ziedo

Katru gadu, pēc projekta "Ziemassvētku vecīša darbnīca" (5 gads pēc kārtas), NSUS labdarības biedrībā tiek gatavotas tās dāvaniņas, kuras dažādu iemeslu pēc pietrūka cilvēkiem sociālās aprūpes centros - neviens nepieteicās sagatavot; pieteicās sarūpēt, bet aizmirsa sagatavot, utt. Šogad Ziemassvētku vecīša darbnīcas projekts notika Eņģeļa Pasts paspārnē un projekts darbojās e-vidē, kurā kopējo dāvaniņu skaits bija 6800, no kurām 250 bija tās, kas nebija īstenotas.

Līdz ar to, šodien NSUS biedrībā  bija tā diena, kad bija jāsagatavo iztrūkstošās dāvaniņas, lai prieks ir pilnīgi visiem, kas viņas gaidīja sociālās aprūpes centros. Daļa no iztrūkstošajām dāvaniņām tika sagatavotas no Eņģeļa Pasts atbalstītāju puses, janvāra mēneša pirmajā pusē, bet vēl 175 bija nepieciešamas un šodien tās tika sagatavotas sūtīšanai uz aprūpes centriem. Dāvaniņu iegāde bija iespējama pateicoties diviem ziedotājiem, kuri bija ziedojuši naudiņu biedrības kontā un tā gaidīja tieši šo brīdi, kad būs ļoti nepieciešams.

Uz lūgumu, "Eņģeļa Pasts" forumā, palīdzēt sagatavot dāvaniņas pieteicās Agnese, Sanita, Jevgēnija un Inga. Kopā devāmies iepirkties un tad NSUS birojā tapa dāvaniņas un tas viss tika izdarīts 8 stundās. Brīvdiena pārvērtās par pilnu darbadienu, bet ar prieka un gandarījuma sajūtu.

Liels paldies Agnesei, Sanitai, Jevgēnijai un Ingai par veltīto laiku un darbiņu!

Līga Uzulniece
NSUS biedrības vadītāja

Komentāri (0)

Par šo rakstu vēl nav komentāru

Atstājiet savu komentāru

Komentējiet, kā viesis. Reģistrējaties vai ienāciet savā kontā.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location