ziedo

    Ziemassvētki jau garām un tuvojas jaunais gads, līdz ar to arī brīnums un prieks virmo gaisā. Šodien brīnums un prieks virmoja Dienas centrā "Kastanis", Rīgā, kur NSUS biedrība ciemojās pie senioriem, kā arī pasākumam pievienojās jaunāki un arī mazāki dalībnieki.

    Šodien centrā ciemojās arī foršās suņu meitenes Gessi un Barbija ar savu uzticamo saimnieku, kinologu Viktoru Mucenieku. Ik pa laikam braucam kopējos pasākumos un cenšamies iepriecināt visus, kuriem nepieciešams uzmundrinājums, aizmirsties par ikdienas raizēm, veselības problēmām un vienkārši nepieciešams prieks. Kā es to bieži saku - "ieslēdzam atvesaļošanās pogu".

    Centrā jau mūs gaidīja seniori, kā arī jaunieši un bērni. Prieka pietika visiem un sabužināt, samīļot, sabučot abas suņu meitenes izdevās visiem. Neizpalika arī dalībnieku jautājumi: "Kā sauc sunīšus?", "Cik viņām gadi?", "Ko viņas ēd?", "Vai viņas peldas?", "Vai ir čipētas?", "Vai guļ kopā ar saimnieku vienā gultā?", "Vai dzīvo mājā vai ārā?", un citus interesējošus jautājumus.

    Viktors uz tiem visiem atbildēja un neizpalika arī stāsti, kas kopā ar Viktoru ceļo visos pasākumos. Man patīk, ka Viktors spēj uzrunāt cilvēkus, atvērt tos uz komunikāciju un viņa stāstus klausās ar aizrautību. Tam visam klāt humora deva un skat, pasākums jau "čalo" un visi ir iesaistīti.

    Liels paldies Ritai Karpinskai par uzaicinājumu ciemos un jauku uzņemšanu!
    Liels paldies Viktoram un viņa suņu meitenēm Gessi un Barbijai par darbiņu šo centra cilvēku labā.
   Liels paldies SIA "Latvijas zaļais dārzs" un tā vadītājam Aigaram Voļskim par finansiālu atbalstu, lai uz pasākumu var atbraukt suņu meitenes.

    Šis ir pēdējais kopējais pasākums ar suņu meitenēm 2017. gadā un tādi mums ir bijuši, ieskaitot šo, 5 pasākumi. Ticu un ceru, ka sadarbosimies ar Viktoru arī 2018. gadā un tad atkal Jums varēsim pastāstīt par katru no pasākumiem, parādot bildes un video.

Līga Uzulniece
NSUS biedrības vadītāja

VIDEO

1. NSUS biedrība / DC Kastanis / 271217 01
2. NSUS biedrība / DC Kastanis / 271217 02
3. NSUS biedrība / DC Kastanis / 271217 03
4. NSUS biedrība / DC Kastanis / 271217 04
5. NSUS biedrība / DC Kastanis / 271217 05
6. NSUS biedrība / DC Kastanis / 271217 06
7. NSUS biedrība / DC Kastanis / 271217 07

Komentāri (0)

Par šo rakstu vēl nav komentāru

Atstājiet savu komentāru

Komentējiet, kā viesis. Reģistrējaties vai ienāciet savā kontā.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location