ziedo

    Projekts pabeigts!

    Šonedēļ sniegta neliela sociālā palīdzība Talsu novada pusē.
    Sandrai K. ir audzējs un šī iemesla pēc ir ļoti zaudēts svars, kā arī sieviete palikusi ļoti salīga. Viņas lūgums bija apģērbs, kas derētu šobrīd, siltas zeķes un apavi, kā arī cita palīdzība.

    Sadzirdot šo lūgumu, sarūpēju Sandrai siltu adītu jaku, siltas zeķes, pledu, šalli, Stenders smaržīgās ziepītes, kā arī gardumus. Uzrakstīju kartiņu ar laba vēlējumiem un ar Talsu domes atbalstu, nosūtīju Sandrai uz Talsiem. Bija bažas, ka kaut kas varētu nederēt, bet saņemot telefona zvanu no Sandras, izradījās, ka viss der un ļoti patīk.
    Šobrīd tiek meklēti zābaki 41. izmērs uz zema papēža, lai vieglāk staigāt un virsjaka (kurtka), ko var vilkt siltā ziemā un pavasarī. Ticu, ka arī šo visu atradīšu un nosūtīšu Sandrai.
    Ar DGS atbalstu, Sandrai bija iespēja Talsu veikalā izvēlēties sev džemperīšus (izvēle redzama bildēs), kā arī pagaidām pānāku virsjaku.

    Prieks palīdzēt!

Līga Uzulniece

Komentāri (0)

Par šo rakstu vēl nav komentāru

Atstājiet savu komentāru

Komentējiet, kā viesis. Reģistrējaties vai ienāciet savā kontā.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location

Jaunākais komentārs

Liga Uzulniece ir komentējis rakstu NSUS biedrība plāno atteikties no SLO statusa

Ir atsaukusies vēl kāda biedrība, kura bijusi sēdē 2007. gadā, piedzīvojusi to pašu, par ko rakstīts rakstā un kurai ir atteikts šis statuss. Un šādu biedrību ir un būs vēl dzudz. Tas nozīmē, ka visu šo gadu laikā sistēma un attieksme komisijai pret jaunajiem censoņiem nav mainījusies un netaisās mainīties.

Gaidam arī Tavu viedokli, ja tāds ir uz e-pastu: liga@nsus.lv