ziedo

    Pateicoties NSUS biedrības sadarbības partnerim "Samāriešu fonds", šodien 8 trūcīgās un maznodrošinātās Daugmales ģimenes un tajās esošie bērni saņēma gan zeķubikses, gan legingus, izmēros no 74 cm līdz 150 cm, dažādās krāsās (jaunas). Kopskaitā, ar Ķekavas sociālā dienesta darbinieces Līgas Voldekas palīdzību, sagatavojot sarakstus un atbraucot pakaļ uz noliktavu, aizceļoja 108 pāri.

    Līdz ar zeķubiksēm pie ģimenēm aizceļoja arī 40 gabaliņi smaržīgas ziepītes no sadarbības partnera Cosmetic Lab SIA. Neliels smaržīgs pārsteigums arī mammām un tētiem.

    NSUS biedrības noliktavā pieejamie zeķubikšu un legingu izmēri no 80 cm līdz 160 cm, dažādas krāsas. Ja ziniet kādu ģimeni, kurai nepieciešams šāda tipa atbalsts, jo pašu spēkiem iegādāties nav iespējams, paziņojiet biedrībai.

    Paldies par operativitāti Ķekavas sociālā dienesta vadītājai Agnesei Mencei Katkevičai un Daugmales sociālajai darbiniecei Līgai Voldekai. Operatīva sadarbība ir ļoti svarīga.

Līga Uzulniece
NSUS biedrības vadītāja
26667444
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Komentāri (0)

Par šo rakstu vēl nav komentāru

Atstājiet savu komentāru

Komentējiet, kā viesis. Reģistrējaties vai ienāciet savā kontā.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location

Jaunākais komentārs

Liga Uzulniece ir komentējis rakstu NSUS biedrība plāno atteikties no SLO statusa

Ir atsaukusies vēl kāda biedrība, kura bijusi sēdē 2007. gadā, piedzīvojusi to pašu, par ko rakstīts rakstā un kurai ir atteikts šis statuss. Un šādu biedrību ir un būs vēl dzudz. Tas nozīmē, ka visu šo gadu laikā sistēma un attieksme komisijai pret jaunajiem censoņiem nav mainījusies un netaisās mainīties.

Gaidam arī Tavu viedokli, ja tāds ir uz e-pastu: liga@nsus.lv