ziedo

    Projekts pabeigts!

    Mirdzošas acis, priecīgas sirdis, čalošana, mūzika, dziedāšana un prieka asaras ..... tāda bija šodiena Ķekavas sociālajā aprūpes centrā, kur notika NSUS biedrības organizētais labdarības pasākums aprūpes centra iemītniekiem ar skaistu un skanīgu koncertu, dāvaniņām un "Eņģeļa pasta" vēstulēm.

    Skaistu koncertu sarūpēja Ķekavas mūzikas skolas audzēkņi un viņu pasniedzēji. Skanēja sitamais instruments, klavieres, saksofons un dziesmas, kurām seniori dziedāja līdzi.
    Pēc koncerta tika dāvinātas dāvaniņas, kuras bija sarūpētas Ziemassvētku vecīša darbnīca 2016/2017 projekta ietvaros, kurā piedalījās Labie Rūķi no Latvijas un arī ārpus tās. Dāvaniņas gatavotas no sirds ar mīļumu, piepildītas ar brīnumu un mīļām, garšīgām un veselīgām lietām.
   Cilvēki atkal un atkal uzdeva viņiem tik nozīmīgos un izbrīna pilnos jautājumus: "Vai man?", "Kāpēc man?", "No kā tas ir?" un citus ...... un atkal skaidroju, ka Labie rūķi par to ir parūpējušies un darījuši to Jūsu priekam un atbalstam.
    Neiztrūka arī kāds nesen saņemts Eņģeļu pasta sūtījums no skolēniem, kurš bija domāts nama iemītniekiem un pašam personālam. Sūtījumā bija laba vēlējumi, gardumi, kā arī vēstulīte katram no centra cilvēkiem.

    Tiem cilvēkiem, kuri nevarēja ierasties pasākumā savas veselības pēc, jeb nomāktā noskaņojuma pēc, tiem dāvaniņas tika aiznestas uz istabiņām un tad nu atplauka gan smaidi, gan arī iemirdzējās acis.
    Viss notiekošais raisīja cilvēkos dažādas sajūtas, no izbrīna izsaucieniem, līdz smaidam un prieka asarām ..... tas viss bija pa īstam un no sirds.

    Liels paldies NSUS biedrības patronam Reinim Uzulniekam par atbalstu!

Līga Uzulniece

Komentāri (0)

Par šo rakstu vēl nav komentāru

Atstājiet savu komentāru

Komentējiet, kā viesis. Reģistrējaties vai ienāciet savā kontā.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location