ziedo

    Projekts aktīvs!

    22.11.2017. ir dzimis jauns NSUS biedrības projekts "Ziedojumu Bodīte", kas ar SIA WEBDEV (www.nomasveikals.lv un www.webdev.lv) atbalstu ir būvēts uz internetveilaka platformas un turpmāk kalpos NSUS biedrībai labajiem darbiem.
    Iegādājoties par ziedojumiem preci Ziedojumu Bodītē, Jūs atbalstīsiet seniorus un cilvēkus ar īpašām vajadzībām, kuri par savu mājvietu sauc pansionātus, aprūpes centrus, vecoļaužu mājas visā Latvijā.

     Šī doma man nelika mieru jau gadu, jo biedrības atbalstītāji ik pa laikam man jautāja: "Vai ir kāda kundzīte pansionātā, kura uzadītu zeķītes, cimdiņus, šallīti un to varētu iegādāties, atbalstot šo adītāju?".

    Tad nu lūk, šāda iespēja tiks dota abām pusēm, gan senioriem un cilvēkiem ar īpašām vajadzībām, gan arī NSUS biedrības atbalstītājiem. Parlaban Bodīte ir izstrādes stadijā un preces vēl nav apskatāmas, jo tas tik ātri nenotiek. Ir uzrunāti NSUS biedrības paspārnē esošie pansionāti, aprūpes centri, vecoļaužu mājas un tad skatīsimies, ko šie ļaudis būs sameistarojuši un kas tiks likts Bodītē, lai savukārt Jūs varētu to iegādāties par ziedojumiem.

    Savukārt ziedojumi nonāks pie šiem senioriem un tas būs neliels atbalsts viņu ikdienā no Jums. Tāda sava veida abpusēja pozitīvās energijas apmaiņa.

     Šajā Ziedojumu Bodītē savu reklāmu (par ziedojumiem) var izvietot uzņēmēji, ar to atbalstot NSUS biedrības ikdienu un labdarības projektus.
    Ziedojumu Bodītē savus darbus var izvietot arī mākslinieki (gleznas), kuri tiek ziedoti NSUS biedrībai un tiktu piedāvāti iegādei par ziedojumu, kas nonāks NSUS biedrības labdarības kontā.

    Ziedojumu Bodīte atrodas te: www.nosirdsuzsirdi.lv

Līga Uzulniece
NSUS biedrības vadītāja


Komentāri (0)

Par šo rakstu vēl nav komentāru

Atstājiet savu komentāru

Komentējiet, kā viesis. Reģistrējaties vai ienāciet savā kontā.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location