ziedo

    Šodiena, tāda pūkaina, mīļuma un prieka pilna diena sociālajā aprūpes centrā "Senliepas" Ķegumā, kur pie centra iemītniekiem ciemojās skaistās un gudrās suņu meitenes, kinologa Viktora Mucenieka (Biedrība "Maigais suns") pavadībā. Šajā centrā tas notika pirmo reizi un centra iemītnieki bija ļoti pārsteigti, kad ieradās suņu meitenes.

    Dažiem parādījās acīs asaras, citiem prieka izsaucieni, citiem pirmā nedrošība, citiem kaudze ar jautājumiem..... tāda bija pirmā tikšanās. Visam pāri izbrīns, apjūsmošana un čalošana.

    Suņu meitenes, kā jau tas parasti notiek, iepazinās ar telpām, apstaigājot visas istabas, izošņājot mazākus un lielākus skapīšus, kur jau laicīgi bija paslēpti dažādi gardumi un nokontrolēja patieso situāciju.
   
    Seniori varēja gan samīļot suņus, gan uzdot sev interesējošos jautājumus Viktoram un saņemt atbildes gan par suņu šķirņēm, gan to kopšanu, barošanu, audzināšanu. Tāpat seniori dalījās ar saviem stāstiem par laikiem, kad arī kādam no viņiem bija mājas mīluļi, bet diemžēl, tagad tas vairs nav iespējams un satiekot šos suņus, nobira pa kādai skumju asarai.......tas aizskāra dziļākās dvēseles stīgas.
   
    Tika apmeklēti arī tie cilvēki, kuri nevarēja ierasties uz kopēju tikšanos un kuri bija palikuši istabiņās. Arī tiem bija savs prieks, jo suņu meitenes pašas gāja ciemos parsteigt un iepriecināt.
   Lai vai kā, laiks kopā ar suņu meitenēm pagāja ātri un telpa ātri vien piepildījās ar pozitīvu un uzmundrinošu lādiņu. Cilvēki atvērās, tika uzmundrināti, iespējams "ieslēdzām" kādu atvesaļošanās pogu ...... un tas ļoti priecē.

    Liels paldies Viktoram Muceniekam par iespēju iepriecināt centra iemītniekus un operatīvi atsaucoties uz manu aizcinājumu aizbraukt uz šo centru.
    Liels paldies Vinetai Kļavai (centra vadītāja) par sadarbību un viesmīlību.

    Vēl viena varen jauka, prieka piepildīta un svētīga diena!

Līga Uzulniece
NSUS biedrības vadītāja

PASĀKUMA ĪSS VIDEO

Komentāri (0)

Par šo rakstu vēl nav komentāru

Atstājiet savu komentāru

Komentējiet, kā viesis. Reģistrējaties vai ienāciet savā kontā.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location