ziedo

    Ķeguma novada sociālās aprūpes centrs pirmsākumos tika izveidots Ķeguma centrā, bijušās infekciju slimnīcas vietās, bet pēc Rembates pamatskolas slēgšanas  2012.gadā, pašvaldība lēma par iestādes paplašināšanu uz darbības pārcelšanu uz bijušajām Rembates pamatskolas internāta telpām. Tā kopš 2013.gada 1.augusta aprūpes iestāde uzsāka jaunu dzīves posmu – skaistā, tīrā un brīvā vidē ar interesantu vēsturi.

    SAC “Senliepas” ieguva savu nosaukumu pateicoties simtgadīgajām liepām, kuras aug apkārt esošajā 5,8 ha lielajā teritorijā. Aprūpes centrā ir 30 vietas klientiem, bet līdzās esošajos bijušajos skolotāju dienesta dzīvokļos ir izveidoti divi servisa dzīvokļi un krīzes dzīvoklis, kuri ir Ķeguma novada sociālā dienesta pārraudzībā, bet nepieciešamos pakalpojumu nodrošina SAC. Klientus apkalpo 20 iestādes darbinieki. Divas reizes nedēļā ir pieejami fizioterapeita un vienu reizi nedēļā mākslas terapeita pakalpojumi.

    Blakus esošā brīnišķīgā 1887.gadā celtā skolas ēka pagaidām stāv tukša, bet ar laiku, tiek plānots izveidot jaunus sociālos pakalpojumus un ēku atdzīvināt.

    Mēs lepojamies ar savu skaisto un tīro vidi un personisko attieksmi pret klientiem!

vairak poga

Komentāri (0)

Par šo rakstu vēl nav komentāru

Atstājiet savu komentāru

Komentējiet, kā viesis. Reģistrējaties vai ienāciet savā kontā.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location