ziedo

    Projekts pabeigts!

    Šodien beidzot pienāca tā ilgi gaidītā diena, kad savas dāvaniņas saņēma Strazdēni (Talsu novadā). Tā kā NSUS biedrības mašīnīte niķojas, tad nācās nedaudz pagaidīt līdz palīgā nāca Talsu novada Dome un ar Normunda Tropiņa gādību un pateicoties šoferītim Aināram Balodim, šodien dāvaniņas aizceļoja pie saviem jaunajiem saimniekiem un saimniecēm.

    Šos bērnus pazīstu personīgi un katru zinu vaigā un saņemot bildes, atsaucu atmiņā manu ciemošanos pie viņiem 2015. gadā no augusta līdz pat decembrim ar dažādiem NSUS biedrības pasākumiem, kad dzīvoju kādu laiku Talsos.
    Markuss saņemot dāvaniņu, tajā atrada arī savu Labo Rūķu telefona numuru un uzreiz tika pazvanīts un pateikts "Paldies" un domāju, ka Markusa Rūķi - Dace un Markuss bija ļoti pārsteigti.
    Daži bērni saņems savas dāvaniņas, kad atgriezīsies no viesģimenēm.

    Līdz ar šo dāvaniņu jampadraci Strazdes bērnu namā, NSUS labdarības projekts "Ziemassvētku vecīša darbnīca 2016/2017" tiek slēgts līdz atkal vēršu vaļā šo darbnīcu 2017. gada septembrī, kad jau 4to reizi darīsim visu, lai iepriecinātu mazās un lielās sirsniņas visi kopā.

Paldies Agitai Grīnbergai par bildēm!

Uz priecīgas un gandarījuma nots,
Līga Uzulniece


   

Komentāri (0)

Par šo rakstu vēl nav komentāru

Atstājiet savu komentāru

Komentējiet, kā viesis. Reģistrējaties vai ienāciet savā kontā.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location