ziedo

NSUS biedrības projekts "Eņģeļa pasts" piedalās Labo darbu festivālā

NSUS labdarības biedrība bija uzaicināta 03.10.2018. piedalīties "Labo darbu festivālā Rīga 2018", ar labdarības projektu Eņģeļa pasts - dāvaniņu gatavošana senioriem, kartiņu un vēstuļu rakstīšana.

"Svētki Tev" pasākumā radam skaistumu

NSUS biedrība, "Svētki Tev" pasākumā, tika aicināta, kā atbalsta komanda, lai palīdzētu saposties cilvēkiem ar īpašām vajadzībām pašam pasākumam, kas radītu viņiem pozitīvas sajūtas. Pasākuma mērķis - izrādīt godu un radīt svētku atmosfēru īpašiem viesiem, uzsverot viņu nozīmīgumu, skaistumu un unikalitāti.

"Salauztas dzīves" nav šķērslis prieka mirkļiem

    "Salauztas dzīves" nav šķērslis prieka mirkļiem, un tieši šī apgalvojuma vadīta, NSUS labdarības biedrība plāno apciemot Iļģuciema sieviešu cietuma iemītnieces un viņu mazos ķiparus. Par šo apciemojumu ideja dzima jau 2017. gada sākumā.

8 Daugmales ģimenes saņem bērniem zeķubikses un legingus

    Pateicoties NSUS biedrības sadarbības partnerim "Samāriešu fonds", šodien 8 trūcīgās un maznodrošinātās Daugmales ģimenes un tajās esošie bērni saņēma gan zeķubikses, gan legingus, izmēros no 74 cm līdz 150 cm, dažādās krāsās (jaunas). Kopskaitā, ar Ķekavas sociālā dienesta darbinieces Līgas Voldekas palīdzību, sagatavojot sarakstus un atbraucot pakaļ uz noliktavu, aizceļoja 108 pāri.

Ķekava / Sniegts atbalsts Ilgonim

    Atsaucoties uz Ķekavas sociālā dienesta lūgumu, marta mēneša beigās NSUS labdarības biedrība ir sniegusi palīdzību kādam kungam vārdā Ilgonis.