Pašvaldību aģentūra „Jaunāmuiža” pansionāts

    Pašvaldību aģentūra „Jaunāmuiža” pansionāts atrodas 10 km no Jēkabpils, šosejas Rīga- Rēzekne malā, skaista parka un augļu dārza ielokā.
    Pansionātā uzņem pensijas vecumu sasniegušas personas, kā arī I un II grupas invalīdus, kuriem nepieciešama diennakts sociālā aprūpe.

Vispārējā tipa pansionāts „Madliena”

    Vispārējā tipa pansionāts „Madliena” ir veco ļaužu un invalīdu sociālās aprūpes institūcija, kas savu darbu uzsāka 1995. gada 29. martā. Pansionātā ir 80 vietas un strādā 40 darbinieki. Kopš 2005. gadā Vispārējā tipa pansionāts “Madliena” ir reģistrēts Sociālo pakalpojumu sniedzēju reģistrā ar Nr. 1 Pansionāts sniedz sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas pakalpojumus pensijas vecumu sasniegušām personām un I, II grupas invalīdiem no 18 gadu vecuma.

Varakļānu veselības aprūpes centrs

    Varakļānu veselības aprūpes centrs sācis darbību kā sociālās aprūpes iestāde 2010.gadā. Iestādē strādā 9 aprūpētājas, divas medmāsas, kopā varam izmitināt 40 iemītniekus.

SIA "Pansionāts Rokaiži"

     Cilvēki dzīvo vietā, kur ikdienā nodarbojas ar dabīgo saimniecību, katram no viņiem ir savs darbiņš, ko var un ko vēlas darīt. Paši rūpējas par to, ko liks galdā. Tā ir sava veida "darba terapija", kas ļauj jebkura vecuma cilvēkam un ar jebkura veida kustību traucējumiem un veselības problēmām tomēr izkustēties, justies vajadzīgam, darboties svaigā gaisā, socializēties un nepazaudēt dzīvē iegūtās prasmes.

Sociālais aprūpes centrs "Senliepas"

    Ķeguma novada sociālās aprūpes centrs pirmsākumos tika izveidots Ķeguma centrā, bijušās infekciju slimnīcas vietās, bet pēc Rembates pamatskolas slēgšanas  2012.gadā, pašvaldība lēma par iestādes paplašināšanu uz darbības pārcelšanu uz bijušajām Rembates pamatskolas internāta telpām. Tā kopš 2013.gada 1.augusta aprūpes iestāde uzsāka jaunu dzīves posmu – skaistā, tīrā un brīvā vidē ar interesantu vēsturi.

Rūjienas senioru māja

    “Mēs savam klientam dodam daudz vairāk iespēju, nekā vientuļa gulta”
    Sociālās aprūpes un rehabilitācijas centrā “Rūjienas senioru māja” iejūtīga un profesionāla komanda rūpējas par senioriem kopš 2010 gada. Rūjienas senioru mājā ir pieejams ģimenes ārsts, zobārsts un protezētājs, ķirurgs, radiologs (rtg un US izmeklējumi), urologs, neirologs, kardiologs, fizioterapeits, tehniskais artopēds. Ir noslēgti līgumi par pakalpojuma nodrošināšanu ar novadu pašvaldībām Vidzemē un Rīgas pilsētas sociālo dienestu.