ziedo

Sociālās aprūpes centrs "Lode"

Sociās aprūpes centrs "Lode" atrodas Rūjienas novada Lodes pagastā. Centrā  radīta bāze dzīvot pēc iespējas patstāvīgāk, pilnveidojot vai uzlabojot sadzīviskās iemaņas, piemēram, ēst gatavošanu, savu personīgo apģērbu kopšanu un mazgāšanu, kā arī iesaistīties palīgdarbu veikšanā.

Ērgļu novada sociālās aprūpes centrs

    Ērgļu novada sociālās aprūpes centrs darbojas divās mājās- kādreizējā skolas ēkā Sausnējas pagasta „Kastaņās” un Ērgļos. Ikdienā šeit ainaviski skaistā un mājīgā vidē dzīvo vidēji 96 klienti no dažādiem Latvijas novadiem, kuri saņem iejūtīgu un saprotošu attieksmi, darbinieku gādīgo roku aprūpi, kā arī iespējami individuālu pieeju katram. Novērtējot darbinieku sirsnīgo attieksmi un aprūpi, klientu tuvinieki sociālās aprūpes centru bieži vien, nepieciešamības gadījumā, iesaka citiem.

Pašvaldību aģentūra „Jaunāmuiža” pansionāts

    Pašvaldību aģentūra „Jaunāmuiža” pansionāts atrodas 10 km no Jēkabpils, šosejas Rīga- Rēzekne malā, skaista parka un augļu dārza ielokā.
    Pansionātā uzņem pensijas vecumu sasniegušas personas, kā arī I un II grupas invalīdus, kuriem nepieciešama diennakts sociālā aprūpe.

Vispārējā tipa pansionāts „Madliena”

    Vispārējā tipa pansionāts „Madliena” ir veco ļaužu un invalīdu sociālās aprūpes institūcija, kas savu darbu uzsāka 1995. gada 29. martā. Pansionātā ir 80 vietas un strādā 40 darbinieki. Kopš 2005. gadā Vispārējā tipa pansionāts “Madliena” ir reģistrēts Sociālo pakalpojumu sniedzēju reģistrā ar Nr. 1 Pansionāts sniedz sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas pakalpojumus pensijas vecumu sasniegušām personām un I, II grupas invalīdiem no 18 gadu vecuma.

Varakļānu veselības aprūpes centrs

    Varakļānu veselības aprūpes centrs sācis darbību kā sociālās aprūpes iestāde 2010.gadā. Iestādē strādā 9 aprūpētājas, divas medmāsas, kopā varam izmitināt 40 iemītniekus.

SIA "Pansionāts Rokaiži"

     Cilvēki dzīvo vietā, kur ikdienā nodarbojas ar dabīgo saimniecību, katram no viņiem ir savs darbiņš, ko var un ko vēlas darīt. Paši rūpējas par to, ko liks galdā. Tā ir sava veida "darba terapija", kas ļauj jebkura vecuma cilvēkam un ar jebkura veida kustību traucējumiem un veselības problēmām tomēr izkustēties, justies vajadzīgam, darboties svaigā gaisā, socializēties un nepazaudēt dzīvē iegūtās prasmes.