Projekts aktīvs!

Kontā saziedoti jau EUR 1681,65

    Šodien NSUS biedrībā saņemts lūgums elektroniskā vēstulē no Kristīnes Vīķeles. Kristīne Vīķele ir NSUS biedrības sadarbības partnere.
    Steigsimies glābt 12 gadus veco Evelīnu - agresīvas vēža formas ārstēšanai nepieciešami finanšu līdzekļi jau 19.09.2017.
    Kopējā nepieciešamā summa 100 000 EUR

    Citēju: Lūgums rast iespēju caur Jūsu biedrību lūgt palīdzību finanšu līdzekļu savākšanā šādam mērķim: 12 gadus vecai meitenei Evelīnai Petrovskai no Ikšķiles, kas ir mana kaimiņiene, nepieciešami 100 000 euro bet, lai Berlīnes klīnikā ārstētu viņai konstatētās retās kaulu vēža formas ārstēšanu, uz 19.09.2017. nepieciešama jau 1. summa - 25 000 euro.

Citēju lūgumu no Facebook vietnes, kas iesūtīta e-pastā biedrībai no Kristīnes Vikeles:
Links te

     Evelīnai LV ir veikta ķīmijterapija, kuru viņa panesa ārkārtīgi slikti. Tāpēc steidzami tika pieņemts lēmums palīdzību meklēt Vācijā. Tā kā ķīmijterapijas kurss tika pārtraukts, LV var nesniegt finansiālu atbalstu Evelīnas ārstēšanai Vācijā. Evelīna ar mammu šodien jau ir Vācijā. Rīt (________) tur veiks izmeklēšanu citā klīnikā, lai ātrāk iegūtu slēdzienu, ko iesniegt Ziedot.lv. Līdz tam ziedojumu vākšanu varam organizēt tikai pašu spēkiem. Laika ir ļoti maz! Vācijas Helios klīnika Evelīnu uzņems izmeklēšanai un ārstēšanai, ja līdz 19.09. tiks iemaksāta vismaz 1/4 daļa no 100 000€. Lūdzu palīdziet ikviens, kurš var! Lūdzu, lūdzu!! Mēs izmisīgi cīnamies par šīs mazās meitenes dzīvību!

elina petrovska

    12 g.v. meitenei Evelīnai no Ikšķiles konstatēts ļoti rets un agresīvs kaulu vēzis (diagnoze - osteosarkoma). Evelīna ir manas meitas draudzene, personīgi pazīstu viņu un viņas ģimeni. Latvijā palīdzēt nevar. Ārstēšana paredzēta Vācijas klīnikā, bet nepieciešams steidzami savākt 100 000 EUR, jo ģimenei šādas naudas nav.

NSUS sadalosaa josla 02

INFORMĀCIJAI:
1. NSUS biedrība šo lūgumu ir pieņēmusi un publicē savā mājas lapā.
2. NSUS biedrība neuzņemas atbildību par informācijas patiesumu un turpmāko saziedoto finanšu izlietojumu, jo pati ģimene uzrunās potenciālos ziedotājus, meklēs nepieciešamo finansējumu un skaidros situāciju.
3. NSUS biedrība kalpos kā ziedojumu administrēšanas konts.
4. Kontaktpersona ziedojumu un informācijas jautājumos Kristīne Vīķele 22036736
5. NSUS biedrībai ir sabiedriskā labuma organizācijas statuss = nodokļu atvieglojumi uzņēmējiem

 

Ziedojumu vākšanai piešķirtais konts:
swedbank

NSUS biedrība, 40008232913
LV91HABA0551042718731
Ziedojuma pamatojums: Evelīna Petrovska p.k. 060805 ārstēšanās izdevumiem

 

Līga Uzulniece
NSUS biedrības vadītāja
26667444, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

 


Komentāri (4)

NSUS biedrības ziedojumu konts jau pildās.

  Attachments
 

Mātes kontā saziedoti jau ap 11.000,- eur... Vēlreiz paldies IKVIENAM!!! Vēl pietrūkst, bet ir pozitīva tendence ziedojumu apjomam augt un tas ļoti priecē sirdi!!!

  Attachments
 

Mātes kontā ar FB publicētās informācijas palīdzību saziedoti jau vairāk kā 8.000,- eur!!! Paldies liels visiem, kas nav vienaldzīgi. Tas jau ir krietni tuvāk mērķim - vēl nepieciešami 17.000,- eur meitenes iespējai uz ārstēšanos!!! Lūdzu,...

Mātes kontā ar FB publicētās informācijas palīdzību saziedoti jau vairāk kā 8.000,- eur!!! Paldies liels visiem, kas nav vienaldzīgi. Tas jau ir krietni tuvāk mērķim - vēl nepieciešami 17.000,- eur meitenes iespējai uz ārstēšanos!!! Lūdzu, palīdzam un dalamies ar informāciju un iespēju robežās palīdzam paši, jo kopā var paveikt Lielas lietas!!!

Lasīt tālāk
  Attachments
 

Ziedojumu kontā ieripo jau pirmie ziedojumi. Arī Tev ir iespēja ziedot un palīdzēt!

  Attachments
 
Par šo rakstu vēl nav komentāru

Atstājiet savu komentāru

Komentējiet, kā viesis. Reģistrējaties vai ienāciet savā kontā.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location