ziedo

    Šodien devos ciemos uz SAC "Senliepas", kur biju uzaicināta uz pasākumu, ko rīkoja L'Oréal Baltic komanda pēc NSUS biedrības ieteikuma, projekta "Tu neesi viens" ietvaros.
    L'Oréal Baltic komanda mani uzrunāja ar mērķi piedalīties NSUS projektos un radīt prieku tiem, kuriem tas ir visvairāk šobrīd nepieciešams.

    Pasākums bija no sirds sarūpēts, dziesmots un pārsteigumu pilns centra iemītniekiem. Tika dziedātas dziesmas, kurām seniori varēja dziedāt līdzi, jo repertuārs bija zināms un tuvs šiem cilvēkiem. Pēc koncerta nāca pārsteigumi un katrs no senioriem saņēma personīgu dāvaniņu ar L'Oréal Baltic produkciju un skaistu un saulainu ziediņu - Saulespuķi ar vēlējumu. Kā arī visiem centra iemītniekiem bija sarūpēts launags - dažādi gardumi un augļi. Pat nopietnie kungi, pēc koncerta teica, ka ļoti paticis un smaidīja.

    Senioru actiņas mirdzēja, sejas rotāja smaidi un tas ir tas, kas rada prieku mums pārējiem un ticu, ka L'Oréal Baltic komamdai bija liels gandarījums par padarīto.

Dāvaniņas saņēma arī visi centra darbinieki.

Liels paldies L'Oréal Baltic komandai par laiku, ko dāvāja centra iemītniekiem un padarīja viņu vienu dienu daudz saulaināku!
Varāk bildes un video būs, kad L'Oréal Baltic komanda padalīsies ar NSUS :)

Līga Uzulniece
NSUS biedrības vadītāja

Komentāri (0)

Par šo rakstu vēl nav komentāru

Atstājiet savu komentāru

Komentējiet, kā viesis. Reģistrējaties vai ienāciet savā kontā.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location

Jaunākais komentārs

Liga Uzulniece ir komentējis rakstu NSUS biedrība plāno atteikties no SLO statusa

Ir atsaukusies vēl kāda biedrība, kura bijusi sēdē 2007. gadā, piedzīvojusi to pašu, par ko rakstīts rakstā un kurai ir atteikts šis statuss. Un šādu biedrību ir un būs vēl dzudz. Tas nozīmē, ka visu šo gadu laikā sistēma un attieksme komisijai pret jaunajiem censoņiem nav mainījusies un netaisās mainīties.

Gaidam arī Tavu viedokli, ja tāds ir uz e-pastu: liga@nsus.lv