to pašu, par ko rakstīts rakstā un kurai ir atteikts šis statuss. Un šādu biedrību ir un būs vēl dzudz. Tas nozīmē, ka visu šo gadu laikā sistēma un attieksme komisijai pret jaunajiem censoņiem nav mainījusies un netaisās mainīties.

Gaidam arī Tavu viedokli, ja tāds ir uz e-pastu: liga@nsus.lv