ziedo

    NSUS biedrība šogad piedalijās Orientēšanās pasākumā "Iepazīsti savējos 2017" un bija, kā kontrolpunkts pasākuma dalībniekiem. No biedrības, pasākuma uzvarētājiem bija gan balva, gan arī biedrība piešķīra specbalvu.

    Pasākums bija tiem, kam interesē orientēšanās, uzdevumu veikšana, jaunu vietu apmeklēšana. Katra komanda saņēma karti ar kontrolpunktiem, kas jāapmeklē noteiktā kontrollaikā un jāizpilda tajos speciālie uzdevumi. Par katru apmeklēto KP, komanda saņēma punktus - jo tālāks KP no starta, jo punktu ziņā vērtīgāks. Izpildot speciālos uzdevumus, komandas saņēma papildu punktus.
    Vairāk nekā 28 kontrolpunkti -  Ķekavas novada uzņēmumi, pašvaldības iestādes, kultūras, sporta un tūrisma objekti un tai skaitā NSUS biedrība. Katrā KP bija uzdevumi, kurus sagatavojuši Ķekavas novada uzņēmēji, tūrisma objektu apsaimniekotāji, pašvaldības iestāžu darbinieki un uzdevums bija arī NSUS biedrībā. Par pareizi izpildītu uzdevumu, komanda saņēma papildu punktus.

    NSUS biedrībā bija uzdevums: Komanda izvēlas vienu, sev tīkamāko Ziemassvētku kartiņu. Izvēlas Ziemassvētku tēmai atbilstošu dzejolīti un ar roku ieraksta to kartiņā kopā ar personīgo novēlējumu un parakstās ar visiem komandā iesaistītajiem dalībnieku vārdiem. Ierakstam jābūt glītam un salasāmam. Kā arī bija papildus jautājums: Komandas dalībnieki precīzi atbild uz jautājumu: Kādam NSUS labdarības biedrības projektam tiks pievienota šī kartiņa? Atbilde: 4. Ziemassvētku vecīša darbnīca 2017/2018.

    Visām komandām, kuras ieradās NSUS biedrības birojā, tika pastāstīts kāds ir uzdevums un tā pievienotā vērtība. Katra uzrakstītā kartiņa tiks pievienota NSUS Ziemassvētku vecīša darbnīcas dāvaniņām un aizceļos un Latvijas aprūpes centriem un pansionātiem pie vecajiem ļaudīm, par ko dalībnieki bija ļoti priecīgi un katrā kartiņā ielika arī savu sirds siltumu.

   Kopā kontrolponktā ieradās 33 komandas, kurās dalībnieki bija dažāda vecuma, arī lielāki un mazāki bērni. Komandas dalījās: kājinieki, velo un auto. Kopā tika sarakstītas 36 Ziemassvētku kartiņas.

    Man patiešām liels prieks par kuplo dalībnieku pulku un par to, ar kādu atbildību tika veikts NSUS biedrības uzdevums. Liels paldies dalībniekiem, jo Jūs šodien paveicāt labo darbiņu, kurš radīs prieku tiem, kurus dzīve nav lutinājusi.

     Liels paldies Kristīnei Grīnai par atbalstu visas dienas garumā, darbojoties NSUS birojā!
    Liels paldies par atbalstu MYPRINT komandai, kura NSUS projektam "Ziemassvētku vecīša darbnīca 2017/2018" ziedoja ļoti daudz skaistas kartiņas, daļa no kurām šodien tika pierakstītas ar skaistiem dzejoļiem un novēlējumiem.

Līga Uzulniece
NSUS biedrības vadītāja

VIDEO

Līga Uzulniece
NSUS biedrības vadītāja

Komentāri (0)

Par šo rakstu vēl nav komentāru

Atstājiet savu komentāru

Komentējiet, kā viesis. Reģistrējaties vai ienāciet savā kontā.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location