ziedo

    Ērgļu novada sociālās aprūpes centrs darbojas divās mājās- kādreizējā skolas ēkā Sausnējas pagasta „Kastaņās” un Ērgļos. Ikdienā šeit ainaviski skaistā un mājīgā vidē dzīvo vidēji 96 klienti no dažādiem Latvijas novadiem, kuri saņem iejūtīgu un saprotošu attieksmi, darbinieku gādīgo roku aprūpi, kā arī iespējami individuālu pieeju katram. Novērtējot darbinieku sirsnīgo attieksmi un aprūpi, klientu tuvinieki sociālās aprūpes centru bieži vien, nepieciešamības gadījumā, iesaka citiem.

    Ērgļu novada sociālās aprūpes centra galvenais mērķis ir nodrošināt īslaicīgu un ilgstošu aprūpi, drošu, interesantu un vecumam atbilstošu vidi, kā arī pilnvērtīgām vecumdienām labvēlīgus apstākļus. Sociālās aprūpes centra funkcija ir nodrošināt aprūpes centra klientu sociālo un medicīnisko aprūpi un radīt labvēlīgus dzīves apstākļus. Aprūpes centrā regulāri notiek dažādi kultūras pasākumi, nodarbības.

vairak poga

IMG 20170710 151851

20170927 152215

Komentāri (0)

Par šo rakstu vēl nav komentāru

Atstājiet savu komentāru

Komentējiet, kā viesis. Reģistrējaties vai ienāciet savā kontā.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location

Jaunākais komentārs

Liga Uzulniece ir komentējis rakstu NSUS biedrība plāno atteikties no SLO statusa

Ir atsaukusies vēl kāda biedrība, kura bijusi sēdē 2007. gadā, piedzīvojusi to pašu, par ko rakstīts rakstā un kurai ir atteikts šis statuss. Un šādu biedrību ir un būs vēl dzudz. Tas nozīmē, ka visu šo gadu laikā sistēma un attieksme komisijai pret jaunajiem censoņiem nav mainījusies un netaisās mainīties.

Gaidam arī Tavu viedokli, ja tāds ir uz e-pastu: liga@nsus.lv