ziedo

Ķekavas SAC iemītniekiem koncerts un dāvaniņas

    Ķekavas SAC iemītnieki (51 cilvēks) jau otro gadu pēc kārtas piedalījās NSUS biedrības labdarības projektā "Ziemassvētku vecīša darbnīca 2017/2018" un saņēma dāvaniņas savai senioru saimei. Biedrība nepiedalījās centra svētku pasākumā 29.01.2018. bet saņēma stāstu un bildes, jo pasākumu šoreiz organizēja paši Rūķi / Mārupes pamatskolas dziedātāji un Bērnu deju kolektīvs "Apodzēni", kuri brauca ciemos gan ar koncertu, gan ar sarūpētām dāvaniņām.

Ķekavas SAC ļaudis saņem sapnīšus

    Ķekavas sociālā aprūpes centra ļaudis (54 cilvēki) piedalās NSUS biedrības atbalsta projektā "Eņģeļa pasts" - «.... arī vecie cilvēki sapņo!», kura ietvaros centra iemītnieki darīja zināmus savus mazākos un lielākos sapnīšus un savukārt biedrības atbalstītāji - Eņģeļi tos sapnīšus realizēja.

Eņģeļa pasts un bokseru komanda ciemojas Ķekavas SAC

    Šodienas pēcpudiena tika pavadīta Ķekavas sociālajā aprūpes centrā, "Eņģeļa pasts" projekta - «.... arī vecie cilvēki sapņo!» ietvaros, kopā ar kungiem un kundzēm un bokseru komandu. Šodienas tikšanās un ciemošanās iemesls bija pārsteigums, ko sarūpēja Agneses Božas "Salaspils cīņu kluba" un "Tornado" bokseru komanda - Mikus Lasmanis (ar ģitāru) Edvards Muižnieks, Dinārs Jonins un Reinis Laganovskis un pati Agnese Boža.

Ķekavas SAC saņem atbalsta ierīces

    Projekts pabeigts!

    Ķekavas sociālās aprūpes centrs no NSUS biedrības saņēma atbalsta ierīces un podkrēslus, kas bija 21. februāra ziedojuma kravas sūtījumā no Francijas.

Skaistās suņu meitenes ciemojās Ķekavas SAC

    Projekts pabeigts!

    Foršās suņu meitenes šodien ciemojās pie cilvēkiem Ķekavas sociālajā aprūpes centrā. Šī bija jau otrā tikšanās reize, kad suņu meitenes brauca iepriecināt centra iemītniekus.
    Jauka atkalredzēšanās, smaidi, čalas ….. viss, kas priecē, uzmundrina, motivē, liek acīm iemirdzēties.