ziedo

NSUS labdarības biedrība marta mēnesī saņēma multifunkcionālo mēbeļu kravu (tai skaitā citas mēbeles) no AIMA organizācijas. Šī ir pirmā krava (120m3) 2019. gadā. Sadarbība ar AIMA organizāciju (Francija) ir kopš 2016. gada nogales.

NSUS labdarības biedrība sadarbojas ar vairāk, kā 100 sociālās aprūpes centriem visā Latvijā un šāda veida kravas ir ļoti nepieciešamas, lai nodrošinātu aprūpes centrus pamatā ar funkcionālajām gultām un citām mēbelēm un iekārtām. Šajā kravā tika saņemtas funkcionālās gultas (elektriskās un hidrauliskās), medicīniskie un parastie mīkstie matrači, skapji, krēsli, galdi, podkrēli, uzkopšanas statīvi (Vileda), dažādi metāla statīvi un citas noderīgas lietas.

Kravas saturs aizceļos uz vairākiem sociālās aprūpes centriem visā Latvijā, jo centros bieži vien ir vajadzīgs mazs skaits ar gultām, matraču un citu mēbeļu, līdz ar to NSUS biedrības tādejādi to var nodrošināt, sadalot vienas kravas saturu vairākiem centriem.

NSUS labdarības biedrība labprāt plānos vēl vairākas kravas tuvākajā laikā, ja saņems jaunus funkcionālo mēbeļu piedāvājumus no AIMA organizācijas.

Līdz ar jaunu biroja telpu iegūšanu Rīgā, Daugavgrīvas ielā 49k1, radās iespēja arī izīrēt īstermiņa pagaidu noliktavas telpas, lai varētu izvietot saņemto kravas saturu un mēneša laikā izdalīt sociālās aprūpes centriem. Paldies "BOX noliktavas" Mārtam Forstmanim par iespēju un atbalstu sociālajā projektā.

NSUS biedrība sadarbojas arī ar sociālajiem dienestiem un vairākas mēbeles, matrači, palīgierīces aizies trūcīgajiem, maznodrošinātajiem un cilvēkiem ar īpašām vajadzībām.

Liels paldies par kravas sūtījumu AIMA organizācijai un tās komandai.
Liels paldies SAC Zemgale komandai, kas atsaucās uz NSUS biedrības lūgumu, par darba spēku, kravas izkraušanai.
Liels paldies kravas auto šoferītim par "neiespējamo misiju", kura kļuva iespējama - iebraukt ar kravas auto teritorijā, jo bija domāts, ka tas nebūs iespējams.
Kā arī palīgā nāca kaimiņi ar izkrāvēju, par ko liels paldies!

Līga Uzulniece
NSUS biedrības vadītāja

Kravas saturs ir ziedojums, bet jāsedz ir loģistikas un projekta vadības izmaksas.

Kravas izkraušana

Kravas uzkraušana

Komentāri (0)

Par šo rakstu vēl nav komentāru

Atstājiet savu komentāru

Komentējiet, kā viesis. Reģistrējaties vai ienāciet savā kontā.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location