ziedo

    Iedvesmojoties no NSUS labdarības biedrības projektiem, arī pašu centru sociālie darbinieki realizē projektus pašu spēkiem, lai iepriecinātu, uzmundrinātu un padarītu ikdienu košāku centra ļaudīm. Tā notika arī aprūpes namā "Urga", kur tika noorganizēta "Skaistuma diena".

    Prieks ir tad, ka saņemu zvanu kādā vakarā ar priecīgu ziņu no sadarbības partneriem, kuri pašu spēkiem realizējuši kādu pasākumu un par to vēlas pastāstīt man. Tad nu šoreiz lūdzu šo stāstu arī man atsūtīt kā vēstuli, lai varu padalīties arī ar citiem. Ar labām lietām jādalās, jo prieks taču vairo prieku :)

    VĒSTULE:
    "Labdien Līga!

    Pateicoties tev un tavai biedrībai mūsu pansionātā arī notika "Skaistuma diena", jo mēs smeļamies idejas no tavas darbības. Paši saviem  spēkiem organizējām šo pasākumu, pastāstijām senioriem, ka tas notiek arī citos pansionātos un aprūpes centros, pateicoties tev un tavai darbībai.
    Vēlos pateikt arī Lielu paldies meitenēm Laurai, Antrai un Santai, kuras bija ļoti atsaucīgas un izteica vēlmi piedalīties labdarības pasākumā, lai iepriecinātu seniorus ar skaistām frizūrām un manikīru.
    Sākumā kundzes kautrējās iet uz manikīru, jo nekad mūžā to nebija darījušas,  bet pēc tam uzdrošinājās un izveidojās pat liela rinda.
    Arī pie frizieru meitenēm bija rinda, gan kungi, gan kundzes. Neazmirsām arī uzacis nokrāsot.
    Visi bija priecīgi, pat asaras acīs bija ne tikai senioriem bet arī mums darbiniekiem.
    Ar cieņu soc. aprūpētāja Leila"

    Lasot šādus stāstus paliek silti ap sirdi, ka darbīgu cilvēku ir daudz arī pašos centros, kuri vēlas saviem iemītniekiem radīt prieku un pārsteigumu.

Paldies par šo stāstu!

Līga Uzulniece
NSUS biedrības vadītāja

Komentāri (0)

Par šo rakstu vēl nav komentāru

Atstājiet savu komentāru

Komentējiet, kā viesis. Reģistrējaties vai ienāciet savā kontā.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location

Jaunākais komentārs

Liga Uzulniece ir komentējis rakstu NSUS biedrība plāno atteikties no SLO statusa

Ir atsaukusies vēl kāda biedrība, kura bijusi sēdē 2007. gadā, piedzīvojusi to pašu, par ko rakstīts rakstā un kurai ir atteikts šis statuss. Un šādu biedrību ir un būs vēl dzudz. Tas nozīmē, ka visu šo gadu laikā sistēma un attieksme komisijai pret jaunajiem censoņiem nav mainījusies un netaisās mainīties.

Gaidam arī Tavu viedokli, ja tāds ir uz e-pastu: liga@nsus.lv